|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Novolac 2 - noče ga
15.11.2007 14:46:09   
nina
Ker je Žiga že dopolnil 5 mesecev, sem mu približno pred dobrim tednom pričela dajati Novolac 2, ampak ga noče. user posted image Čeprav je malček lačen in začne kar odpirati usta, ko vidi flaško, vanj ne spravim niti 20 ml. Enostavno zapre usta in ga ne želi piti. user posted image
Opazila pa sem tudi, da mu je povzročalo to mleko zopet krče in ga je  tudi precej napihovalo.
Sploh je bilo to opazno ponoči, ko nikakor nisva mogla zaspati, ker ga je obupno zvijalo.
Ali lahko po vašem mnenju "prešaltam" na katerokili drugo mleko?
Prijateljica mi je svetovala mleko
Beba, ki naj bi bilo najbolj podobno okusu materinega mleka?!
Kakšne pa so vaše izkušnje?

Hvala in lep pozdrav vsem!!

Nina

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 15.11.2007 21:21:11 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
15.11.2007 14:59:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nina)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Novolac 2 - noče ga
15.11.2007 21:23:55   
butt3rfly
pa idi na ktero drugo mleko. zamenjaš brez problema. jst sm mojmu mleko pogosto menjala, pa z zamenjavo nikol ni blo težav. iščeš pač tko dolgo, da najdeš nekaj, kar mu odgovarja.

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Novolac 2 - noče ga
21.11.2007 11:18:24   
nerka
ivijo. jst mam tud en problem... moj bo star 6 mes ces 1 teden... se vedno mu dajem novalac 1 (v lekarni so mi rekl ko bo mel 6 naj presaltam na novalac 2)ampak zdele zadnje case sploh nce jest.. pa ni jedu ze 5 ur nc, ampak noce in noce flaske..
dodajat sem mu pa sele zacela.. zakaj noce mleka???

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?