|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Januar 2005
14.3.2007 15:50:09   
Anonimen
No, da vidimo, če se kje kakšna skriva, ki je rodila januarja 2005.

Naš Črtomir se je rodil 01.01.2005 in zato ima blazno lep EMŠO 0101005500...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako so kaj vaši 26-mesečniki?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Januar 2005
14.3.2007 17:54:09   
Blacky30
Evo me!!! Jaz sem januarčica. Dobro, da si se odločila odpreti to temo, ker nas je res nekam malo tu gor januarčic.
Naš falotek je pravi nagajivček, vsak dan pove kaj novega, govori kot "raztrgan dohtar".user posted image
Kahle še nismo uvedli, ker nima interesa, silila pa ga ne bom. Bomo začeli zdaj, ko bo bolj toplo.
Dude smo se rešili februarja in to čisto slučajno, ker sem pred spanjem ugotovila, da je pregrižena po celotni dolžini in mu je nisem upala dati več. Pa ni nič jokal, parkrat, ko je šel spat, jo je omenil in ker ni bilo prevelike panike, je tako kar ostalo. Hvala bogu, da je bila tisto edina duda pri hiši, sicer bi jaz verjetno kar hitro podlegla. Ampak mi ni bilo hudo, ker ni nič jokal. In tako smo sedaj brez že en mesec. Res pa je, da jo je imel samo za spanje, čez dan pa je vedel, da duda aja v kuhinji na pultu in je niti ni zahteval.
Zobke imamo vse, razen petic, ki bodo verjetno tudi počasi prišle.
Nodi in Traktor Tom sta trenutno najbolj "in" risanki, ki jih gledamo cele dneve. Tudi rojstnodnevna torta je morala imeti motiv Nodija gor. Bi jo pripopala, pa ne znam.user posted image
Ok, dovolj od nas. Kako pa je pri vas?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Januar 2005
14.3.2007 18:52:39   
skuštrana
Raho, mi tudi....
2.1.2005
Smo pa blizu, a ne?


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Januar 2005
14.3.2007 20:40:35   
marjanaR
Pa mi smo tudi januarčki - 5. 1. 2005. Pestro, kajne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Januar 2005
14.3.2007 21:29:16   
lukec
Evo nas, 7.1.2005, kar vsi na kupu. Sicer sem pa že jaz razmišljala, da nas je bolj malo.
Meni se zdi, da tako uživala in se nasmejala ob svojem otroku do sedaj še nisem. Govori ogromno, obožuje puzzle in knjige pa glasba je tudi zakon, kakršna koli ... Ob Lukcu res uživa cela družina. 

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Januar 2005
14.3.2007 21:39:13   
Blacky30
Lukec, tebe pa se spomnim, si imela takrat drugi nick, ne?user posted image  Kako smo skupaj čakale in navijale ena za drugo.user posted image  Uf, kje so ti časi?

A ima katera že drugega user posted image  in koliko vas že dela na drugem user posted image ?

Midva pričneva konec poletja delat na drugem.user posted image user posted image

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Januar 2005
14.3.2007 21:50:31   
Anonimen
Ojla - Blacky, a sta najina iz istega testa, razen govra, seveda - traktor tom, nodi  - mi smo tudi imeli Nodija na torti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Mi2 sva že 1x naredila št. 2, sam se ni izšlo. Zdaj pa nikak, da nama uspe. Sicer pa si res želim še enega in to čimprej, zato ker: Godine prolaze nervoznim korakom, godine prolaze, mi stojimo.... (Ni nekak tak od Bajage komad?)

Mene že mal EMšo daje namreč.

Skuštrana pa ti tudi? In to samo en dan za mano?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

V glavnem, mi kakamo na kahlico, člulamo občasno, trenutno smo prehlajeni in nam teče iz nosa, govorimo 2 jezika - no, tistih nekaj osnovnih fraz + traktoruser posted image . Dojimo se še vedno, ampak vedno manj - zadnja dva dneva je povpraševanje zaradi bolezni malo večje - si lahko le na tak način odmaši nosuser posted image .


Nodi in Tom rulata, všče pa mu je tudi SNoopy in Miki Miška, sam pravi mir je edino, če imamo gor Nodija in Toma.


