|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Januarčice - koliko ste se zredile
11.7.2005 12:40:02   
natja_
:bravo: :bravo: :bravo:

Januarske :nosecka:, moram vprašat, koliko kg ste si pridobile do sedaj, ker jest sploh nimam nič več apetita kot prej, pa se zdim sama sebi kakor balonček :)-. Sem pa včeraj poiskala skrito tehtnico in vidim +1kg.... Kako pa pri vas kaj kaže..?

srečno......natja :miska:







Neposredna povezava do sporočila: 1
   Januarčice - koliko ste se zredile
11.7.2005 12:44:53   
mala važička
jaz se zaenkrat še nisem nič. Mi je pa ful čudn da se mi na tehtnici nič ne pozna, ker trebuh imam mal večji, joškice pa ful večje.
Drugač sem pa v 13. tednu.
Kolk daleč si pa ti Natja?

(odgovor članu natja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Januarčice - koliko ste se zredile
11.7.2005 12:48:35   
natja_
Ojla,

V sredo bom dopolnila 12t... komaj pa čakam na NS, ki jo imam v petek...
Ti si jo že imela?

natja:nosecka:





(odgovor članu natja_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Januarčice - koliko ste se zredile
11.7.2005 12:52:42   
mala važička
ja jaz sem jo imela prejšnji petek, ko je bilo točno 12 tednov.
Jaz sem jo tud komaj čakala. Je pa vse ok. Tko da upam da bo tudi pri tebi.

A tebe pri ginekologinji tud s čevlji tehtajo. Men je bilo na nuhalni ful čudn ko mi je rekla da nas se ne sezuvam. Pa ravno tisti dan je bil ful mraz tako da sem imela čevlje ki jih nosim pozimi.
Tko da sem imela malo več kg kot doma.

(odgovor članu natja_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Januarčice - koliko ste se zredile
11.7.2005 12:58:15   
natja_
Ja, tehtam se s čevlji, zato pa tudi slab kg odštejem...:)-
Zdaj pa se moram skenslat z ringaraja, ker imam še dosti dela do konca šihta...

Lep dan - natja

(odgovor članu natja_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Januarčice - koliko ste se zredile
11.7.2005 13:32:15   
Anonimen
Jest sem se tud +1 zredila. Pa mi je tud čudno po eni strani, da ne kaže več, ker je buši tolk večji že pa joške tud.
Jaz sem pa vztrajala, da se hočem brez čevljev tehtat, ker ta prvič sem mela glih ene težke gojzerje gor, ker je deževalo. Pa je rekla, da se moram od zdaj dalje vedno bosa tehtat. Tud prav.
Je pa groza, da mi una tehtnica 3 kg več kaže kot ta doma.:zmeden:

(odgovor članu natja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Januarčice - koliko ste se zredile
11.7.2005 13:37:44   
Žan Luka
živijo!
Jaz sem pa shujšala -3 kg, ker se nenormalno veliko bruhala. Sicer sem prvič tudi, ampak ne toliko! Pri G se pa še nikoli nisem tehtala s čevlji, pa vseen tista tehtnica pokaže kilco več kot pa moja doma!
Lp :nosecka:

(odgovor članu natja_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Januarčice - koliko ste se zredile
11.7.2005 13:42:54   
Anonimen
Jz sem bla 57, najprej sem malo shujšala, zdej sem pa en kilogram in pol pridelala :)- 58,5.

(odgovor članu natja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Januarčice - koliko ste se zredile
11.7.2005 13:45:41   
tinkamiška
Jst mam +3kg....15t2d

Tinka

(odgovor članu natja_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Januarčice - koliko ste se zredile
11.7.2005 14:20:19   
Nannn
jest pa +2 kg :zmeden:

(odgovor članu natja_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Januarčice - koliko ste se zredile
11.7.2005 14:36:24   
štručka
Najprej +0,5kg, potem pa sem padla na -2kg.
Ampak počutim se ok...:bravo:

(odgovor članu natja_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Januarčice - koliko ste se zredile
11.7.2005 14:49:34   
pinka1
Jst imam zaenkrat še -1kg. bomo videli kako bo naprej. Sem v 13. tednu.

