|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Je res umrl Črt, sin JJ?
8.1.2013 13:01:39   
mojamura
http://www.reporter.si/slovenija/zdaj-so-se-spravili-%C5%A1e-na-jan%C5%A1evega-sina-%C4%8Drtomirja-novinar-karba-spra%C5%A1eval-policijo-o


a je zdaj to res ali ne?


< Sporočilo je popravil mojamura -- 8.1.2013 13:14:46 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
8.1.2013 13:11:56   
Tippi
a je zdaj to res ali ne?


Če se navežem na naslov teme, potem upam, da ne user posted image

Sem pa po netu videla že toliko enega opravljanja glede Črtomirja, da te zmrazi, koliko škodoželjnosti in zlobe je med nami user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
8.1.2013 13:16:15   
mojamura
Tudi jaz upam, da je s Črtom vse v najlepšem redu.....ne razumem pa da v te bitke mešajo zraven še otroke.

Ja res je dosti zlobe Tippi


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
8.1.2013 13:43:14   
majčica1508
Koliko ene zlobe hodipo svetu....Tudi jaz upam,da je mali Črtomir ok....

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
8.1.2013 14:04:01   
Sportni.ca
Upam, da je z malim Črtom vse ok ...

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
8.1.2013 14:09:44   
2sneg13
Zloba.user posted image Nisem pa vedela, da ima Črt Dawnov sindrom.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sportni.ca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
8.1.2013 14:29:40   
Julija08
Ne prenesem JJ-a, na bruhanje mi gre ko ga gledam...ampak tole je pa BOLANO....

Sem že pred časom slišala iz dokaj zanesljivega vira, da ima baje res Dawnov sindrom, pa tudi v nedeljo za smrt....ampak mislim, da je to spet samo eno natolcevanje.

Sramota!!!

Upam, da je s Črtom vse OK!!!

(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
8.1.2013 14:49:23   
mojamura
berem zdaj, ko malo brskam marsikaj....
otrok je otrok, ne glede na to, ali je otrok s posebnimi potrebami ali ne (po netu se piše enkrat o downovem sindromu ....drugič spet o cerebralni paralizi - nima veze konec koncev)
otrok si staršev ne izbira in ni kriv za njihove napake. tako mislim, da bi morali pustiti Črta in vse druge otroke iz teh umazanih iger.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
8.1.2013 16:26:33   
tečla
Upam da je z otročkom vse vredu. Četudi mi je slabo ob misli na njegovega očeta...A dete ni nič krivo.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
8.1.2013 17:57:43   
Felicita
imho je to dobro zagnan propagandni aparat zaradi tegale: http://www.24ur.com/jansevo-premozenje-se-je-nesorazmerno-in-nepojasnjeno-povecalo-za-najmanj-210-000-evrov.html

(in očitno uspešno, ker o KPK ni nobenega posta, o črtu pa... 10?)

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu tečla)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
8.1.2013 18:21:57   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

imho je to dobro zagnan propagandni aparat zaradi tegale: http://www.24ur.com/jansevo-premozenje-se-je-nesorazmerno-in-nepojasnjeno-povecalo-za-najmanj-210-000-evrov.html

(in očitno uspešno, ker o KPK ni nobenega posta, o črtu pa... 10?)



Jap, ali pa da se odvrne interes javnosti od tega, kdo bo upravljal državni holding - ravnokar naša koalicija namreč o tem že vroče razpravlja (beri kadruje)

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
8.1.2013 18:27:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
8.1.2013 18:30:46   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

imho je to dobro zagnan propagandni aparat zaradi tegale: http://www.24ur.com/jansevo-premozenje-se-je-nesorazmerno-in-nepojasnjeno-povecalo-za-najmanj-210-000-evrov.html

(in očitno uspešno, ker o KPK ni nobenega posta, o črtu pa... 10?)



Jap, ali pa da se odvrne interes javnosti od tega, kdo bo upravljal državni holding - ravnokar naša koalicija namreč o tem že vroče razpravlja (beri kadruje)


Džavni holding ni tak problem za ljudstvo(je bolj političen problem)....večji problem je nepojasnjen izvor 210.000 EUR in laganje naših političnih in poštenih veljakov o svojem premoženju.....recimo naj bi med drugim tudi zaradi nepojasnjenega izvora 150.000 EUR na računu moral Kangler odstopiti....


(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
8.1.2013 18:33:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu liliana)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
8.1.2013 18:36:50   
Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

imho je to dobro zagnan propagandni aparat zaradi tegale: http://www.24ur.com/jansevo-premozenje-se-je-nesorazmerno-in-nepojasnjeno-povecalo-za-najmanj-210-000-evrov.html

(in očitno uspešno, ker o KPK ni nobenega posta, o črtu pa... 10?)



Jap, ali pa da se odvrne interes javnosti od tega, kdo bo upravljal državni holding - ravnokar naša koalicija namreč o tem že vroče razpravlja (beri kadruje)


Džavni holding ni tak problem za ljudstvo(je bolj političen problem)....večji problem je nepojasnjen izvor 210.000 EUR in laganje naših političnih in poštenih veljakov o svojem premoženju.....recimo naj bi med drugim tudi zaradi nepojasnjenega izvora 150.000 EUR na računu moral Kangler odstopiti....



