|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAJ JE NUJNO POTREBNO ZA DETE?
24.7.2005 18:29:03   
Rubin.
Helou,
zanima me katera oprema za novorojenca je najbolj nujna, oz. brez katere ne bi mogle, oz. bi jo najbolj pogrešale?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KAJ JE NUJNO POTREBNO ZA DETE?
24.7.2005 19:41:46   
k1
misliš opremo ali oblačila?

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   KAJ JE NUJNO POTREBNO ZA DETE?
24.7.2005 22:59:50   
Naty*Taja
Avtosedež, posteljica z nastavljivim dnom, ležalnik za čez dan, da lahko kaj zraven narediš, voziček da ga ni treba tolk nosit, termometer, previjalna mizica (mam probleme s križem), pumpica za nosek (ne vem kako bi mu ga drugače oddelala?), duda, da mi zize ne odtrga, ko se tolaži, Fant, tašča in vse tete, ki mi ga odpeljejo za kako urco, da se spočijem al pa kaj naredim!!!!!!

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   KAJ JE NUJNO POTREBNO ZA DETE?
24.7.2005 23:07:41   
Anonimen
Postelja in voziček.

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   KAJ JE NUJNO POTREBNO ZA DETE?
24.7.2005 23:23:54   
kofetek2010
oblačila, plenice in hrana :zmeden2:

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   KAJ JE NUJNO POTREBNO ZA DETE?
24.7.2005 23:48:01   
frutka_
-Mamina zizika ali flaška in škatla adaptiranega

-topla postelja da se lahko skupaj vanjo uležeta

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   KAJ JE NUJNO POTREBNO ZA DETE?
25.7.2005 7:44:56   
k1
nujno?

- posteljca
- lupinica, da ga lahko neseš iz bolnice in za v avto
- voziček
- duda
- previjalna miza ali deska
- banjica
- glavnik

- krema za ritko
- mandljevo olje za gubice
- fiziološka raztopina za nosek
- vata
- pleničke

- oblačila

- flaške - 1 za čaj in 1 za mleko

to je po moje nujno!

lp :rozica:

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   KAJ JE NUJNO POTREBNO ZA DETE?
25.7.2005 7:49:01   
CUKRČEK
Suha plenica in polna joškica:)-

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   KAJ JE NUJNO POTREBNO ZA DETE?
25.7.2005 9:40:01   
Anonimen
Nihče mi ne bo rekel, da je previjalna miza NUJNO potrebna... Pa fiziološka raztopina, pa take. OK, to so koristne zadeve, niso pa nujno potrebne. Namesto previjalne mize je lahko MIZA, namesto fiziološke pa kapljica kamilčk.

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   KAJ JE NUJNO POTREBNO ZA DETE?
25.7.2005 15:31:15   
violinski
Za prevjalno mogoče res ne, jaz ti bom pa vseeno rekla, da je fiziološka raztopina nujna.

Jaz kamilic ne morem niti od daleč videt, pa tudi če bi jih, jih ne bi nikoli kapljala v nos moje male (no, zdaj ima že 20m), ko je bila prehlajena. Fiziološke sem ji pa zlila noter toliko, da smo se do danes 100% ubranili kakršnegakoli vnetja ušes.

Med nosno sluznico in ušesom je namreč samo 7mm debela opna, ki je ob najmanjšem prehladu precej občutljiva, zato je nos ob prehladu treba non stop izpirati, sicer se kaj kmalu vname tudi uho. Ko je bila moja mala prvič prehlajena (zelo kmalu po rojstvu, ker je rojena pozimi), sem pediatrinjo vprašala, kako pogosto smem izpirat nos s fiziološko raztopino in mi je povedala, da tako pogosto, kot bi se useknila jaz, če bi bila prehlajena. Tega pa s kamilicami ne bi počela za noben denar.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   KAJ JE NUJNO POTREBNO ZA DETE?
25.7.2005 20:56:37   
Rubin.
Dekleta, hvala za odgovor. Vidim, da mi manjka samo še termometer. Kakšnega ve uporabljate? Gledala sem one elektronske, pa take, ki merijo tudi temperaturo vode, kaj priporočate?:zmeden:

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   KAJ JE NUJNO POTREBNO ZA DETE?
25.7.2005 21:16:08   
frutka_
Po mojih izkušnjah je najboljši tisti čelni trakec, ki ga prilepiš na čelo in stane 910 sit.
Imela sem navadnega digitalnega pa se je pokvaril in ni več v garanciji:((

Navadni,živosrebrni, so po 400tolarjev in so tudi okej.

Sicer pa so digitalni ušesni ali čelni okrog 10-15tisoč.

LP

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   KAJ JE NUJNO POTREBNO ZA DETE?
26.7.2005 7:32:58   
k1
mi ga še zdaj nimamo - ko bo panika, pa ga bomo kupili. v bolnici so imeli navadnega.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   KAJ JE NUJNO POTREBNO ZA DETE?
26.7.2005 9:32:29   
Jessy
Digitalni niso zanesljivi (pokažejo nekaj manj, kot je v resnici), prav tako ne tisti za v ušesa, če nisi ravno strokovnjak za uporabo, pa še strokovnjaki kdaj napačno nastavijo v uho. Še najboljši so klasični, živosrebrni.
To ni prišlo iz moje glave, ampak je povedala otroška zdravnica. Tudi v ZD uporabljajo živosrebrne.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   KAJ JE NUJNO POTREBNO ZA DETE?
27.7.2005 23:00:29   
Naty*Taja
Veš kaj Naly, mislim,da je to, kaj je nujno potrebno, odvisno od posameznika! Jaz sem bila operirana na hrbtenici eno leto nazaj, imam stekleno mizo in vem da bi bilo zame brez previjalne previjanje strašna muka pa še ponovilo bi se mi lahko! Vsak ima pač svoja prepričanja in izkušnje, je pa lažje dobro premislit, če imaš več izkušenj!!!

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?