(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Januar 2005
14.3.2007 22:35:45   
smrček
Evo še mi. Imam kar dva januarčka enega 2005user posted image  in drugouser posted image 2007.
Pri nas dokaj podobno, kot ste že same pisale, ful mu je všeč tudi Mojster Miha. Kahlica nam je pa še vedno španska vasuser posted image  Govori zelo veliko in včasih ima tudi kakšne "ta svoje" izjave npr.: da mamica doma tudi hodi po miziuser posted image  pa da ati skače po posteljiuser posted image  itd.....user posted image

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Januar 2005
14.3.2007 22:50:32   
Blacky30
Ja, točno, Mojster Miha je tudi kar aktualen, samo Traktor Tom in Nodi res rulata.

Smrček, dobre izjave, pomeni, da ima mali dober smisel za humor. Samo upaj, da mu drugi ne bodo verjeli.user posted image user posted image

Naš pa zdaj nonstop govori : MAMI MA NEJCA LADA! ATI MA NEJCA LADA! Jao, kak je sladki, ko to reče, se kar topim zraven. Srček mali!

Aja, imamo pa eno težavo. Sebe ima skoz za punčko. Mislim, da je glavni razlog v tem, da je nonstop v družbi mene in moje mame in babice, ki ga tudi izmenično čuvata, ko sem v službi. In ker se z njim pogovarjata v stilu: Ti bom jaz to pomagalA, naredilA,..... on misli, da mora tudi sam tako govoriti. Saj, ko ga vprašam, če je punčka, takoj zanika in pove, da je "tantek" in popravi končnico na "imel", samo kaj, ko je pri naslednjem stavku spet kao punčka.user posted image  Upam, da ga kmalu mine, da se mu ne bodo v vrtcu smejali.user posted image

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Januar 2005
14.3.2007 23:03:00   
smrček



Moj se je tudi en kratek čas imel za punčko, morda zato, ker je bil takrat v varstvu edini fantek. Ko sva se pogovarjala sem mu zelo povdarjala kaj je ati naredil ali pa mamica rekla... pol se mi pa zdi, da je hitro pokapiral.




_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Januar 2005
15.3.2007 8:44:48   
skuštrana
jA, Raho, cool, a ne? Če bi naša pohitela bi lahko skupaj praznovalai..Jaz bi jim pustila raztur, ti bi jih pa malo nazaj držalauser posted image Kdaj si pa imela rok, jaz sem ga namreč imela decembra, pa je malo počakala..

Ja, naša Liza se ima tudi za fantka. Ampak to je samo faza, bo minilo, tako da se ne sekirajte.
No, izgleda, da nas je nejveč Celjank, a ne smrček in marjanaRuser posted image . Je bil januar 2005 ploden za Celjeuser posted image
No, pri nas že tudi malo govorimo, ker je ati Hrvat, se trudimo z obema jezikoma. Nam kar gre, s tem, da razume slo in hr, govori pa samo slo...
Kahlica je ena španska vas tudi pri nas, nekako gre na wc, ampak samo sedet in puščat vodo..In govori da lula.
Ima pa trenutno fazo Liza tud, ko hoče delat vse kar delam jaz oz. ati.
Zobe imamouser posted image , tudi ena 5 je že zunaj..
Lepo, da smo se malo našle, da malo počvekamo kako in kaj je z našimi že skoraj 2 in pol letniki..Joj, kako čas bežiuser posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Januar 2005
15.3.2007 10:12:41   
Anonimen
Jaz sem imela rok 24. decembra - očitno sem tok svetauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , pa ono o brezmadežnem spočetju pri nas tudi rulauser posted image

Sam kaj, ko Jezus ni hotel ven - sem mu nudila preveč ugodne pogojeuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Dobimo pa se lahko, seveda Skuštrana. Kaj pa ostale?