Ah ne, on je to pojasnu... prodajal je bale sena s svojega travnika user posted image

Kakorkoli, zdej bodo vse naredil da tole pokrijejo in potacajo...tut smrt otroka si zmislejo če je treba.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
8.1.2013 18:45:51   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita



Ah ne, on je to pojasnu... prodajal je bale sena s svojega travnika user posted image




Okoliški kmetje že nekaj iščejo tega radodarnega kupca, pa ga nikakor ne najdejo.....user posted image

Kakorkoli, zdej bodo vse naredil da tole pokrijejo in potacajo...tut smrt otroka si zmislejo če je treba.


Kaj je s to smrtjo otroka in če je kaj resnice na tem, nimam pojma....

Me pa vse dogajanje zadnje čase bolj spominja na obračunavanje s konkurenco v paketu....."Jankovič - Janša"...pa se ubijeta dve muhi na en mah.....po moje je naš predsednik vlade že na odhodu....malo ga bodo še pustili, da sprejme vse "neprijetne" ukrepe, ki ji mora zaradi EU....potem pa je goto.f....

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
8.1.2013 19:24:17   
nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita



Ah ne, on je to pojasnu... prodajal je bale sena s svojega travnika user posted image




Okoliški kmetje že nekaj iščejo tega radodarnega kupca, pa ga nikakor ne najdejo.....user posted image

Kakorkoli, zdej bodo vse naredil da tole pokrijejo in potacajo...tut smrt otroka si zmislejo če je treba.


Kaj je s to smrtjo otroka in če je kaj resnice na tem, nimam pojma....

Me pa vse dogajanje zadnje čase bolj spominja na obračunavanje s konkurenco v paketu....."Jankovič - Janša"...pa se ubijeta dve muhi na en mah.....po moje je naš predsednik vlade že na odhodu....malo ga bodo še pustili, da sprejme vse "neprijetne" ukrepe, ki ji mora zaradi EU....potem pa je goto.f....


Iz tvojih ust in tako dalje user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
8.1.2013 20:06:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nejcko)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
8.1.2013 20:16:35   
ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: flower

Prebrala sem, da je novinar, ki je postavil ta vprašanja dobil pred eno uro odpoved. user posted image

Ja upam da res. Ker nekje pa mora bit meja.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
8.1.2013 21:24:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
8.1.2013 21:26:25   
LuLu
O novinarju, Večer...
http://web.vecer.com/portali/vecer/v1/default.asp?kaj=3&id=2013010805871457

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
8.1.2013 21:44:21   
pelin
Saj nič ne zagovarjam takšnih nizkotnih dejanj ko se v politično blato vlečejo tudi otroci...samo mislim, da ima vse tole štrik krepko zadaj...tja kamor mi ne vidimo...gospod JJ si po moje nekako hoče na umeten način povišat simpatije pri nas, ker tako malo simpatij kot jih ima danes, po moje še nikoli ni imel...grdo je vpletati v takšne stvari otroke...vendar za novinarje se tako ve da so mrhovinarji, ki si z ritjem po blatu služijo kruh....in tudi tole svinjarijo je pač nekdo ( namerno ali pač nenamerno )skril v blato, da bi jo ven izbezal kakšen pisun... žal se tudi ne more reči, da je JJ tako brezmadežne, kadar podaja izjave za javnost, saj je iz njegovih ust prišlo že toliko žaljivk, cinizma, zmerjanja, poniževanja ...greznice...za katere se ni nikoli opravičil , kaj šele da bi ostal brez dela...pa bi se glede na njegov visok položaj in njegov še večji ego pričakovalo da ima perfektne retorične sposobnosti , obvladanost in diplomacijo pa v tri nadstropja...in ne tako na podnu kot bogi mrhovinarski novinarček...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Je res umrl Črt, sin JJ?
8.1.2013 21:49:34   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

a je zdaj to res ali ne?



Pojma nimam in me niti ne briga.

Je pa zanimiv motiv plasiranja takšne novic.e

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Je res umrl Črt, sin JJ?
8.1.2013 22:30:17   
LuLu
A ni malo prej JJ na dmevih rekel, da ima doma 1,5 let starega živehnega otroka? Sem glih nekaj delala, pa nisem dobro čula, ampak na Twitterju so nekaj zapisali tudi.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Je res umr Črt, sin JJ?
9.1.2013 6:25:54   
ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: flower


IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj


IZVIRNO SPOROČILO: flower

Prebrala sem, da je novinar, ki je postavil ta vprašanja dobil pred eno uro odpoved. user posted image

Ja upam da res. Ker nekje pa mora bit meja.


Kaj res? Novinar je dobil informacijo, odločil se jo je preveriti na policiji in zato je odpuščen. Zanimivo razmišljanje. user posted image


Je pomembno, kakšno informacijo je dobil in kako se jo je lotil preverit. Tudi pri javnih osebah je meja zasebnega. Sicer veliko višja, ampak meja je. Tudi jaz delam v medijih, pa ne bi pri nas nobenemu padlo na pamet, da se sploh spušča v kaj takega.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?