|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sandalčki in senčnik
25.7.2005 22:33:55   
taca
Kje bi kupila sandalčke za na plažo in pa fajn senčnik. Seveda po ugodni ceni, če je možno. Sandalčke bo imel itak samo za eno sezono.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   sandalčki in senčnik
26.7.2005 14:13:13   
tanja-29
Sandalčke za na plažo imajo praktično povsod - v vseh otroških trgovinah z obutvijo (Preli...), pa v Massu, Turboschuju.... itd, pa tudi v supermarketih (Leclerc, Mercator). Imajo ponavadi tiste variante iz take penaste gume (cene do nekaj čez 2 jurja) ali pa PVC na kov. zaponko. Penasti se obnesejo, PVC pa običajno radi ožuljijo.

Sicer pa je daleč najboljša in cenovno najugodnejša ponudba kar na štantih na morju. Tam dobiš tudi veliko neoprenskih (so fajn -da kamenčki in pesek ne lezejo noter...)

Senčnik? Misliš za zapičit v pesek na plaži ali za na voziček?

lp tanja

(odgovor članu taca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   sandalčki in senčnik
26.7.2005 15:30:08   
taca
Senčnik sem že dobila v Baumaxu za na plažo.

(odgovor članu taca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   sandalčki in senčnik
26.7.2005 17:49:29   
bskrle
Mi smo kupili Cicibanove, pa so jo ožulile. Res je na morju dobra izbira, jaz bi jih tam kupila.

(odgovor članu taca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   sandalčki in senčnik
27.7.2005 9:37:45   
lacoste7
Ja imam pa ene odveč, mislim da so št 20/21. Nosil jih ni nikoli, ker ima ful visoko nogico.

Že hočeš, ti jih podarim. Lahko mi pišeš privat.

(odgovor članu taca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   sandalčki in senčnik
27.7.2005 20:26:11   
taca
Hvala punce. Kupila sem ene tiste plastične opankice, ker že jutri gremo na morje. Hvala za ves trud.

(odgovor članu taca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?