|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naši punčki je zrastel lulček :-))
12.7.2005 7:49:56   
Minka Pobalinka
No tako.. V 12 tednu mi je G na NS zatrdila, da je zelo lepo vidno, da bomo imeli punčko.. Včeraj sva bila z dragim še na enem ultrazvoku, kjer je druga G ugotovila, da ima naša punčka LULČKA... :)-:)-:)-
Konec meseca imam še morfologijo..le kaj bodo tam pogruntali?? Da sta dva?? :zmeden2:

Lp, E 9nebesa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Naši punčki je zrastel lulček :-))
12.7.2005 7:53:33   
anajmad
:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-
en lp:morje:D.

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Naši punčki je zrastel lulček :-))
12.7.2005 8:23:05   
Talči
Naj ti povem, da poznam dva primera, kjer so bodoči mamici celo nosečnost zagotavljali, da dobi punčko, na koncu pa se je rodil fantek. :ups::zmeden::ups:
Tako da: zagotovo boš vedela za spol :duda: šele takrat, ko bo zunaj.
LP
Talči

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Naši punčki je zrastel lulček :-))
12.7.2005 8:33:07   
Čiračara
:)-:)-ojej, menda ja tudi moji pupi ne bo zrasel lulček:)-:)-

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Naši punčki je zrastel lulček :-))
12.7.2005 8:38:28   
bambi
Ha, ha Minka Pobalinka, mogoče pa imaš res dva :modri: in :roza: in se malo poigravata z našimi zdravniki, enkrat se pokaže :roza:, drugič pa :modri:...... tudi to se je že zgodilo.....

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Naši punčki je zrastel lulček :-))
12.7.2005 11:11:56   
Teya
tudi naša pupca je v 33 t pokazala luleka :)-

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Naši punčki je zrastel lulček :-))
12.7.2005 11:24:35   
Anonimen
Jaz sem zadnjič na nuhalni vprašala, če mi lahko že spol povejo, pa je rekla, da si ne upa sploh nič napovedat tako zgodaj. Da se ponavadi itak še ne vidi, razen pri tistih, ki so tako suhe, da so praktično že anoreksične.
Potem se verjetno takole zgodi, da punčkam zrastejo lulčki, ko tako zgodaj bolj ugibajo kot kaj drugega.:)-

(odgovor članu Minka Pobalinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Naši punčki je zrastel lulček :-))
12.7.2005 11:58:13   
rija
Sicer nisem anoreksična, ampak na nuhalni mi je dejal, da je lahko 90 % točno videl spol najinega dojenčka. Tako, da se vidi, vsaj večinoma, če je otrok lepo obrnjen.

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Naši punčki je zrastel lulček :-))
12.7.2005 12:01:48   
Anonimen
No, saj to ni na mojem zeljniku zraslo, ker je bilo tudi meni rečeno, da se da v 12. tednu že da videt in sem vprašala za spol, pa mi je potem G rekla to, kar sem napisala. Bila sem pa pri dr. Strahovi v Domžalah.

(odgovor članu Minka Pobalinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Naši punčki je zrastel lulček :-))
12.7.2005 12:04:28   
smrka
moj dedc bi tud najraj da tamali zraste lulček.. ampak no bomo vidli kaj se bo pokazalo čez 6 dni upam :)

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Naši punčki je zrastel lulček :-))
12.7.2005 12:05:42   
Teya
dr. Strahova je tudi meni to rekla....

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Naši punčki je zrastel lulček :-))
12.7.2005 12:10:39   
lelaval

Tudi to se dogaja. :)-:)-:)-

Meni moja :duda: ni in ni hotela pokazati spola, pa sem G rekla, da imam itak samo 2 možnosti, a je dejal, da obstaja še tretja :zmeden2::zmeden2: - ko ni ne moški in ne ženska - ima oba spola :zmeden::(
Punce, me je prestrašil :(:(, ko je še dejal, da se to zgodi nekje na vsakih 100 primerov. :zmeden2::(:(:zmeden:
A, ker sem optimist, sem si dejala, da pri meni pa se to že ne bo zgodilo. :)

In tako mi do poroda ni hotela pokazati spola, potem pa se mi je uresničila želja in je bila pupa. :bravo:9nebesa:bravo:

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Naši punčki je zrastel lulček :-))
12.7.2005 13:14:32   
Teya
:)-:)-:)- o hudo! :)-:)-:)- s tako statistiko bi pa lahko bil malo bolj skrivnosten, ko se pogovarja z :nosecka: :)-

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Naši punčki je zrastel lulček :-))
12.7.2005 14:02:38   
Pia73
Jaz sem daleč od anoreksične,.......

Pa mi je moja G s precejšnjo gotovostjo v 12t napovedala fantka. Je pa res, da za fantka lahko rečejo za punčko pa ne.

Dr. Strahova pa je itak poglavje zase, tudi pri meni 3 dni za mojo G ni videla NIČ, pa se je tamal obračal na vse strani,........ Je pa rekla, da je eni emninentni gospej narobe napovedala pa od takrat naprej ne napoveduje več,..... Meni itak Strahova ni všeč, prijazna že, to je res,...... to je pa tudi vse,........

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Naši punčki je zrastel lulček :-))
12.7.2005 14:26:43   
Anonimen
Ta statistika, da je na vsakih 100 dojenčkov en dvospolnik, se mi zdi pa kar pretirana. Ok, sej nimam pojma, ampak pretirano se mi zdi in upam, da ne drži.

(odgovor članu Minka Pobalinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Naši punčki je zrastel lulček :-))
12.7.2005 14:45:36   
Pajaca
Poznam eno tako punčko..... so vsi fantka zapil, pol so pa ugotovil da je oboje, pa ker je imela ful razvito maternico in jajčnike in vse so se odločil da je punčka in so lulčka odrezal.

Jaz sem jo spoznala ko je ravno šla v šolo.... ok ma dolge lepe laske, to je pa vse kar je punčkastega na nje. Obraz bi bil lahko fantovski. Njeno obnašanje je tud bolj fantovsko. Zanima jo le šport in avtomobili..... ampak to tko kot običajno fante zanima šport, čist v detajle.....

Tko da ne vem a so se prav odločil al ne.

Po moje je to grozno, če kaj tazga ugotovijo in po moje res to ni 1 na 100 otrok, ker je to edini otrok za katerega vem da je tak, prej nisem nikol slišala o tem, pa pol tud ne.


Aja kar se pa tiče spola in uz..... mi bomo počakal da pride ven, se tokrat zmotjo, da raje ne vprašam nič.

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Naši punčki je zrastel lulček :-))
12.7.2005 18:05:39   
BlankaT
:)-:)-:)-:)-:)-:)-
Mogoče pa res imaš :roza: in :modri: ;).

Sicer pa poznam kr nekaj primerov, ko so G trdili eno na svet pa je prijokalo drugo :)-:)-:)-:)-. Sicer pa samo, da je živ in zdrav :bravo::bravo:
Mi smo se pa odločili, da se bomo pustili presenetiti in bomo počakali do poroda.

Lp, Blanka :nosecka:.

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?