|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je Hipp iz Müllerja bolj nasiten?
20.11.2007 10:48:32   
žarnica
Namreč,našo dojenčico hranimo s Hipp-om. KO smo imeli tega iz DM-a je znala pojesti tudi 120ml,ta iz Müllerja je pa bolj grob in včasih še 100 ml ne poje.

Je še katera to opazila?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je Hipp iz Müllerja bolj nasiten?
20.11.2007 11:46:20   
Kati81
Jaz tega nisem opazila ko sem našo hranila s hippom, ampak ti pa ponudim eno škatlo in pol hippa zastonj, zapakirano, če želiš, ker mi doma stojita in jih nimam komu podarit.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je Hipp iz Müllerja bolj nasiten?
20.11.2007 12:08:32   
monja79
Se opravičujem ker malo smetim, a bi kar tu vprašala, ker imete izkušnje s Hippovim mlekom. Mi moramo začet dodajat, pa naši user posted image  Aptamil ni po godu. Sploh ga noče pit in iskreno - tudi  meni srdi kot user posted image .

Zanima me, če Hipp kaj manj smrdi in če ga otroci rajši pijejo. Bom mogla nekaj drugega kupit, pa ne bi rada spet na pamet zapravljala za mleko.

Hvala za odgovor.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je Hipp iz Müllerja bolj nasiten?
20.11.2007 12:37:42   
žarnica
Kati,hvala,ampak osebno ne morem prevzeti,poštnina bi pa menda tudi dosti prišla.user posted image
MOnja, če Aptamil smrdi nevem, samo prvi hčerki ni pasalo to mleko,je vedno full polivala po njem,zato smo tudi sedaj začeli s Hippom.

(odgovor članu monja79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je Hipp iz Müllerja bolj nasiten?
20.11.2007 12:51:42   
PAJO
nas ima ze od samega zacetka beba in je fulll nasiten,mal smrdi kot vsak.
sej to ni nc narobeuser posted image user posted image user posted image ce je lacna ga bo pojedlauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu monja79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je Hipp iz Müllerja bolj nasiten?
20.11.2007 18:05:43   
tinaaja
men hipp ni nic smrdel user posted image ga je imela rada, po aptamilu pa je imela krce. postnina je ziher cenej kot pa kupit user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu PAJO)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je Hipp iz Müllerja bolj nasiten?
20.11.2007 19:24:07   
Kati81
Žarnicaiz kje pa si?

No mi smo sedaj že 3 mesece na novalacu in se je full dobro obnese. Tko da če je ožno kupi novalac, ima tudi več različnih formul, poglej na njihovo internetno stran.

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?