|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izvenela
13.11.2006 22:38:57   
KODA
....je alergija na jajce.user posted image user posted image Negativno je tudi alergija na drevesne pelode,mačjo in pasjo dlako,plevele,arašide.
Zdaj se nas drži samo še alergija na mleko,pa še to je dosti manj pokazalo(0,83kU/L).

Pa še cepiti ga ne bo treba ponovno,ker je spec.IgG za tetanusni toxoid bil 2,47mg/L.Nivo IgG protiteles za tetanusni toxoid govori za zadovoljivo zaščito,tako da cepljenje zaenkrat ni potrebno.Bil je alergičen tudi na to,pa je zdaj tudi to negativno.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Izvenela
14.11.2006 7:24:15   
darjatimci
Čestitke,vem kakšni so občutki.Tudi nam je najprej izzvenelo jajce in drevesni,travni pelodi,mleko se približuje normali,se nam pa je pojavila(malo) pršica in arašidi(močno).Seveda se držimo diete,saj smo prepričani,da je to edina prava pot.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Izvenela
14.11.2006 8:07:12   
noe
Vau, čestitke. Zanim pa me, koliko je stari?
Mi smo pa dlih včeraj dobili rezultate in je pršica pozitivna, prej pa ni bila, tako da imamo še enega  "sovražnika".

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Izvenela
14.11.2006 8:50:59   
Alisa
Najprej čestitke!!
Mene tudi zanima koliko časa je bil-a alergična na jajca. In koliko ste stari user posted image .


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Izvenela
14.11.2006 9:34:23   
KODA
Stari smo 4 leta.Alergija na jajce se mu je pojavila okoli 5 meseca starosti.Na mleko se nas pa drži že od rojstva,ki pa je bila ugotovljena pri starosti 10 dni. Lani je bila tudi pršica pozitivna,samo to rundo,ga za pršico niso testirali.Bodo ga na naslednjem pregledu.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Izvenela
14.11.2006 11:31:09   
kaja29
user posted image   mi smo včeraj dobili pozitiven test na jajceuser posted image
pa me zanima kako se življenje spremeni za malega otročka??
naša je stara 7 mesecev in je dr. rekla, da al. na jajca težje izveni, kot na mleko, za kar še nismo dobili izvida, kožni test pa je bil neg.
ali bomo morali sedaj redno hoditi na kontrole ali kako ugotovijo, da ni več alergije in lahko otrok normalno je

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Izvenela
14.11.2006 11:41:35   
darjatimci
Po mojih izkušnjah se brez jajc da kar dobro voziti,bolj je problematično še mleko in pšenica.pri nas je jajce izzvenelo po enem letu diete.Če boste imeli pozitivne še druge alergene bo potrebna stroga dieta in seveda tudi kontrole in testiranja,mi jih imamo na pol leta.Počakajta na teste,do takrat pa pač izločite jajce,saj se bo kmalu videlo,če ste alergični na še kaj.

(odgovor članu kaja29)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Izvenela
14.11.2006 12:02:32   
URŠA K.
Se strinjam darjatimci!Na izdelkih je potrebno pozorno prebirat sestavine; naprimer lecitin(lahko je jajčni pa ne piše) drugače pa brez jajc kar gre.

(odgovor članu darjatimci)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Izvenela
15.11.2006 22:54:43   
trdozimc
KODA user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu URŠA K.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Izvenela
16.11.2006 12:20:01   
tincci
KODA user posted image user posted image user posted image

Pri nama je šlo mleko dol, pšenica tudi, samo je še vedno zelo veliko (17), jajce je pa v 4 mesecih naraslo za 250% (s 6 na 15user posted image ). Brez jajca se da živet, samo kaj, ko to napoveduje tudi kasnejše, dihalne alergije, prav zato jajca ni fajn met notr.

(odgovor članu trdozimc)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Izvenela
16.11.2006 12:28:54   
Katrin
user posted image user posted image user posted image  KODA!

Lp, katrin

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Izvenela
17.11.2006 11:53:17   
mojcapr
user posted image user posted image user posted image prav vesela sem za te.
A morata še vedno imeti dieto preventivno ali lahko navalita na jajce?user posted image

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?