|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Januarke
13.8.2004 22:27:56   
Medvedka
Zanima me, katere imate rok januarja 2005...
Jaz imam rok 19. januarja in sem trenutno v 18. tednu (17t 3d).

Lep pozdrav vse mamicam in bodočim mamicam!

Medvedka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Januarke
14.8.2004 8:40:33   
RADOVEDNA
Haj, sama imava določen datum 26.1., zm 21.4., mislim pa da sem tudi tam nekje kot ti s tedni. Kaj te zanima

(odgovor članu Medvedka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Januarke
14.8.2004 20:12:08   
vanja_1
helou!

Jaz mam rok 25. januarja in komaj čakam da mine še teh dobrih 5 mesecev, da vidim svojo pikico.

Lep pozdrav

Vanja (16 4/7)

(odgovor članu Medvedka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Januarke
14.8.2004 20:29:42   
Medvedka
Lep pozdrav vsem januarkam!

Sprašujete, kaj me zanima...

Pravzaprav me je samo zanimalo, koliko januark se sprehaja tod okoli... ;)

Sem pa prepričana, da se še niste javile vse!

Lahko bi si seveda pa tudi zdelile kakšne izkušnje...

Na primer: Koliko se vam že kaj pozna trebušček?
Moj še zdaj ni tako očiten, da bi ljudje, ki me ne poznajo dovolj dobro, opazili, da sem noseča. Izgleda, da mislijo, da sem se pač zredila. Če si sploh kaj mislijo... :zmeden:
Jaz pa ne spravim več nase nobenih hlač, ki niso prav na nežno elastiko, in to tako, ki je imela prej ful lufta.

LP,

Medvedka, (17t 4/7)

(odgovor članu Medvedka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Januarke
14.8.2004 21:51:43   
Anonimen
Tele so se javile na prvič noseča:
JANUAR 1 Naty
JANUAR 6 Tini*, Maribor
JANUAR 12 Kepa*
JANUAR 12 Urši
JANUAR 16 Bojana26
JANUAR 17 Tascha1
JANUAR 20 Pia 1
JANUAR 21 Tina21, Ljubljana :modri: (Jaka)
JANUAR 23 Blacky
JANUAR 29 Sneguljčica
JANUAR 29 PolonaJ
JANUAR 31 Maya

(odgovor članu Medvedka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Januarke
15.8.2004 9:01:03   
vanja_1
Helou zmedica :)

Nič še ne vem glede spola, mam pa občutek da bomo dobili fantka (me res zanima kaj se bo vidlo na morfologiji). Morfologijo bom mela nekje čez 5 tednov, tak da bom morala radovednost še malo tešit.

Glede bušija pa je tak...pred nosečnostjo sploh nisem mela trebuha in se mi tak malo, ampak res malo že pozna (zjutraj), medtem ko pa zvečer je pa že malo večji...saj veš, hrana pa take stvari, pa trebušček malo napihnejo. Jaz bi se že rada kazala s trebuščkom, pa bom morala še malo počakat. Kljub temu, da se mi še dosti kaj ne vidi, pa skoraj nobenih hlač in kril ne morem več oblečt. Sem na bolniški in se tako ne rabim preveč obremenjevat s tem kaj oblečt, sem večino časa v trenerki, ampak počasi bo pa treba it v šoping pa kaj malo širšega v pasu nabavit.

Pikice še nič ne čutim, vsaki dan tak vneto čakam, kdaj bo kaj, pa mislim da še nič ni. Sicer se mi tu pa tam zdi da čutim take metuljčke, samo kaj ko potem ne vem ali je to to, ali pa gre za vetrove.

Zmeda piši kaj in povej od kod si...

Lep pozdravček vsem,

Vanja

(odgovor članu Medvedka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Januarke
15.8.2004 13:13:38   
Medvedka
Ojla!

