|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Januarčice
19.7.2005 8:24:13   
Nyah*
Kje ste, :nosecka: moje? Kak ste kaj na ta tih dezeven dan?
Meni je zal, ker ni soncka, ampak v bistvu mi pase, da ni vroce, da mi ne bo cel dan slabo :bravo::bravo:.

Kak se pase bit na pocitnicah:bravo::bravo::bravo:, cez 5 dni pa se na morje :morje::morje:, jupiiiiiiiiiiiiiii :sloncek::sloncek::sloncek:.

Lep zaspan dezeven dan,

Nyah.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Januarčice
19.7.2005 8:24:55   
rija
pri nas je pa sonček in jaz se odpravljam na jutranjo kavico....

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Januarčice
19.7.2005 8:39:27   
štručka
dobro jutro:nosecka:!

prav krasen dan:bravo:. Spalo se je lepo, ker je bilo fino hladno.


(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Januarčice
19.7.2005 8:41:03   
Tida
Pozdravček!

Tudi jaz se vam po dolgem času oglašam. Vmes sem bila v bolnišnici zaradi manjše krvavitve in vam povem, da me je prav strah sodelovati na forumu da ne bi šlo kaj narobe.

Sedaj sem v redu in upam da bo tako tudi ostalo. Povejte mi samo nekaj a tudi vas zmeraj nekaj špika in nateže in ne vem še kaj vse.

Mogoče sem panična ampak me je izučilo da se moram naučiti poslušati svoje telo (sedaj pa poslušam še preveč).

Drugače kot berem ste vse v redu ne? Naj tako tudi ostane. Pa lepo nosečnost vsem.

LP

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Januarčice
19.7.2005 8:44:53   
štručka
Tida...ne se sekirat! In naj te ne bo strah sodelovati na forumu.

Tudi mene skozi pomalem špikana vseh straneh trebuščka. To je normalno, saj se maternica širi in raste.


(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Januarčice
19.7.2005 8:44:58   
pikica*
Meni je tudi jutranja nevihta prav pasala. Sva z :love: kar malce dlje poležala:) Zdaj se pa že kaže sonček. Ampak jaz bi raje dež. Je potem počutje veliko boljše.

Jaz bi tudi počitnice in morje. Ampak kje je še to. :)

Uživajte!:)

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Januarčice
19.7.2005 8:46:56   
Natasa-6
Jaz pa imam raje sonček, dež je tako puščoben. Drugače sem pa kar vredu, jutri imam pregled pri G, že komaj čakam! Dopust imam pa šele konec avgusta...

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Januarčice
19.7.2005 8:56:57   
puri
OJLA!;)

Jaz sem tudi kar dobro, prehlad je minil:bravo:, slabosti in utrujenost pa tudi:bravo:,....pojavita se samo še takrat, ko je soparno vreme!
Zato pa tudi meni bolj paše deževno vreme, ker ni vročine!

Mi gremo tudi ta konec tedna na morje:bravo:,...že komaj čakam, samo upam, da bom lahko prenašala vročino,....no, pa saj tam se vsaj lahko malo namočiš:sloncek:in ohladiš!

Tida, držim pesti, da ne boš imela več takih problemov!

lp:rozica:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Januarčice
19.7.2005 8:57:56   
pikica*
Tudi jaz imam drugače precej raje sonce. Vedno sem čakala sončne žarke. Zdaj, ko sem noseča pa sonce oziroma vročino zelo težko prenašam (takoj mi postane slabo), zato sem veliko bolj vesela dni, ko pada dež in je prijetno hladno. Ampak upam, da se bo to počasi spremenilo in bom zopet dobra stara jaz:)

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Januarčice
19.7.2005 9:15:29   
štručka
Punce, a se ponočekaj zbujate? Jest se nikdar v življenju nisem zbujala ponoči, sedaj pa se zbujam vsaj dvakrat (wc, hladilnik...)

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Januarčice
19.7.2005 9:27:09   
Nyah*
:)-:)-:)-:)-:)-:)- strucka, kar navadi se, baje da bomo vedno vec ustajale na wc, za hladilnik pa ne vem :)-:)-:)-:)-.

Tudi jaz, ce nic ne pijem pred spanjem, vstanem 1krat, drugace veckrat na noc, kaj se more, potem malo :love: zmotim, pa spet skupi zaspiva, :)-:)-.

Tida, :miska::miska::miska::miska: da bo slo naprej vse ok, pazi nase, spika pa tako vse, mene vcasih tako zaboli v trebuhu, da mislim, da bom sla kar rodit :)-:)-:)-.

Puri, kam greste na morje? Midva greva v nedeljo na Mali lošinj, komi cakam jupiiiiiiiiii
:sloncek::sloncek::sloncek::sloncek:.

Lep dan se naprej,

Nyah.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Januarčice
19.7.2005 9:54:26   
Anonimen
Ojla

Jaz sem se pa ravno vrnila od ginekologa. Sem imela pregled in moram vam povedat, da sem zelo zelo vesela ker je vse v redu.
Zadnjič me je dala na test za sladkorno (ker sem bolj okrogla) in izvidi so bili super. Sva se pa zmenili, da si ga doma izmerim vsakič predno pridem k njej.

Drugače sem v redu, le kadar je presneto vroče in soparno sem čisto lena. Tudi meni paše, da je dežek. Drugače pa tudi pri nas sedaj sije sonček, prej je bila pa ploha.