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Januar 2005
15.3.2007 10:38:20   
lukec
Ne morem verjet, tud mi smo mel Nodija na torti.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Januar 2005
15.3.2007 10:44:05   
lukec
Blacky30, po mojem si me z eno zamenjala, ker imam že od prve prijave enak nick. Sorry.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Januar 2005
15.3.2007 13:07:37   
skuštrana
No, moj rok je bil pa 30.12...Tvojemu je bilo notr full všeč, je kar povlekeluser posted image
Dobile bi se pa res lahko, počakajmo še malo, mogoče se še katera javi, da ne bova sami tam sedeli...user posted image Sicer pa, lahko pa tudiuser posted image

Sem prebrala, da planirate še enega... A nisi ti iz Prekmurja oz. Prlekije, tam pa ja mate štrkov za izvoz. Ni vrag, da ne bo ena pri tebi ostalauser posted image In to kmalu, tale pomlad, ki prihajo jo bo malo ubrzala.. user posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Januar 2005
15.3.2007 13:25:38   
skuštrana
Joj, dajte mi nekaj povedat. A vaši že znajo vozit tricikel? Naša je velika že zadosti, samo nikako ne pokapira, da mora obračat nogeuser posted image Eh, saj bo, ko bo čas za to...

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Januar 2005
15.3.2007 14:16:30   
Anonimen
Jaz sem iz Prekmurja. Ja, pri nas je res štorkelj za izvoz, sam kaj, ko so nam namenili eno črnogorsko brez orientacijeuser posted image .

Upam, da bo še katera za randi. Skuštrana, od kod pa si ti?

Jah, tricikel - naš ima raje avto na pedale ali pa motor za akumulatorjem. JE ugotovil, da pri motoju samo stisneš na gumb in šibaš. Kdo pa bo potem gonil tricikel?????user posted image

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Januar 2005
15.3.2007 19:06:18   
Blacky30
O, sorry, lukec, sem nekaj zabrkljala. Sem mislila eno Lidio, pa je rodila Lukca.

Naš se vozi s triciklom tako, da ga mi porivamo s tistim ročajem, on pa ima nogice na pedalih. Poskuša pa tudi že sam malo gonit, samo mu še ne gre.

Ne vem, če je katera tu, katere otrok ni imel Nodija na torti za 2. rojstni dan.user posted image user posted image

Jaz sem imela pa PDP 23.1., rodila pa 27.1. s sproženim porodom zaradi premalo plodovnice.

Mi pa gremo kmalu na lov po trgovinah, moramo mu kupiti peskovnik, tobogan in gugalnico. Pa kak avto na akumulator tudi pride. Je za RD dobil pretežno denar in si bo sedaj to kupil. Danes pa si je že izbral kosilnico iz kataloga trgovine Pikapolonica. Mislim, da mu ga bo zajček prinesel.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Januar 2005
15.3.2007 19:30:33   
Anonimen
Mi tobogan, peskovnik in gugalnico že imamo; pa avto tudi in takega na nožni pogon in takega na akumulator.

Mene zadnje dni nekaj te majhne hišice vlečejo - ona na 1. strani Pikapoloničinega kataloga mi je ful všeč in še ccenovno se mi zdi dokaj ugodna glede na druge (259€).

Kosilnico pa je naš dobil za Miklavža in ej pokosil že celo stanovanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Drugače pa je navdušen nad gospodinjskimi aparati in nekam mu bolj ležijo "tipično ženksa opravila"user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  - likalna deska in likalnik, pralni stoj, kuhinjauser posted image

< Sporočilo je popravil raho -- 15.3.2007 19:32:44 >

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Januar 2005
15.3.2007 21:34:15   
Blacky30
In, Raho, nad čim je tvoj user posted image  najbolj navdušen? Mi pa hiško že imamo, vse ostalo nam pa še manjka. Imamo pa manjšo od te v katalogu, tisto z motivom Sneguljčice in palčkov. Naš je ful zadovoljen z njo in komaj čakamo, da bo lepše in jo privlečemo znova na plano.
Pa tudi kosilnico že ima, samo je letos postala rahlo premajhna za njegovo velikost. Je res taka mini, ta od Black & Deckerja pa izgleda prav original, ravno taka, kot jo imamo mi doma za kosit travo. In ker je čisto nor tudi na tisto ta pravo, bo raje dobil svojo.user posted image  Pa kaki bager bo padel za zajčka, pa knjiga o barvah, da se počasi naučimo še barve razlikovat in povedat.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Januar 2005
15.3.2007 22:18:41   
Anonimen
Najbolj je navdušen nad kuhinjouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  In nad posodicami. Pa seveda nad knjigicami.


In nad Nodijem in Tomom (traktor)user posted image

kaj pa je In pri vas?