Jaz še nisem do sedaj imela občutka, da bi se mi trebušček skrčil v kepico... Sploh si ne predstavljam, kako to izgleda. Pa sem proti koncu 18. tedna.
Pikice še nisem čutila, čeprav že komaj čakam, da jo bom. Tudi jaz komaj čakam na morfologijo (6.9.), ko bom seveda vprašala tudi za spol. Sama nimam kakšnega občutka, večkrat si sicer mislim, da bo punčka. Ali pa so to le kakšne skrite želje... ;) Seveda bom vesela fantka ali punčke (samo, da bo s punčko vse v redu, he, he, he), ampak res. Rada bi le prej izvedela, kaj bomo dobili, ker me ful zanima.
Jaz sem se do sedaj zredila za slaba 2 kg, upam, da tudi naprej ne bo šlo hitreje (imam že tako čisto zadosti kg).

Lepo se imejte, pa veliko veselja s pikicami!

Medvedka

(odgovor članu Medvedka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Januarke
15.8.2004 13:14:26   
Medvedka
Ojla!

Jaz še nisem do sedaj imela občutka, da bi se mi trebušček skrčil v kepico... Sploh si ne predstavljam, kako to izgleda. Pa sem proti koncu 18. tedna.
Pikice še nisem čutila, čeprav že komaj čakam, da jo bom. Tudi jaz komaj čakam na morfologijo (6.9.), ko bom seveda vprašala tudi za spol. Sama nimam kakšnega občutka, večkrat si sicer mislim, da bo punčka. Ali pa so to le kakšne skrite želje... ;) Seveda bom vesela fantka ali punčke (samo, da bo s punčko vse v redu, he, he, he), ampak res. Rada bi le prej izvedela, kaj bomo dobili, ker me ful zanima.
Jaz sem se do sedaj zredila za slaba 2 kg, upam, da tudi naprej ne bo šlo hitreje (imam že tako čisto zadosti kg).

Lepo se imejte, pa veliko veselja s pikicami!

Medvedka

(odgovor članu Medvedka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Januarke
15.8.2004 14:15:34   
Anonimen
Medvedka, ni važno kaj bo, sam da bo punčka, ne?:)-:)-:)-:)-:)- Jst držim pesti za punčko:) Ker je fantkov več letos:grrr:

(odgovor članu Medvedka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Januarke
15.8.2004 14:25:07   
julia
Hojla!
Tudi jaz imam rok januarja in to 12.01.2005.
Glede trebuščka, pa se mi že kar pozna.

Lepo se imejte pa čuvajte vaše pikice.

Julia

(odgovor članu Medvedka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Januarke
15.8.2004 22:43:33   
Anonimen
Evo vas, januarke:) če sem katero spustila, pa povejte:ups:
JANUAR 1 Naty
JANUAR 5 Nesy
JANUAR 6 Tini*, Maribor
JANUAR 12 Kepa*
JANUAR 12 Urši
JANUAR 12 Julia
JANUAR 16 Bojana26
JANUAR 17 Tascha1
JANUAR 19 Medvedka
JANUAR 20 Pia 1
JANUAR 21 Tina21, Ljubljana :modri: (Jaka)
JANUAR 23 Blacky
JANUAR 25 Vanja_1
JANUAR 26 Zmeda
JANUAR 29 Sneguljčica
JANUAR 29 PolonaJ
JANUAR 31 Maya

(odgovor članu Medvedka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Januarke
16.8.2004 8:43:21   
Naty
Živjo!

Pokorno se javljam še jaz. Rok imam 1.1.05 (20t), za spol pa še ne vem točno. Pravzaprav mi vsa žlahta (moja in fantova) napoveduje punčko, in to vsak po nekih drugih kriterijih. Morfologijo imam pa v sredo in komaj čakam, da spet vidim svojo pikico, da se prepričam da je z njo/njim vse u'redu. Bomo videli če bo tudi G potrdila napovedi žlahte.

Trebušček je za moje pojme že kar velik in se mi tudi že vidi, da se nisem samo zredila okrog pasu. Sicer pa sem se zredila za 4 kg. Pikico sem prvič začutila že v 17t, sedaj pa jo čutim že vsak dan in je kar pridna(en) plavalka(ec). Trenutno so to le nežne brce, bolj podobne božanju in vsakič ko jih začutim sem v 9nebesa.

