|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAJ MISLITE VE?
19.6.2005 20:39:21   
tanaja*
OK, da opišem situacijo:Tia je stara 3,5 meseca in od 2.meseca spi celo noč brez prebujanj (20h-7h):bravo:. Zvečer spije flašo in že spi. Problem je nastal včeraj zvečer, ko je bilo pri nas ful vroče in soparno. Zvečer ni hotela piti mleka, ampak samo čaj. V 1 uri sem ji nekako uspela "vsiliti" 130 ml mleka, spila je pa še kakih 100 ml čaja. Vmes je neprestano jokala (razen kadar je imela v ustih flašo s čajem:zmeden2: ) .Seveda je potem vse to v loku tudi zbruhala (in se vmes še pokakala..) Ja, žejna je bila OK. To razumem. Potem je zaspala in se zbudila ob 2h, pojedla in spala do 7h.
Danes zvečer je ista pesem; čaj ja, mleko ni govora:zmeden2:. S tem, da je danes v stanovanju prijetno hladno in nikakor soparno ali vroče.
Torej, razmišljala sem, da bi ji zvečer dala obrok goste hrane (Hipp kašico). Itaq sem nameravala to v kratkem začet, ker spije po 210 ml mleka na obrok kar se mi zdi kar precej za njeno starost. Žiga je začel z gosto hrano pri tej starosti (3,5meseca).

Povejte, kaj menite naj začnem ali ne? Ja, pa vem, da bom morala začeti v dopoldanskih urah z uvajanjem, ampak bi to počasi potem prestavila na zvečer. Ker poletje bo še dooolgo in hudičevo vrooooče:zmeden2:.....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KAJ MISLITE VE?
19.6.2005 20:41:54   
Anonimen
Jaz glede na starost ne bi uvajala. Je prehitro!

Bojana

(odgovor članu tanaja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   KAJ MISLITE VE?
19.6.2005 20:51:16   
malecka
Moj Žan je star 5 mesecev.Z uvajanjem pa sem začela pri 4 mesecih.Ampak jaz mu dam kašico opoldan,da ne bi bilo zvečer kakšne reakcije.Čez dan pa pije čaj skoz po malo.Zvečer mu dam flaško in spi do jutra.Drugače pa je pri prsih.:bravo: Imam zelo pridnega fantiča.:duda:
:rozica: za vse

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   KAJ MISLITE VE?
19.6.2005 21:04:48   
SISI25
Jaz še tudi ne bi.

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   KAJ MISLITE VE?
19.6.2005 21:06:58   
ursk@
Po mojem lahko das kakšno hppovo kašico, mlečno seveda. Jaz sem tudi imela enak primer in sem jima dala mlečno za lahko noc s keksom. Spale sta kot metki.

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   KAJ MISLITE VE?
19.6.2005 21:19:13   
bivka
Nam se je zgodilo nekaj podobnega-samo čaj, hrane pa ne! Tudi jaz sem temu pripisovala vročino, pa se je kasneje ohladilo in ni hotela papat.
Jaz sem ji zamenjala hrano (iz Comformila na Milumil) in je zdaj dosti boljše.
Glede goste hrane bom jaz še počakala in bi ti isto svetovala.
Lp, B

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   KAJ MISLITE VE?
19.6.2005 21:30:30   
tanaja*
OK, se je zbudila in pojedla mleko do konca:bravo:. Menjala ga pa ne bom, ker čez dan čist normalno pije mleko.

A pol pravite, da naj še počakam z gosto hrano? No, vseeno ne mislim čakati do 6.meseca.

Hvala za nasvete!

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   KAJ MISLITE VE?
19.6.2005 21:31:16   
tanaja*
Bivka vidim da sva rodile na isti dan:bravo::bravo::bravo:! A si bila v LJ?

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?