(odgovor članu Nyah*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Januarčice
19.7.2005 10:56:46   
Anonimen
o klepetulje, pozdravljene! Meni je pa danes vreme supeeeerrr!!! Da bi bilo do konca poletja tako!!! :)-:)- Vročina in sonce me ubijata! Me je prav strah it na morje.
Špika v jajčnikih tudi mene, kaj čmo, :duda: raste.

Veste kaj pa mene (spet) zanima? A kej seksate :sloncek:? Jz sem čisto brez "apetita", moj :love: je pravi revež.

(odgovor članu Nyah*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Januarčice
19.7.2005 11:39:10   
Natasa-6
Kaj pa mislite o sparovi pripravljeni hrani Spar Gourmet, ali je primerna za nas, za kakšno malico v službi? Jaz se malo bojim kakšne bakterije, ker to samo pregreješ v mikrovalovki.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Januarčice
19.7.2005 11:46:29   
štručka
Pojma nimam o tej hrani. Vem pa, da je bolje pojest nekaj svežega sadnja, kot "plastičen topel obrok". Raje pojej eno mešano solato (npr.merkatorjevo s prelivom). Je vsaj sveža in brez vseh možnih dodatkov.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Januarčice
19.7.2005 11:47:43   
Natasa-6
Ko pa delam v bližini Interspara, Mercatorja pa ni blizu, 1/2 ure za malico pa hitro mine...

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Januarčice
19.7.2005 11:49:38   
Anonimen
A sem bila preveč direktna z vprašanjem o seksu? :zmeden:

(odgovor članu Nyah*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   Januarčice
19.7.2005 11:52:18   
štručka
:bravo:
Pozabila nate:ups:

Jest sicer nisem ravno najbolj samoiniciativna zadnje čase. Šparava pa se tudi ne:sloncek:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Januarčice
19.7.2005 11:54:21   
štručka
Aja..nataša!

Poizkusi si hrano pripravit pred "malico". Jest si kar v službo nesem műsli, jogurt, sadje, žemlje, solato in tako ne tratim dragocenega odmora (pa nimam nekih omejitev, tako kot ti)

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Januarčice
19.7.2005 11:55:52   
AlenkaIST
Dajte se res malo o sexu pomenit. Tudi mene zanima ali vam paše, oziroma ali se partnerji kaj 'bojijo'. Kaj pa glede hrane?:zmeden: Koliko vas je ali pa sploh ne svinjsko meso, paštete,... To naj bi bilo prepovedano pa me zanima ali se držite navodil.:zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Januarčice
19.7.2005 12:06:09   
mala važička
Men je seksat pasal samo ene parkrat do zdaj (cc 7x). Sem pa v 14. tednu. Je pa tako da takrat ko mi zapaše me res razganja.
Drugač sva pa ravno včeraj in je prvič rekel da se ne upa name uležt.
Jaz upam da bo kaj boljš, ker :love: tako razganja k vid moje velke joške da se komaj zadržuje.

Glede hrane pa svinjine do sedaj res nisem jedla in ravno tako ne paštetk, pršuta, suhih salam.
Čeprav mi pršut tako paše da to sploh ni več res.

lp, Katja

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Januarčice
19.7.2005 12:06:36   
štručka
Jest se držim prvega navodila:"ne se preveč obremenjevat in sekirat"
Pazim kaj jem in predvsem koliko. Na to pa pomislim že v trgovini, tako da neprave hrane enostavno ne nabavljam. Sem pa v času nosečnosti jedla že tako pašteto, pršut, salamo kot majonezo in kremšnite. Je pa res, da sem pazila, da je bilo slednje sveže in deklarirano.

Nič ni prepovedano. Vedet je pa potrebno, da se "domače" meso predeluje v neprimernih pogojih in je zato lahko prisotna nevarnost toksoplazme.

Mah...vse mora bit sveže. Tudi sladoled, zelenjava in vse, kar damo v usta. Pazit je tudi potrebno, da živil ne valjamo po avtomobilu v tej vročini, saj se tako razvijajo strupene snovi.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Januarčice
19.7.2005 12:07:18   
Anonimen
:((:(( ne vem če nimam resnih težav glede seksa...kar na bruhanje mi gre, če se mi moj :love: bolj intimno približa...komaj se prisilim da sem :zajcek: vsaj 1x na 14 dni :((:((

Kar se hrane tiče, jz jem vse, razen biftka, pršuta in majoneze ne, čeprav se mi zadnji teden tako biftka lušta, da bi ubijala zanj. Od svinjskega mesa obožujem domačo bohinjsko zaseko in moram res pazit, da ne pretiravam. Sicer sem pa mnenja, da nobena hrana ne more biti prepovedana, če jo zaužiješ v normalni količini.

(odgovor članu Nyah*)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   Januarčice
19.7.2005 12:11:10   
štručka
oh cafee...saj te bo minilo..tudi mene je gravža držala kake 14dni, pa še vedno me ne "razganja". Ampak se vseeno lotimo zadeve 3-4xna teden.:)-.tako, bolj "za okus".


(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Januarčice
19.7.2005 12:14:10   
mala važička
Štručka ja kolkrat sta pa potem preden si zanosila če še zdaj vedno 3-4 (za okus).

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?