|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Julije
24.7.2005 19:03:58   
CIPRESA
Ja mi smo hodili pa hodili pa nabirali gobe pa se sklanjali pa to ne more biti res, počutim se super kot da nebi bila noseča, vsak ki me je vprašal kolk mam še do konca ni mogel verjet da 2 dni. Energijo lahko kar spravljam v žakelj, jo bomo porabili na zimo namesto olja.

No uglavnem NIČ ne špika, nič ne šraufa kot da bom rodila šele čez en mesec. Nevem ali je to normalno ampak jutri imam itak pregled pri moji zoprni ginekologinji in boh ne daj da ji povem da sem bila na pokljuki bo pomoje znorela če sem normalna...

Antigona jaz upam da se je začelo pri tebi držim pesti tudi jaz bi šla rada že rodit, ljudje se obračajo za mano, pa kimajo z glavo kaj še delam doma, nevem no držim pesti vsaj zate.
Ta noč bo očitno še mirna in se ne bo nič dogajalo.

LP CIPRESA:nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Julije
24.7.2005 19:41:18   
pika_b
Antigona upam, da že cartaš svojega Žana in naj se ti besede pozlatijo, da ti naj čim prej sledimo.

Cipresa jaz tudi že ves dan samo nekaj delam in hodim po stopnicah gor pa dol pa nič. Tu pa tam me sicer malce zašpika, ampak od vsega skupaj nič. :duda: se še pa kar premika sem in tja, pa se umiri, pa se mal premakne.

Bomo videli kaj bo jutri na pregledu. Moja G je na dopustu in jo nadomešča en nič kaj prida G.

No sedaj pa greva z :love: dokonca pripraviti posteljico za našega :duda:.

Julije moje, kar še nas je ostalo upam, da bomo tudi me že skoraj pocartale svoje :duda:

Lepo se imejte!

lp, pika_b :rozica:

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Julije
24.7.2005 19:58:02   
Talči
Jaz sem še tudi tukaj. Smo cel dan delali na parceli od mojih staršev, mali :duda: se je nekajkrat obrnil, malo pretegnil in to je tudi vse.

Ne dogaja se nič.

Vsi mi že govorijo, da bi lahko šla malo preko vrste in da se naslednjič vidimo, ko bom že mami, pa se samo kislo nasmehnem.
JA, KDAJ PA BO TO?

Upam, res upam, da čimprej.

LP
Talči

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Julije
24.7.2005 20:12:35   
CIPRESA
Oh ja res nas je ostalo bolj malo in to se mi zdi je najtežje tole čakanje, ko že prebereš vse porodne izkušnje od vseh, pa pogledaš vse zakladke v albumih, tvoj mali zakladek je pa še vedno spravljen v trebuščku pa noče in noče ven.

Sploh ne vem kaj si bolj želim, da mi odteče voda, da me jutri moja G kar napoti v porodnišnico ali da se vse skupaj enostavno kar začne s popadki....sedaj mi je res vseeno kar bi bilo, bi bilo dobro. SAM DA BI BLO!!!!!


(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?