No, pa ne smem pozabiti, da imamo sredi jedilnice šotor - trenutnouser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil raho -- 15.3.2007 22:19:22 >

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Januar 2005
15.3.2007 22:37:29   
Blacky30
Ja, mi imamo sredi dnevne sobe raziskovalni šotor in na tone igrač. Samo kaj, ko več nič ne raziskuje, pač pa ga vlači okoli. user posted image
Aja, zanimalo me je, katera igrala zunaj so mu najbolj pri srcu: tobogan, gugalnica, peskovnik? Da vidim, kaj na prvem mestu kupit.

Pri nas je najbolj IN poganjavček za po stanovanju vozit, magnetna tabla za risanje, risanje z voščenkami, revije in prodajni katalogi (knjigice trenutno ne najbolj), kopanje je zakonuser posted image , skrivanje po stanovanju, pa valjda risanke.user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Januar 2005
15.3.2007 22:40:52   
Anonimen
Blacky - peskovnik je zakon. Če bi se naš moral odločati med temi tremi stvarmi si 100% izbere pekovnik. Potem je gugalnica in na koncu tobogan.

A vašega pa nič kuhinjske zadeve ne zanimajouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Januar 2005
16.3.2007 19:31:27   
Blacky30
Aha, super, torej bo peskovnik prvi na spisku, verjetno gremo že jutri ponj. Samo kje bomo kupili mivko?

Kuhinjske zadeve pa so pri nas takole: najbolj so v igri žlice, ki jih nikoli ni v predalu, ker jih mali znosi v dnevno sobo kar eno za drugo, pa bi sok pil z žlico, pa keks jedel z drugo,...ni konca.
Sicer pa se mikserja boji, mesoreznica ga hudo preveč zanimauser posted image , hvala bogu ni nikoli kabel v vtičnici, svojo metlo je že zlomil, toliko je pometal, tako da sedaj pometa s ta veliko, svoj sesalec pa itak nonstop goni po stanovanju.
Zdaj smo se začeli pripravljati na zajčka tako, da sem mu zadnjič omenila, da mu bo počasi zajček nekaj prinesel, pa me je očitno narobe razumel in mi je že naslednji dan držal rokico in pravil: Zajcek Nejcu plineso bon! In tako sem zdaj naredila tako, da mu skrivaj v posodico dam 2 mehka bonbončka, potem pa mu nastavim nekje v stanovanju, vedno na drugo mesto in potem mora on zajčka (imamo takega malega s seta kmetije) vprašat, če mu je kaj prinesel in potem mu zajček na uho pove, kam je dal. Ker pa ga on ponavadi ne razume, da zajčka meni, da mamici pove, kam je dal. In potem ga jaz napotim v tisti prostor in ponavadi že takoj zagleda, ko stopi noter. In potem je čisto happy in si lepo nese posodico na mizo v dnevno in papca, zraven pa gleda risanko. Pa imamo spet malo bolj pester popoldan.user posted image

Počasi pa bomo jajčke barvali. Vam bodo letos že pomagali? Meni je lani pomagal le kot moralna podpora, ker je sedel zraven v svojem stolčku in gledal, kako jaz barvam.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Januar 2005
19.3.2007 6:47:41   
skuštrana
Bom še jaz dodala kaj je IN pri nas...Ampak mi imamo punčkouser posted image
Trenutno je in babyborn na sto in en način. Pa poganjalec, peskovnik je itak zakon. Prej se je bala gugalnice trenutno pa jo obožuje. Tobogan je bolj za gledanje, je bil pa full aktualen nekje pri letu in pol. Šotor smo pri nas uspeli zlomit, moramo kaj bolj trdnega nabavit..user posted image Pa risanje je zakon, 15 milijonkrat na dan ji moram narisat avto, muco in rožicouser posted image
Drugače pa je pri nas (že od dojenčka) najboljša voda..Samo da je voda, ni važno kakšna, kje in kdaj..Bo plavalec, ko bo velika. Ali pa jadralecuser posted image
Ja, pa vse kar počne mama - Liza tuduser posted image Perem posodo - liza tud, se tuširam - Liza tud, perem zobe - Liza tud..Vse, vse, vse, edino na wc noče it kakatuser posted image Ne, to pa Liza ne..
Joj, pa vsi živi dojenčki so tak fajn..Bi jih kar gledala, pa božala, pa jim dudo dajala..Res je prava punčkauser posted image
Risank niti ne mara, razen Nodija, knjigice pa so pri nas trenutno spet IN..


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?