|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KOzmetika Avene
19.3.2008 11:24:39   
ery
Hey..

vem, da se da to kozmetiko dobiti le v lekarnah, pa me zanima, če katera ve kaj več o njej.. Se zanimava s kolegico, ker bi jaz rabla eno vlažilno kremo proti mozoljem-T predel bolj mozoljčkast, kolegica pa tko priti rdečim ličkom...

Ima katere izkušnje z Avene in če ve katar krema bi nama prišla prav?

Hvala, pa lep sonček...ery user posted image

_____________________________



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: KOzmetika Avene
19.3.2008 11:30:02   
Anonimen
Jaz imam avene diacneal(proti aknam)-fenomenalna krema. Mam kožo k dojenček po njej.
Imela sem pa tudi kremo proti ogrcem, isto fenomenalna.
Edina stvar ki mi je res pomagala.

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: KOzmetika Avene
19.3.2008 11:48:56   
ery
Aha, Karin, pa si s emazala to vsako jutro ali na večer? Je tudi kaj vlažilna? Mogoče še veš kako se imenuje?


_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: KOzmetika Avene
19.3.2008 11:53:44   
Anonimen
Z to kremo se mažem zvečer. Ker nima zaščite in ni primerna za čez dan.

V bistvu sem si ful poštimala kožo. Sm mela res katastrofo. Uporabljam schellerjev gel z algami za občutljivo kožo za čiščenje, zjutraj in zvečer. Potem garniere fresh tonik zjutraj in zvečer. Potem zvečer to avene kremo in kremo za okoli oči, ker z to kremo se ne smeš okoli oči mazat. Zjutraj pa uporabljam sivkin fluid od locitana za mastno kožo. Imam pa mastno kožo.

Aja za kremo samo rečeš avene proti ogrcem ali pa avene proti aknam v lekarni pa ti da.
Jaz bi ti priporočala da se zvečer z njo namažeš(daš zelo majhno količino, pa prvič te bo verjetno peklo, sam ne se ustrašit, ni nič narobe to). Za čez dan pa daj kakšno drugo kremo ki ne povzroča ogrcev oz. ne maši por. Odvisno kakšn tip kože imaš.

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: KOzmetika Avene
19.3.2008 14:39:16   
jajula
do sedaj sm uporabljala ene par krem od avene, ampak za normalno in suho kozo, tako da ti ne morem svetovati katero kupi, so pa bile vse odlične. po menjavi več blagovnih znamk (tudi dražjih), sem končno odkrila avene in sem fuuul zadovoljna. sicer pa imajo v lekarni dostikrat testerje, tako da se posvetuj in prosi za vzorce, pa boš sama ugotovila katera najbolj paše tvoji koži. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: KOzmetika Avene
19.3.2008 18:37:14   
Anonimen
Uporabljala sem balzam za ustnice, ze leta nazaj in mi je bil dober.

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: KOzmetika Avene
20.3.2008 9:12:50   
qwasy
Tudi meni Avene zelo odgovarja, ampak za suho kožo. Po čelu se pa mažem z avene diacneal, ker včasih pod frufrujem fašem mozoljčke - zdaj jih ne.

V lekarni naj ti dajo testerje in katalogec. Ni ravno najdražja kozmetika, tako poceni pa tudi ne, da bi kar na slepo kupila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: KOzmetika Avene
29.5.2008 11:16:11   
katja_p
Jaz imam tud probleme z mozolji. Katero kremo od Avene mi priporočate? Imam menda bolj mastno kožo, čeprav se mi pa kr skoz mal suši.

(odgovor članu qwasy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: KOzmetika Avene
30.5.2008 10:57:39   
zoya24
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Jaz imam tud probleme z mozolji. Katero kremo od Avene mi priporočate? Imam menda bolj mastno kožo, čeprav se mi pa kr skoz mal suši.


Jaz sem imela eno obdobje napad mozoljev, predvsem po bradi. Uporabljala sem Aneve Diencnal zvečer, čez dan pa Avene Hydrance optimal spf 25, slednji uporabljam še sedaj. Pri meni se super obnese....

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: KOzmetika Avene
30.5.2008 20:53:37   
katja_p
Hvala :)

Sem danes v lekarni vzela katalog Avene izdelkov. Bom mal prebrala, pol pa še farmacevtko povprašala za nasvet.

