|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Julke - malo više
12.7.2005 14:27:30   
LONA13
Drage Julije, preberite si na forumu med.over moje vprašanje dr. Pušenjaku in njegov odgovor!

Jest hočem it rodit - men se bo že zmešal, če ne bo kmal!!!!!!!!!!!!!!!
Evo link:http://med.over.net/phorum/read.php?f=19&i=65990&t=65990
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Julke - malo više
12.7.2005 15:01:36   
Talči
Mislim, da ti je zelo lepo razložil. Meni se to zdi čisto logično. Čeprav je res tudi to, da smo vse neučakane in da je 9 mesecev res zeloooooo dolgo.
Lona, saj bo, :duda: že ve, kdaj bo pravi čas. Če si do zdaj čakala, potrpi še teh nekaj dni. Konec koncev je 19.7. čez točno en teden.
LP
Talči

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Julke - malo više
12.7.2005 15:11:03   
Emanuelle
Jaz sem ravno s pregleda. Popadki so že na cca 5-7 min ampak so bolj švohotni, odprta sem slaba 2cm in vse je lepo zmehčano. Mi je rekla G, naj se bolj doma držimo okoli vikenda, pa naj v petek še 1x na CTG pridem, če ne bo prej nič sprememb.
Ampak čep se pa še kar drži, pa dete je tudi živahno, včeraj je motovilil/a za znoret.
Upam, da gremo v četrtrk zvečer oz. v petek v Rim kot pravite...
LP

(sem šele sedaj videla, da je nov post odprt)8)

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Julke - malo više
12.7.2005 15:26:04   
LONA13
Emanuelle, blagor se tebi, sem ti kr majceno fouš.

Talči, sej preskočt se ne morem - ko bo pa bo!
Sej če bo 19.7 bo na isti dan, kot moj brat rojen.
Sam kriza je ker je bil brat prepozn rojen(čez rok, premal pregledan, zdej pa prizadet) - zdej veš zakaj tolk težim!
Dokler mi g. reče da je vse uredu itak nimam kej praskat!

Grem počit po dobrem kosilu!


(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Julke - malo više
12.7.2005 16:11:35   
valentina.

Ni več dosti julijk ostalo, kot vidim ;).

Sej bo, sej bo!

LP, valentina

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Julke - malo više
12.7.2005 18:06:12   
Anhelo2

Buu je še vedno tuuuuu!!

In zgleda, da še nekaj časa! Vse ok, razen konstantnega otrdevanja trebuha, ki pa je že postalo boloče.
Baje je tako tik pred PDP to normalno, ker se s tem mehča in krajša MV - bo že držalo če strokovnjaki tako pravijo :zmeden:.

Še slabe 3 dni do PDP!!!

LP

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Julke - malo više
12.7.2005 20:18:06   
CIPRESA
Mene pa tole že kar malo skrbi ker vse hodite na pregled, mene pa je pregledala nazadnje 01 julija in me bo šele 18 spet, do takrat je na dopustu, ampak moj :duda: pa ne pozna dopusta in če bo prej???? Nevem ne kako je z MV niti kolk sem odprta, šraufa me skos in otrdeva trebuh pa na WC tišči pa dooooollll pritiska pa..... zaenkrat še nič na določene minute upam da bom danes lahko normalno spala ker sem danes pa ful utrujena.

Tko da če me bo zvijalo spet na 5 minut pa res grem bom vsaj zvedal kako je z mano, ker moje G še nebo do ponedeljka ko sem na vrsti zvečer ob 6h če bom seveda prišla na vrsto ker bo imela v ponedeljek veliko dela.

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?