|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tuš-mobitel fiksni paketi
16.10.2008 22:44:49   
Meggi
 Absolutno imam preveč mes stroška tel. Ok zdajle 2 mesca, sem mal prekoračila. Imela bi malce večji tel na "drsljivo odpiranje" in fiksen znesek.

Seveda se mi ne da full raziskovat pakete. A mislim da tuševa ponudba ni slaba. Tudi telefoni so zanimivi. Kaj pravite poznavalke?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
16.10.2008 22:59:38   
kaya2007
jaz sem šla po več kot 10letih iz obitela na tuš, in sicer na paket 50. predvsem zaadi visokih računov, pa tudi zaradi fajn ponudbe telefonov. slabost tuša je, da imajo gostovanje full slabo pokrito, na hrvaškem (verjetno še marsikje drugje) ne dela GPRS, MMS itd. itd., tudi računi so pogosto čez 50€, pa daleč od tega, da bi bila kakšen čvekač. ko mi poteče pogodba, bom premislila še o simobilu. če me ne bojo spet s kakšnim hudim telefonom za 1€ premamili user posted image

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
16.10.2008 23:02:54   
sttj
tuševa ponudba res ni slaba kar se pogovorov tiče,vse ostalo pa je zanič,telefoni so tak tak,signala na enkrat zmajnka,med pogovori se kar prekine pa kup takšnih stvari še je,jaz sem se že navadila na te stvari,ker se mi je mesečna poraba kar občutno zmajnšala.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
16.10.2008 23:10:57   
kaya2007
telefoni so tak tak,signala na enkrat zmajnka,med pogovori se kar prekine pa kup takšnih stvari še je


zanimivo, meni se ne dogaja nič od tega, pa telefon je čisto normalen.

(odgovor članu sttj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
16.10.2008 23:30:19   
sttj
eno leto sem že njihov naročnik pa sem  se že navadila nato,razmišljam,da prekinem pogodbo,ko se mi izteče,včasih jih res imam že polni *****.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
16.10.2008 23:31:04   
lelaval
telefoni so tak tak,signala na enkrat zmajnka,med pogovori se kar prekine pa kup takšnih stvari še je



zanimivo, meni se ne dogaja nič od tega, pa telefon je čisto normalen.



Moj ma tudi že 1 leto Tuš, pa ni nič od tega - pa tudi v tujini si ni "nabral" gromozanske cifre.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
17.10.2008 8:14:25   
puncica
moja sestrična je rekla da je totaln podn, ker zdej ko je na tuš mobilu nima nikjer signala, pa da jih bo sam nekam poslala. user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
17.10.2008 9:17:15   
lelaval
moja sestrična je rekla da je totaln podn, ker zdej ko je na tuš mobilu nima nikjer signala, pa da jih bo sam nekam poslala.


Možno je, da res čisto povsod ne vleče - čisto odvisno od oddajnikov. Zaenkrat moj teh težav nima.
Zato pa jih imam jaz kakšen mesec s Simobilom - pa vsak, ki je na Simobilu tudi jamra.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
17.10.2008 9:27:43   
Nogavica
Midva sva zdaj nekaj mesecev pri Tušmobilu in zaenkrat nisva imela nikakršnih težav z "nesignalom", s telefoni (na "drsljivo odpiranje") sva zelo zadovoljna, na morju (na Hrvaškem) je delovalo vse tako, kot mora (signal, mms-i, tudi račun je bil nižji, kot sva pričakovala).

Pa račun je znatno manjši kot pri Mobitelu.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
17.10.2008 9:46:00   
Anonimen
jaz pa delam v tušu pa vam lahko nekaj povem od tega tuš mobila,

tušmobil gostuje pri mobitelu, začel pa so šele letos s svojimi oddajniki, postavili jih bodo tam kjer so tušove trgovine, naprimer v logatcu so tal anteno kar na streho od tuša in ravno tako v lj - btc! drugače se vam pa splača ker če imate, ful velike cifre za plačat izkoristite tušove zastojn minute, pri nas so stranke zelo zadovoljne.


(odgovor članu Nogavica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
17.10.2008 9:48:10   
Eva*
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Zato pa jih imam jaz kakšen mesec s Simobilom - pa vsak, ki je na Simobilu tudi jamra.



Midva sva oba na Simubilu, pa sva oba zadovoljna.