(odgovor članu zoya24)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: KOzmetika Avene
31.5.2008 14:10:31   
petja
Jaz za obraz uporabljam izključno kozmetiko Avene in sem izredno zadovoljna. Imam kar mastno kožo, nagnjeno k mozoljem. Uporabljam milo in tonik Cleanance, kremo Clean-AC (baje se je ne dobi v Sloveniji), Diacneal za ponoči ter obarvano kremo za čez dan (tudi te naj ne bi bilo v Sloveniji).

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: KOzmetika Avene
31.5.2008 22:07:54   
*Junona*
Kje pa si kupila, če ni v Slo?

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: KOzmetika Avene
1.6.2008 9:59:14   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: *Junona*

Kje pa si kupila, če ni v Slo?


V Nemčiji ali pa Avstriji.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: KOzmetika Avene
1.6.2008 10:11:33   
*Junona*
Hvalauser posted image .

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: KOzmetika Avene
1.6.2008 17:56:13   
katja_p
Petja, pa ti pomagajo te kreme? Se ti je koža kaj izboljšala?

Js razmišljam, da bi šla na testiranje kože, da mi povedo, kakšno imam, ker se mi zdi, da se mi kr neki menja. Mislim, da imam mastno, pa se mi pol ful suši al pa ravno kontra.

(odgovor članu *Junona*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: KOzmetika Avene
1.6.2008 21:29:45   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Petja, pa ti pomagajo te kreme? Se ti je koža kaj izboljšala?

Js razmišljam, da bi šla na testiranje kože, da mi povedo, kakšno imam, ker se mi zdi, da se mi kr neki menja. Mislim, da imam mastno, pa se mi pol ful suši al pa ravno kontra.


Ja, koža se mi je vidno izboljšala, sem ful zadovoljna. Fajn mi je to, da se mi ne delajo več podkožni mozolji, ki ful bolijo.

Ampak nimam pa ful problematične kože, nimam ogromno mozoljev in potrebo po dermatologu. Sem pa imela vedno težave, da so se mi po kremah in kozmetiki nenormalno delali mozolji, nič mi ni ustrezalo. Avene mi pa ful paše.

Npr. sem sprobala Vichy, pa je bila katastrofa, pa Clarins, isto sranje, dobila za darilo Dior kremo, še večje sranje. Potem sem pa v Nemčiji nekajkrat šla k kozmetičarki, ki za nego uporablja Avene in je bilo super. Zdaj jo uporabljam že dobri 2 leti in je ne morem prehvaliti.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: KOzmetika Avene
1.6.2008 21:35:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: petja

Ampak nimam pa ful problematične kože, nimam ogromno mozoljev in potrebo po dermatologu. Sem pa imela vedno težave, da so se mi po kremah in kozmetiki nenormalno delali mozolji, nič mi ni ustrezalo.


Evo, tako je pri meni. user posted image

Bo treba res stestirat ta Avene. user posted image

(odgovor članu petja)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: KOzmetika Avene
1.6.2008 21:53:47   
katja_p
Js sm parkrat probala Avene termalno vodo v razpršilu, ker jo je mama imela in morm rečt, da je bila super. Zdaj, ki mi pa zaradi nosečnosti še dodatno delujejo hormoni, pa se mi je spustilo nekaj dodatnih mozoljev in razmišljam, da bi poskusila to kremo.

Sej, če vprašam v lekarni za nasvet, mi bodo znale kaj pametnega povedat? Al se naj kr sama odločim in pač kupim?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: KOzmetika Avene
2.6.2008 8:29:10   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p
Sej, če vprašam v lekarni za nasvet, mi bodo znale kaj pametnega povedat? Al se naj kr sama odločim in pač kupim?


Po moje bi ti znale pomagat, pa nujno reči za testerje, da sprobaš, ali ti ta kozmetika ustreza.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: KOzmetika Avene
2.6.2008 9:27:09   
katja_p
Petja, a uporabljaš ti Avene milo za to, da ti sčisti pore in se ti potem ne delajo ti črni al pa rjavi ogrci? Ker kakega pilinga Avene najbrž nima.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: KOzmetika Avene
2.6.2008 10:51:41   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Petja, a uporabljaš ti Avene milo za to, da ti sčisti pore in se ti potem ne delajo ti črni al pa rjavi ogrci? Ker kakega pilinga Avene najbrž nima.


Milo je za čiščenje kože, odstranjevanje ličil, ne draži kože, uravnava mastnost ...

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?