|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 7:37:12   
ZARA
...do tega da bo sama držala žličko???
In nosila v usta,seveda???
Kakšna dobra finta??
Katero hrano naj ji dam??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 9:34:25   
Gina
Naš tudi noče. Sicer je pa najboljša hrana za začetek pire krompir ali kaj podobno gostega in lepljivega, da ostane na žlici. Jaz mu ga dam parkrat na žlico, potem mu dam žlico v roko, on pa v usta nosi. Včasih ga potem prime, da bi sam žlico v pire dal, pa mu včasih rata tudi kaj na žlico spravit. Ampak pripravi se na packarijo. Mislim po tleh...:)-:)-:bravo:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 10:36:19   
ZARA
:)- :)- Sem pripravljena,Gina...Jo bom kar na vrt vlekla,pa naj tam zarad mene vse popacka :pujs: mala...
Ne vem kaj jim je...drži tisto žlico,ko da sem ji vile v roko dala...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 11:15:44   
Gina
:)-:)- aja, sem se spomnila, čokolino, ali katerikoli lino je tudi fajn za učit. Sploh če bolj gostega narediš. Samo naš je zjutraj bolj lenušček, pa se ne bi sam futral. Po moško, a ne.:)-:)-

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 11:18:44   
ZARA
:)-:)-:)- Po moško,po moško...
Čokolina ne mara,grisolino ji pa lahko dam,ane??
Pametna jaz...kr kadi se od brainstorma,ni čudn da noče jest 8)!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 14:01:42   
frutka_
Gina in Zari vajini:duda: so že bili stari leto. Kdaj sta začeli? Naš bo leto star konec junija. Sicer mu dovolim da poskuša in packa, žlico nosi meni v usta, sicer pa uporablja pincetni prijem za hranjenje ;)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 14:11:55   
mehurčica
David je ponavadi jedel z rokicami, jaz sem mu pa vmes dajala še z žličko v usta(kake juhice-on je pa zelenjavo ven pobiral). Pri 13 mesecih je začel hodit v vrtec in je tam očitno kar dobro opazoval svoje sošolce, ker si je pri 14,5 mesecih že zelo lepo začel žličko s hrano dajat v usta. Kot vidiš na tej slikici.:)-Saj je normalno, da še malo mimo leti-tisto probavam ujet z mojo žličko ali s krožnikom. Ostalo kar ne uspemo ujet, je pač na Davidu, dokler ni konec obroka.

Če mu hočem kdaj kaj pomagat pa vrže žlico ali začne mahat z njo. Tako da ga morem pustit čisto pri miru.

Zaenkrat mu edino še grisa ali polente ne dam za jest samemu, ker pol tistih pikic ne dobim dol. Razen, če je na sporedu za hrano kopanje ali tuširanje.

Kar potrpežljivo. Bo že.:)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 14:16:47   
ZARA
...frutka,jst sem ji že ene par mesecev nazaj dajala žlico v roke in kazala kako se papca,pa jo je samo metala na tla...nobenega zanimanja nima,da bi sama jedla :((...
Ne vem...joj mehurčica a misliš da bom jst to packanje preživela ????

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 14:27:46   
mehurčica
Ja, samo mirne živčke. Je bila enkrat Seven pri meni, ko je David jedel juhico in riž. Hehe, se je ful smejala. Tu in tam je šlo malo na glavo in malo za glavo-po steni in po tleh.

David tudi ni kazal NOBENEGA zanimanja za žličko. Sem si pravla: "ma saj do šole se bo že naučil".

Davidu je zdaj ful finta, da če ga jaz hranim z žličko, more on vsakič vmes prstek pomočit in pol si ga obliže in tak cmokne.:)- In takrat ko je sam(sedaj že večinoma)ga oblečem v kako že malo umazano majčko ali vsaj body brez rokav, da ne gre mimo slinčka po majčki.

Mene pa ful skrbi, ker noče sadja jest. Zelenjavo ima pa rad.:zmeden::zmeden::zmeden:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 14:28:07   
frutka_
A takoooo...vsak po svoje torej!?

No, bom videla kako bo, žlico ima, krožnik tudi, jaz pa metlo da pucam za njim....;)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 14:31:59   
Primoza
Jaz ga še kar sam hranim z žlico, dajem mu pa tudi "jedi na roko", ki jih je sam.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 14:40:10   
frutka_
Primoza jedi na roko so npr. kruh in sadje pa kakšna zelenjava?!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 15:06:35   
ZARA
Ja,zelenjava...kakšno zelenjavo ji pa lahko dam v roko??
Danes je pojedla cel bebe piškot,pa mal lubenice...teklo je pa nenormalno-povsod!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 15:11:24   
Primoza
pa koški mesa, pizza, hrenovka.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 15:21:25   
Anonimen
Kolikor se jaz spomnim, Tibor pri enem letu še ni znal sam jesti. Niti slučajno. Pa pri enem letu in pol mislim da tudi še ne. Pri dveh je pa jedel čisto normalno, kot vsak odrasel človek. Tako da je brez veze hitet, prehitet se ne da ničesar. Če ne gre, ne gre, bo pa čez en mesec, mogoče. Če ne pa še čez en ali pa še čez en. Saj bodo sami hoteli, ko bo čas, brez skrbi.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 15:21:55   
kofetek2010
zelenjavo (kuhano)- korenčke (moj je imel najraje baby karoten, tiste majhne sladke), drevesa (cvetača, brokoli)
pa kakšno hrenovko, poli klobaso, žemljico, jabolko ali hruško (olupljeno in na četrtinke narezano) ;)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 15:22:12   
Primoza
Medtem mi je Žan na roko pojedel kakih 300 g piščanca na žaru. Nacefranega na koščke, da ne bo nesporazuma.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 19:01:56   
ZARA
ja sej vem,Splišni...sej nočem hitet...sam mal občutka da doi,kako in kaj gre kam...

Primoza...300g?? Zara tolk mesa poje na teden:)-...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 19:06:31   
frutka_
Moj mali samostojno klati po žemlji, mesu, sadju, zaltih kroglicah...

Torej hitimo sploh ne ampak nekako pa ga ne ustavljam oz. ga ne kregam kadar sam tišči žlico v krožnik. Seveda pa o kakšnem samohranjenju ni govora!

Dober tekec....

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 19:44:54   
dory
Dobro vprasanje Zara :)...bo prslo prav tud pr nas...sam najprej mormo pogruntat kako odpreti usta...pol pa v akcijo :)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 19:47:41   
frutka_
Teja kako je luškan ko tako kuka iz tega voglal!!!! Boš naredila kakšen album da ga vidimo?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 19:57:36   
dory
O tenk ju frutka....nc zdej si morm mal zivce spocit pol pa spet v akcijo...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 19:59:02   
ZARA
A še kar ne je,teja??
A je kej bolše??

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 20:22:10   
frutka_
Zakj žvce, a že kaj nagaja?! Moj je ravno prej v parku naredil 3 samostojno korake...večkrat zaporedoma!!!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   KAKO naj jo pripravim...
28.5.2005 21:48:29   
Anonimen
Zdajle mi je mož bral izza hrbta in je rekel, naj napišem, da je pa pri 12 mesecih že samostojno brikete jedel:).

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?