_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
17.10.2008 11:00:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: janci10

jaz pa delam v tušu pa vam lahko nekaj povem od tega tuš mobila,

tušmobil gostuje pri mobitelu, začel pa so šele letos s svojimi oddajniki, postavili jih bodo tam kjer so tušove trgovine, naprimer v logatcu so tal anteno kar na streho od tuša in ravno tako v lj - btc! drugače se vam pa splača ker če imate, ful velike cifre za plačat izkoristite tušove zastojn minute, pri nas so stranke zelo zadovoljne.




to je pomembna informacija za tiste,ki imate slab signal,nastimajte si mobitel omrezje in signal bo stimal,minute pa gredo dol isto kot ce bi imeli tus omrezje

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
17.10.2008 11:08:48   
ursalara
Jaz sem pri tušu že eno leto nobenih problemov z telefončki z signalom tudi ne na nekaterih mestih mi lovi boljše kot mobitel,imam fiksno naročnino 50€ in redko je kakšen € čez nikoli ni bil višji račun kot 55€ v tujin je pa tako meni je vse lepo lovilo vse delovalo samo so pa res malo dražj pogovori kot pri mobitelu!Tako da na Hrvaškem je potrebno kar malo pazit!Jaz in moj sva ful zadovoljna nimava pripomb za enkrat!

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
17.10.2008 20:55:18   
HuAnita
Hej, tako nobl telefona še nisem imela kot pri Tu$uuser posted image   Resno. me je sicer zmotilo, da so paketi v neto znesklih, tako paket 25 eur pomeni cca 28.90 eur.... Ampak sicer sem zadovoljna, ker ima tefelon funkcijo avtomatskega izbiranja najboljšega operaterja, imam pa naštimano na Mobitel. Druge stvari - internet ipd., kar večina folka šimfa, pa me ne zanima.
Aja, pa še to, ker imam Tu$ pred nosom, pa skoraj vsak dan sem tam, si nabijem še cca 100 minut zraven, ampak tega itak ne porabim nikoli.
Moje skromno mnenje: splača se.

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
17.10.2008 21:19:08   
Dadi
Tudi sama sem pred parimi meseci presedlala na tuš in se srečujems podobnimi težavami kot so nekatere povedale....da izgine signal. Drugače pa je ceneje in sem zelo zadovoljna..pa še nakupujem v tušu tako da se mi res splača.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
17.10.2008 22:53:26   
sttj
huanita,to ravno ne drži,če imaš pogodbo za 25 e mesečno tudi dobiš takšen račun,razen,če ne porabiš več,glede signala pa so ravno danes pošiljali,da se moramo preklopit iz mobitela na njihovega,pa upam,da jim rata.

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
18.10.2008 0:51:42   
angel_rebelde
Zanimivo.... Jaz sem imela Tušmobil 50 € mesečno... Signal sem imela vedno, v glavnem zelo zadovoljna sem bila.. in jaz buča sem šla na Debitel, in zdaj pa mam.. omrežje me že cel čas zafrkava, in res malo fali, da bo sim kartica romala v koš... user posted image

_____________________________

Življenje brez otrok je kakor akvarij brez ribic..

(odgovor članu sttj)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
18.10.2008 8:01:14   
*viva*
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Resno. me je sicer zmotilo, da so paketi v neto znesklih, tako paket 25 eur pomeni cca 28.90 eur....



To pa ne bo držalo....neto znesek je samo cena minute pogovora,ko presežeš minute,ki so v paketu, pomeni da 25€ je že z DDVjem, med tem ko 0,10/min pa ga še nima vštetega.... Iz prve roke user posted image

Glede signala in telefonov je pa tako...
Na manj pokritih področjih se priklopi na Mobitelov signal pa je zadeva urejena. Telefoni pa so enaki kot pri drugih operaterjih,tako da... Bom pa rekla da je glede na količino prodanih aparatov še vedno relativno zadovljivo malo reklamacij....

