|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   JULIJKE kofetkamo
6.4.2005 6:05:59   
Dari

Ja zdaj pa res ne vem, al se dobimo al se ne? :zmeden2:
Dajte čimprej kaj napisat, ker jaz zdajle odhajam na pregled, pol pa v Ljubljano po trgovincah :bravo:... S oblubem da bom nekje že prišla do enga interneta, da pogledam kaj ste napisale, ampak dajte se že odločit ženskice :nosecka:.

No, še vedno upam da se vidimo :kava:

PAPA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   JULIJKE kofetkamo
6.4.2005 8:08:02   
Grascakinja
Jaz kot rečeno žal :(( danes ne morem.... :((
grem se učit za starš bit!

LP pupa

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   JULIJKE kofetkamo
6.4.2005 8:45:02   
Anonimen
Sem za to, da se dobimo jutri, 7.4. ob 17ih v Koloseju.

Upam, da vam to odgovarja :zmeden:


(odgovor članu Dari)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   JULIJKE kofetkamo
6.4.2005 8:52:33   
Dari

Drage moje, zbudite se no in povejte kaj bo zdaj s to :kava:! Mogoče bi blo najbolje, da vse skupaj prestavimo za kakšen teden? Še vedno pa vabim vse, ki bi vendarle imele danes čas, da se dobimo. In pol seveda še kdaj.

PAPA :metulj:

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   JULIJKE kofetkamo
6.4.2005 9:17:47   
Anonimen
Jaz sem še vedno za to,da se dobimo v ČETRTEK ob 17ih v Koloseju :bravo:

(odgovor članu Dari)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   JULIJKE kofetkamo
6.4.2005 9:29:25   
CIPRESA
Kot sem že napisala Dari jaz ne morem pridet, moram počivat da se mi nebi mat. vrat še bolj skrajšal, pa da nebi slučajno kaj prej rodila, prav tako ni priporočljivo se vozit z avto.
Želim vam da bi se imele fajn, pa če bo imela katera kakšen fotoaparat, pa se slikajte skupaj,pa naj da pol ena sliko na forum, pa bom imela občutek da sem z vami.


LP CIPRESA:nosecka:

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   JULIJKE kofetkamo
6.4.2005 9:30:07   
Anonimen
Me smo Ljubljančanke (več ali manj), ampak ni važno iz kje si...le pridi...več nas bo, bolj veselo bo :bravo:

(odgovor članu Dari)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   JULIJKE kofetkamo
6.4.2005 10:00:50   
Grascakinja
Jutri pa može! Kamot! :bravo:

(odgovor članu Dari)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?