|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KJE?????
18.2.2005 0:02:40   
NENAJANI
Ali mogoče katera ve, kje lahko kupin takšno previjalno mizico kot jo ima LUNCA1 ??????:zmeden:
Je kje v Celju, ali samo v Lj ali Mb????:zmeden: Prosim pomagajte mi jo najti, te ozke previjalne mizice mi niso preveč všeč!!!!:(
Hvala, Nena :rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KJE?????
18.2.2005 0:07:44   
Annny
Previjalne komode izdelujeta tudi LIP (zelo lepe bele) in Sadeko. Tudi Ikea ima luštno.

LP

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   KJE?????
18.2.2005 6:56:25   
Lunca1
Ojla!

Jo je naredil moj fant:)-, hvala za kompliment. Drugače so imeli pa podobne v lanskem katalogu od toysrus, stala je pa 350€. Ta nama je tudi služila za model. Ta velike imajo pa drugače pri nas v Babycentru, v Avstriji pa v Kiki ali lutzu. Najbolje da jo daš naredit kakšnemu mizarju. Samo pohiti, ker če mizar naredi 2 meseca po roku, je to tako kot če bi 2 tedna prezgodaj:)-:)-:)-.

Lp Lunca

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   KJE?????
18.2.2005 8:59:58   
ery
Ojla...No končno sem izvedela od kje Lunci1 taka lepa previjalma miza..

Lunca1, iz kje pa si? :)- Da bi tvoj fant še meni kako podobno naredil? :bravo:

ne hecam se, resno sprašujem...

Če tvoj fant dela take stvari, se priporočam..

piši,...

papa

ery

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   KJE?????
18.2.2005 12:38:22   
Špela
Za tako previjalno bi se tudi jaz priporočila, da mi jo kakšen nadarjen mizar ali pa pač nekdo kis e ukvarja s tem naredi. Mi je ful lepa. Sam 85.000 pa en dam zanjo.

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   KJE?????
19.2.2005 10:53:25   
Lunca1
Oj!

Žal dela samo za naju, ker že tako nima dovolj časa. ni mizar. Pa hodi v službo od 5.30 do 17h. pol ga pa midve ne dava.:)- Lahko pa uporabite najino fotko za model, če bo kaj pomagalo.

Lp Lunca

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   KJE?????
22.2.2005 21:48:41   
NENAJANI
Midva sva se odločila, da bova kar navadno prvijalno kupila:)-! Mislim too much, 850000 pa ne dam za previjalno. Moj je pa tud reku, da če jo bo šel delat bo razpadla po 10 minutah. Tko da...:zmeden:

(odgovor članu NENAJANI)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?