|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KDAJ zacnejo...
31.3.2005 11:02:01   
ZARA
...sami pacat po krozniku!!??
Zara ne kaze prou nobenega zanimanja za to,da bi sama pila po flasi oz. drzala zlico...kaj je zdej to??
Samo mece jo dol,pa smeje se mi v faco...men pa tko ni smesno...:(

Kako nej jo motiviram ??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KDAJ zacnejo...
31.3.2005 11:08:30   
Anonimen
Lea nekje od desetega meseca. Zdaj pa lepo je z žlico in ponavadi sploh ne pusti, da bi ji pomagala, da bi šlo malo hitreje.

Kako jo motivirat?

hmmmm:zmeden2:

...sej bo zrasla, pol pa bo, tam nekje pri 14 letih bo verjetno že sama jedla... :)-

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   KDAJ zacnejo...
31.3.2005 11:09:30   
Anonimen
Lenoba!!!!!!!!!Zakaj pa bi če ma pa sužnjo vedno pri roki:)-:)-:)-
Naš niti flaše noče držat.:(No jest sam je pa začel sedaj k ma 19 mesecev..vsaj neki:)-:)-

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   KDAJ zacnejo...
31.3.2005 11:10:21   
Anonimen
Zara, a maš ročaje na flaški?
Naša je začela flaško sama držat tam okrog 10. do 11. meseca, ampak po tem, ko sem ji namontirala ročaje.

Žlice pa še niti pod razno ne zna držat. No, drži jo, samo ne da bi z njo jedla, ampak z njo udriha po mizi :grrr:

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   KDAJ zacnejo...
31.3.2005 11:15:12   
ZARA
...ja neva,kr spusti vse skup,matr...pa jo probam skoz igro mal obrnt,pa nic!!
Ne Meta na flaski nima rocajev,samo na 'cudeznem loncku' k sploh ni tko cudezen...
Kje si pa kupila take rocaje ?? A si jih ze zraven dobila??

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   KDAJ zacnejo...
31.3.2005 11:16:21   
Žan Luka
Naš :duda: si flaško z ročaji drži že od 6 meseca in pol:bravo:. Kar pa se tiče žlice, pa z njo tolče po mizi, namesto da bi probal jest z njo. Prazno žlico si že da v usta, ampak polne pa še ne, hrano prime kar z rokico in je!
Lp:sloncek:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   KDAJ zacnejo...
31.3.2005 11:18:04   
Anonimen
Mi pa čudežne lončke:zmeden2:
pa flaške z ročaji:zmeden2:sploh ne poznamo.Timi pije vodo iz tistih flaš k je pakirana voda,drugih ne pozna.:)-
Mam pa že umetniške freske na steni jedilnice to pa:)-
za cel tedenski jedilnik jih je:)-

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   KDAJ zacnejo...
31.3.2005 11:18:57   
Žan Luka
Če maš aventovo flaško pol se lahk kupijo vsepovsod, kjer imajo Aventov program. Ne dobiš jih zraven flaške, ampak jih morš dokupit!
Lp:sloncek:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   KDAJ zacnejo...
31.3.2005 11:20:35   
ZARA
Ne NUK mam...:(( sej ma NUk tud zihr kej tazga v prodaji??

NUKOVKE kje ste :((!!??

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   KDAJ zacnejo...
31.3.2005 11:23:44   
Anonimen
Zara pri nas je pomagal da je hotla flašo držat, ko smo aventove magične skenslal in kupil lumpijeve od mercatorja. Te bi pa cel dan okol nosila. Probaj, saj so čist pocen, po mojem tamale dobrih 500 sit. Pa imajo ročaj že zraven.

Lea ima pri kosilu zmeraj flaško zraven, da si lahko v hrano vodo zliva. Ampak ona je in mir imam, pa lahko tudi jaz.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   KDAJ zacnejo...
31.3.2005 11:43:06   
ZARA
A se to ji bom mogla pustit,da bo vodo vlivala v kroznik ??

Bom pogledala za te loncke,hvala!!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   KDAJ zacnejo...
31.3.2005 12:13:38   
Anonimen
Flašo stran, kadar je, itak je ne drži, praviš. V roko ji daj žlico, drugo imej ti in jo hrani, pa te bo posnemala. Mogoče, no mi smo tako začeli. Je pa mali kmal pogruntal in pri enem letu sam jedel in se najedel. Flaše ni nikoli imel, ampak pr teb je drgač, k ni dojena.

U glavnem, malo se naj potrudi, ne bo je konec. ;)

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   KDAJ zacnejo...
31.3.2005 12:46:11   
dory
Mi se dolg ne bomo...motoricne sposobnosti so zlo slabe...tko da se bova najprej mogla naucit jest po zlici...tko da tud jest nimam predstave kdaj zacnejo..mislim nas se flase ne more drzat,pol bo pa zlico :)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   KDAJ zacnejo...
31.3.2005 16:32:02   
puncica
Naša bi zdej kr žlico mela pa če ji koščke daješ obvezno hoče ona sama v usta dat, tako da pri nas se je že začelo pri 10. mescih. Sej se bo pri vas tud kmal po moje.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   KDAJ zacnejo...
1.4.2005 7:23:53   
BARBARA R.
Kristina je "sama" z vilicami.Zelenjavne polpete ali pa gresove cmoke,.....mešano meso in zelenjavo ji tako pripravim, da ji napičim na plastično vilico in odložim pred njo. Sprva je jemala z roko iz vilice in si dajala v usta.Po nekaj dneh pa je začela lepo nositi v usta vilice s hrano vret. Poje pa že od 4.-ega meseca iz lončka sama.Takorekoč se je sama privajala na dodajanje tekočine.

Večina otrok, ko gredo v vrtec še ne jedo sami.Nič se sekirati, vse bo.

Nam pa groba motorika nagaja.

:muca:

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   KDAJ zacnejo...
1.4.2005 8:06:45   
mehurčica
David si je flaško začel držat pri enem letu. Z žličko si je hrano dal sam v usta komaj pred kakšnim tednom. Ampak ima še vedno raje, da ga hranim jaz, razen če je juhica z zelenjavo-tam pa z roko ven pobira koščke. Sej bo.:)

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   KDAJ zacnejo...
1.4.2005 8:09:00   
mehurčica
Aja, držalo za Nuk flaško. David je dobil Nukovo flaško s plastičnim nastavkom za pitje od moje tete in tam zraven je držalo, ki seveda paše na ostale Nuk flaške.
Če prodajajo posebej pa ne vem.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?