|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izplačilo dodatka za veliko družino
5.9.2013 10:49:47   
dvakrat mamica
Lepo pozdravljeni!

Zakaj sem odprla novo temo?
Obstaja en sam in edini razlog! Ne ljubi se mi brati o pravopisnih napakah pri prejšnji temi!

Izplačilo bo 12.9.2013, po uradni dolžnosti! Kaj to pomeni? Vsi ki prejemate OD za tri ali več otrok bo izplačilo ta mesec, ne glede na to, ali ste prejeli odločbo ali ne. Podatki so preverjeni na Ministrstvu za delo družino in socialne zadeve. Ni nujno da bomo odločbe sploh prejeli.

Lep dan še naprej!


< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 5.9.2013 16:46:15 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IZPLAČILO DODATKA ZA VELIKO DRUŽINO
5.9.2013 10:53:13   
dvakrat mamica

IZVIRNO SPOROČILO: dvakrat mamica

Lepo pozdravljeni!

Zakaj sem odprla novo temo?
Obstaja en sam in edini razlog! Ne ljubi se mi brati o pravopisnih napakah pri prejšnji temi!

Izplačilo bo 12.9.2013, po uradni dolžnosti! Kaj to pomeni? Vsi ki prejemate OD za tri ali več otrok bo izplačilo ta mesec, ne glede na to, ali ste prejeli odločbo ali ne. Podatki so preverjeni na Ministrstvu za delo družino in socialne zadeve. Ni nujno da bomo odločbe sploh prejeli.

Lep dan še naprej!



Joj pa pozabila sem, da ne bo kaj narobe, vsi ki ne presegate z zakonom določenega cenzusa.

(odgovor članu dvakrat mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IZPLAČILO DODATKA ZA VELIKO DRUŽINO
5.9.2013 11:26:29   
pajkica
Kaj pa mi ki bomo tretjega člana dobili decembra.
Ali nam pripada ta dodatek že za letošnje leto in kdaj naj bi ga prejeli?

(odgovor članu dvakrat mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IZPLAČILO DODATKA ZA VELIKO DRUŽINO
5.9.2013 12:01:13   
petea
Pripadal vam bo, ko boste dobili dojencka. Torej ze za letosnje leto, ce se bo rodil decembra.
Torej decembra rodit, dat vlogo za OD, CSD pa bo po uradni dolznosti odlocil tudi o dodatku.

(odgovor članu pajkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IZPLAČILO DODATKA ZA VELIKO DRUŽINO
5.9.2013 12:42:40   
dvakrat mamica
Pajkica!

Tako kot je napisala petea, če rodiš decembra, ti bo dodatek za veliko družino pripadal. Naj te opozorim, da moraš po rojstvu otroka sporočiti spremembo- pri tebi število družinskih članov(ali partner), zaradi OD, komaj po tem oz.istočasno še daš vlogo za dodelitev dodatka za velike družine. Najprej ti morajo odločiti o OD, komaj nato imaš pravico dobiti dodatek za velike družine. Važno je da vloge oddaš pravočasno, oz. čimhitreje, če želiš dobiti izplačilo v najkrajšem možnem času.

Jaz sem ta primer imela lani. Izplačilo dodatka za velike družine je bilo marca 2012, jaz sem rodila konec aprila. Odločbo za OD sem čakala od maja-sredine novembra(zaradi spremembe zakona, se je zavleklo, več ne vem zakaj). Takoj za tem sem še dobila odločbo o dodatku za velike družine. Poračun OD, ter dodatek za velike družine sem prejela decembra.

Upam da sem ti kaj pomagala!

LP

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IZPLAČILO DODATKA ZA VELIKO DRUŽINO
5.9.2013 13:29:46   
ninini
Jaz sem odločbo dobila danes user posted image samo nisem pa nikjer še zasledila kdaj bo nakazilo....kje pa piše da bo 12.9. ?

(odgovor članu dvakrat mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IZPLAČILO DODATKA ZA VELIKO DRUŽINO
6.9.2013 18:04:11   
dvakrat mamica

IZVIRNO SPOROČILO: ninini

Jaz sem odločbo dobila danes user posted image samo nisem pa nikjer še zasledila kdaj bo nakazilo....kje pa piše da bo 12.9. ?



Bilo je že objavljeno v medijih in kot sem napisala(podatki preverjeni na ministrstvu), po uradni dolžnosti bo nakazilo 12.9.2013. Ne glede na to ali ste že prejeli odločbo ali ne.

LP

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IZPLAČILO DODATKA ZA VELIKO DRUŽINO
6.9.2013 18:07:50   
dvakrat mamica
IZVIRNO SPOROČILO: dvakrat mamica


IZVIRNO SPOROČILO: ninini

Jaz sem odločbo dobila danes user posted image samo nisem pa nikjer še zasledila kdaj bo nakazilo....kje pa piše da bo 12.9. ?



Bilo je že objavljeno v medijih in kot sem napisala(podatki preverjeni na ministrstvu), po uradni dolžnosti bo nakazilo 12.9.2013. Ne glede na to ali ste že prejeli odločbo ali ne.

LP


http://www.mddsz.gov.si/si/medijsko_sredisce/novica/article/1939/7205/820d51a90b84843f713c4b245032d743/


< Sporočilo je popravil dvakrat mamica -- 6.9.2013 18:08:48 >

(odgovor članu dvakrat mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IZPLAČILO DODATKA ZA VELIKO DRUŽINO
6.9.2013 18:19:31   
*miska.mcc*
včeraj dobila odločbo.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu dvakrat mamica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?