|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KATERE PAMPERSKE ZA NOVOROJENČKA?
1.10.2006 22:05:54   
ajči
katere pamperske za novorojenčka?

prosim za pomoč kakšne,katera znamka in seveda primerna cena....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KATERE PAMPERSKE ZA NOVOROJENČKA?
1.10.2006 22:08:02   
rija
No, od pamperskuser posted image imaš new baby od 2-5 kg.....od ostalih plenic pa zelo podobno....

(odgovor članu ajči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KATERE PAMPERSKE ZA NOVOROJENČKA?
1.10.2006 22:18:55   
muki1
Ja, od 2-5 kg ( to je enka) , samo jih ne kupuj preveč na zalogo, ker so tak drobcene, da jih otrok ultra hitro preraste. Jaz imam en komplet enke, pa enega dvojke.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KATERE PAMPERSKE ZA NOVOROJENČKA?
1.10.2006 22:40:18   
sarazan
Mi smo imeli Fixies (dobiš v BC) za 2-5 kg. So se mi zdele najmanj "plastične". Ampak niso ravno najcenejše.

Ko boš kupovala (vseeno katero firmo), ne kupi več kot paket. Mogoče pa pleničke, ki si jih izbrala ne bodo primerne za ritko tvojega user posted image . Ene mamice zamenjajo kar nekaj proizvajalcev, da ugotovijo, kaj paše user posted image .

Saj več bo šel pa tvoj partner nabavit ali kdor ti bo že pomagal prvih 14 dni.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KATERE PAMPERSKE ZA NOVOROJENČKA?
2.10.2006 12:15:56   
coolbabe
mi smo porabil dva paketa po 44kom Pampers newborn 2-5kg potem smo šli na dvojko (3-6kg) tud dva paketa (ne vem po kolk je pakirano) in zdej ko ima že skoraj 6kg se nam ni splačalo kupit še ene dvojke , smo prešaltali na trojko (4-9kg).

Tako kot pravi Muki1 kupi en paket enke in en dvojke pol boš pa sproti videla. Mogoče bo težje dete mogoče lažje, naša se kr povprečja drži.

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KATERE PAMPERSKE ZA NOVOROJENČKA?
5.10.2006 19:17:52   
najina pikica*
mi smo imeli pamperske new born iz špara pa smo bili z njimi zadovolni....

(odgovor članu coolbabe)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?