|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KDaj greste na zavarovalnico za avto?
20.10.2008 10:10:44   
zoom zoom
Pozdravljene,

imam vprašanje glede zavarovalnine za avto.
Imam kasko, tudi za parkirišča in ko je prvič nekdo butnil, sem rekla, zaradi tega ne grem, potem mi je ena meglenka dol padla, se mi ni dalo, potem mi ga je še en zadaj butnil, pa špegu so nam razbili, pa malo je od toče (od poletja), ampak sedaj mi je pa že nerodno it. ZA vsako stvar posebej se mi pa ni ljubilo.
V glavnem avto je že čist potolčen, za nobeno stvar nismo bili mi odgovorni, meni je pa zoprno it, ker je toliko stvari.

KDaj greste vi? Za vsako stvar posebej ali tudi čakate, da se nabere in potem greste za vse? Kako pa vas potem tam gledajo? A zelo komplicirajo? Smo pa pri Triglavu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KDaj greste na zavarovalnico za avto?
20.10.2008 10:20:10   
ninini
Najboljš je it takoj ker če imaš več različnih poškodb ti lahko kaj komplicirajo.Midva sva imela eno poškodbo tud čist malo pa sva šla takoj

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KDaj greste na zavarovalnico za avto?
20.10.2008 10:36:08   
Lunca1
jaz grem čim prej

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KDaj greste na zavarovalnico za avto?
20.10.2008 12:52:47   
Nika v službi
Ja, valjda, da takoj. Zato pa mastno plačam kasko, da ga potem tudi uveljavim, če se že kaj zgodi.

Ker je mož iz avto branže in imajo tudi notranje cenilce, ti lahko povem, da morajo za vsako poškodbo posebej narediti zapisnik. Torej, ne boš veliko prihranila, pa še komplicirajo ti lahko.



_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KDaj greste na zavarovalnico za avto?
20.10.2008 15:47:30   
koala
Ko pride do  poškodbe.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KDaj greste na zavarovalnico za avto?
20.10.2008 18:30:28   
Sibil_
JAz sem ena tistih, ki ne gre za vsako poškodbo, ker se mi enostavno ne da.Tako da čakam, če je samo obdrsan itak nimam kaj, ne bom ga dajala vsak teden barvat, za kajveč udarjenega pa odvisno kaj je.

No, konretno je bil prejšnji avto udarjen na desnem boku, odneslo je pokrov od rezervoarja, zadnji odbijač je bil cel za pobarvat in vsa vrata.Na zavarovalnico sem šla dva meseca pred prodajo avta, prodala sem še kar takega, ampak seveda z nalogom od zavarovalnice, da se ga da lahko popravit brez stroškov.user posted image

Kaj vem, meni je večja muka bit teden dni brez avta in se motovilit okrog zavarovalnic in servisov kakor vozit z malo podrsanim.Mah, verjetno sem čudna....user posted image

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?