(odgovor članu natja_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Januarčice - koliko ste se zredile
11.7.2005 15:22:03   
rija
13t +1 kg.

(odgovor članu natja_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Januarčice - koliko ste se zredile
11.7.2005 15:27:30   
A & T
Jaz imam drugace 55 kg, zdaj pa tehtam 58 kg, vendar se za kg ne sekiram prevec, saj sem po prvem porodu ze po tednu dni imela manj kg kot kdajkoli prej. Nespanje, dojenje in otrocicek naredijo svoje - na sreco hujsanje.

Pazite nase in na svoje zaklade.

(odgovor članu natja_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Januarčice - koliko ste se zredile
11.7.2005 15:40:18   
renan
Imam 60, kar je pravi mali šok. (15t3dni) Še nikoli nisem imela toliko. Včasih sem imela tam ok. 52,53. Je pa res, da se zelo zelo redko tehtam, pa je mogoče že ob zanositvi bila kakšna kilca več. Me pa čudi to, da sploh tako veliko ne jem. Sladkarije me nič ne rajcajo...
Verjetno bo še več kil, saj se mi je pa zdaj še tek povrnil in moram kar pogosto nekaj prigriznit.
Sem pa brala v eni reviji, da je pridobivanje kil zelo individualno, pa se nekatere bolj redijo, čeprav veliko ne pojejo. Tiste, ki so prej bile presuhe pa najprej pridobijo kile za normalno težo in nato zraven še nosečniške kile. Baje, da telo vse zaloge pošilja v predel trebuha, riti in stegen kot neke vrste rezervo za razvoj bebike.

(odgovor članu natja_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Januarčice - koliko ste se zredile
11.7.2005 18:51:41   
Anonimen
Isuse! Kakšna pa še bom, že tako mi gre vse v rit! Nič ne pomagajo velike zize, če je pa rit še večja! :)-

(odgovor članu natja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   Januarčice - koliko ste se zredile
12.7.2005 7:31:24   
puri
+ 1kg, 12t 3d

(odgovor članu natja_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Januarčice - koliko ste se zredile
12.7.2005 8:12:51   
LE&TA
Dans mam točno 2 kg več - 13t 4d.
Ma kg ni vse. Včeri sem bla pri zdravnici, k sem mela ene pike na desnem boku mal višje. Me je ful bolelo brez dotikanja in je ugotovila da je notranji herpes. To pa zdravijo z antibiotiki, ki jih meni ne sme dat! Rešitev: hladni obkladki in trpljenje ob bolečini. Zaenkrat še ne boli tko ful, zna pa taka stvar fajn bolet in dolgo trajat!! Pa še dlesni me neki j.... Prej in pol zdrava zdej pa tko! Upam da ne bo še kaj hujšega! Hude so ble pa sanje dans - sem sanjala da se m ful krvavela - groza, morm čimprej pozabit!

Spet bo en oblačen dan, mejte se lepo, pa si pišemo!!

:sloncek:

(odgovor članu natja_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Januarčice - koliko ste se zredile
12.7.2005 10:50:17   
MatMaj
Jaz pa sem :nosecka: 14t4d in sem se zredila iz 66kg na 69kg. Pa še to sem pridobila v prvem mesecu, ko še sploh nisem vedela, da sem noseča. Potem pa sem izgubila kilogram, tako, da jih imam sedaj 68. Pa sploh ne vem zakaj, saj nisem nič bruhala pa sem kar lepo papcala.
Je pa res, da imam preveč nizek pritisk in sem zmeraj grozno utrujena z vrtoglavicami, in križ me že zdaj boli, pa tudi medenične kosti me bolijo... kaj šele bo??? :zmeden:

(odgovor članu natja_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Januarčice - koliko ste se zredile
12.7.2005 16:53:13   
Marjancasklanca
Prvo smo malo hujšali -1kg, nato smo se redili +2kg, končna bilanca kaže +1kg. Busi pa se že tudi malo vidi.

(odgovor članu natja_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?