Je pa tako,noben operater ni popoln. Vsak ima nekaj boljših in nekaj slabših lastnoti. Je pa zelo dobro da je na trgu več operaterjev in da so storitve vedno cenejšeuser posted image



(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
18.10.2008 11:25:12   
neli08
tudi sama sem pred dobrim mesecem z debitela presedlala na tušmobil, paket za 30€, zraven sva vzela 2 mobitela za 1€ (sva jih oba nujno rabla, ker sta bla oba fuč).

zaenkrat sem zelo zadovolnja, signal je ok (sem v okolici LJ), prvo naročnino sem naplačala še cca. 5 € zraven (ampak to je čisto moja krivda, ker imam 500 minut vključenih, veliko čvekam, ker imam non stop v glavi, da moram konec meseca tako ali tako ta znesek plačati in ga imam namen tudi dejansko izkoristiti, poleg tega nimam stacionarnega telefona, zato res malo več čvekam po mobitelu). ampak skupaj gledano je tak račun še vedno nižji kot pri debitelu (sem imela cca. 50€/mesec), pa imam občutek, da sem se tam pogovarjala manj.

punce/HuAnita: kako zgleda sistem, da v tuševih trgovinah nabiraš še dodatne minute, se moram kam včlanit, a to velja tudi za naročnike ali samo predplačnške pakete?

(odgovor članu *viva*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
18.10.2008 13:05:42   
tanjusi
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Zato pa jih imam jaz kakšen mesec s Simobilom - pa vsak, ki je na Simobilu tudi jamra.



Midva sva oba na Simubilu, pa sva oba zadovoljna.

No jaz sem zadovoljna z simobilom,ta mali z tuš mobilom mož pa z m mobilom, za naše potrebe so ok.
Bla sem pa že tudi na mobitelu tak da sem že skor ekspert če koga kaj zanimauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu neli08)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
18.10.2008 13:43:21   
*viva*
Sistem velja za naročnike in predplačnike. Vse kar moraš storiti je,da imaš tušmobil številko in kartico trgovin tuš s katero ob nakupih zbiraš minute. Pri blagajni pa poporosiš za aktivacijsko kodo,jo vtipkaš v telefon,potrdiš in od naslednjega meseca naprej se ti 1. v mesecu naložijo minute,ki si jih pridobila z nakupi. Moraš jih pa porabit v mesecu dni. 

(odgovor članu neli08)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
20.10.2008 8:47:54   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: lelaval

Zato pa jih imam jaz kakšen mesec s Simobilom - pa vsak, ki je na Simobilu tudi jamra.



Jaz ne, ker men dela ko urca že nekaj let, glede na to da smo v rovtah doma, kjer internet (skoraj) ni možen sem kar presenečena da je tako user posted image

Ja še to z zneskom računa se pa ne obremenjujem, ker mi ne preseže 10 EUR, ta mesec sem imela 8,70 EUR z naročnino vreduser posted image , hja pač nimam prijateljev, ki bi jih lahko klicala user posted image , mene pa tud noben ne kliče razen moža in staršev.


< Sporočilo je popravil puncica -- 20.10.2008 8:50:30 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
20.10.2008 14:45:30   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: sttj

huanita,to ravno ne drži,če imaš pogodbo za 25 e mesečno tudi dobiš takšen račun,razen,če ne porabiš več,glede signala pa so ravno danes pošiljali,da se moramo preklopit iz mobitela na njihovega,pa upam,da jim rata.



sttj - no, to pa ni res!!!! Jaz sems e šla tja bosti, ker sem 1. mesec dobila račun za 30 eur (pa so mi kao rekli, češ da je to 25 eur + 20 % davka, a so se ušteli, ker pri denarju pa ga skoraj ni boga, da bi me nategnil, ko jim peš računam, da to ne more štimati, ugotovijo, da so mi po pomoti napisali Tušmobil 30, da pa kao zdaj bom pa dobivala normalne položnice. Extra sem vprašala, pa so rekli, da so to NETO cene, tj 25 eur + ddv. Tako da ne vem. Če ima katera kak link, kjer piše, da je 25 eur bruto, bi res prosila, pa eden bo tam brez nečesa ostal!!!!user posted image

(odgovor članu sttj)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
20.10.2008 15:06:08   
kalbo
Mal dnarja mal muzike in to je dejstvo. Vedet je treba, da tisti ki ponuja najnižjo ceno mora nekje šparat.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tuš-mobitel fiksni paketi
20.10.2008 15:07:43   
kalbo
glede signala pa so ravno danes pošiljali,da se moramo preklopit iz mobitela na njihovega,pa upam,da jim rata.


Evo, to je to...punce, ko bo enkrat zginu mobitelov roming nema više signala. In to vam pošiljajo, ker je roming drag in tolčejo zgubo.

(odgovor članu sttj)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?