Tudi meni se je enkrat že skrčil trebušček (nastala trda kepica) in takrat sem se kar malo ustrašila, ampak je minilo že čez minutko, tako da ni bilo večje panike.

Lep pozdrav vsem nosečkam in se še kaj beremo.

Naty :sloncek:

(odgovor članu Medvedka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Januarke
16.8.2004 9:39:26   
tiha
"Prilagam" še sebe na seznam.
-tretja nosečnost
-trebušček v zadnjih 10-ih dneh kar konkretno zrasel
-pridelala 3 kg (sedaj jih imam 53)
-metuljčka čutim od sredine 15. tedna
-trebušček parkrat na dan otrdi (zato pijem magnezijeve šumečke)


JANUAR 1 Naty
JANUAR 5 Nesy
JANUAR 7 Tiha (LJ)
JANUAR 6 Tini*, Maribor
JANUAR 12 Kepa*
JANUAR 12 Urši
JANUAR 12 Julia
JANUAR 16 Bojana26
JANUAR 17 Tascha1
JANUAR 19 Medvedka
JANUAR 20 Pia 1
JANUAR 21 Tina21, Ljubljana (Jaka)
JANUAR 23 Blacky
JANUAR 25 Vanja_1
JANUAR 26 Zmeda
JANUAR 29 Sneguljčica
JANUAR 29 PolonaJ
JANUAR 31 Maya


Lep dan...

(odgovor članu Medvedka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Januarke
16.8.2004 9:42:55   
Anonimen
Javlja se še ena januarka!
Rok imam 16.1.2004! Moram povedati, da za svojih 18 3/7 zgledam ZEEELLLOO okroglo in vsi mislijo, da sem več tednov noseča kot sem. Prejšnjih oblek ne nosim več od tretjega meseca saj jih nimam kam dati, edino tiste iz obdobje ko smo bili bolj okrogli.

Komaj čakam, da izvem spol otroka, večina pravi, da bo punčka! Pregled imam drugi torek tak, da smo napeti.

Sem na bolniški in veliko počivam. Zredila sem se za 3 kg. Apetita nimam in se moram kar prisiliti, da kaj pojem (poleg sadja).

Upam, da beba ne bo pogledala na svet za novo leto!

JE KAJ PREKMURK NA RR?

Bojana 18 3/7

(odgovor članu Medvedka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Januarke
16.8.2004 10:58:51   
Anonimen
Ene par prekmurk pa je, ampak večina na zanositve, ovulacija.

(odgovor članu Medvedka)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   Januarke
16.8.2004 12:55:29   
tina21

Ojla,

sem vam mogla takoj pisat, ker smo v 9nebesa.
Ta vikend smo prvič začutili našo :duda:. Zvečer, ko sem brala knjigo mu ni blo očitno všeč,da sem jo mela naslonjeno na trebušček, ki je zdaj že kar obilen, in je parkrat nežno pobrcal:bravo:.

Mislim, da skoraj ne moreš zgrešit kdaj se to zgodi. Zato držim pestke za vse ostale,da boste kmalu dočakale ta izjemen dogodek.

Zdaj bo očitno nekaj dni malo počival, kar pa je menda normalno.:)

Presrečni bodoči očka pa mi je vneto zatrjeval, da ga je slisal pred kratkim kolcati, ko je dal glavo na bušija in jaz sem se mu smejala dokler mi ni sama ginekologinja rekla, da je to seveda čisto mogoče.

Torej imamo res živahno :duda: kot je že rekla gin. na pregledu za nuhalno.

Lepo se mejte vse januarke

(odgovor članu Medvedka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Januarke
17.8.2004 21:37:15   
giga
Midve naj bi bile na vrsti 3.1., torej imam 21 tednov star trebušček, debel je 90 cm, in že od konca maja nosim čisto prave nosečniške cunce. V bistvu so me spraševali če sem noseča še preden mi je izostala prva menstruacija, zdaj me že sprašujejo kdaj grem rodit. Malce me je strah strij, ampak uživam s svojim bušijem. Tudo tebi želim veliko lepih trenutkov, brcic...giga

(odgovor članu Medvedka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?