|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KRST STOTIČ!!!
8.9.2004 14:08:42   
*
Potrebujem konkretne napotke, ker je čassssssss!!!:)

1. Verz potrebujem za vabilo na krst
2. Verz za žicanje botre..se pravi, da mu z verzi poveš oz. vprašaš ali bi ona on..bil botrček princu…
3. kdaj se iti v cerkev zmeniti?
4. kaj mu obleči?
5. kam povabiti družbo..na kosilo ali narezek..?
6. VERZE:::nujno potrebujem!!!!!!!!!!!!!
7. Kje dobiti nadomestnega tatija??? :hudicek::hudicek::hudicek::)-:)-:)-Hihihi..to je šala…no evo, sem že bolje volje haaahahhahahahah!:):):):):):)

Aja..in kako se naj jaz oblečem?:zmeden:
Kaj še? Aha..vse jaz sama plačam? Cerkev, oblekco za princa, kosilo, še kaj za plačati?
Sem kaj pozabila…???:zmeden:

Prosim drage moje zlate mamice…napotke za nevedno mamico!:ups:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KRST STOTIČ!!!
8.9.2004 14:20:04   
mala maja
Kamejka svečko si pozabila pa prtiček(ampak to ponavadi kupi en od botrov) se pa raje zmenite da otrok ne bo imel dve ali pa ostal brez.

Ja v cerkvi plačaš na koncu. Vsaj pri nas. Daš kolikor hočeš. Ponavadi da drugi boter(vsaj pri nas)

Ti se obleči normalno za k maši( :)- ne greš na ohcet, razen če nisi jaz :bravo::bravo:ko smo imeli ohcet in krst ob enem 9nebesa )

Princu NEJČKU kupi oblekico za krst(po okusu imajo pa jih skoraj povsod kjer prodajajo obelkice za :duda:)

Kar se tiče pa gostije.... lahko NIČ, lahko manjše kosilo doma ali v gostilni, lahko pa prava gostija v gostilni.


LP mala maja

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   KRST STOTIČ!!!
8.9.2004 14:23:00   
frutka_
Kaj bo zdaj mali kristjan postal?Potem pa ministrant na koncu pa župnik...hihihi! Pa bo hostije delil!;)

Evo, Kamejkica verz, ki sem ga enkrat prepislala od Mojce.

Ves v belem bom sijal,
mogoče tudi zajokal,
ko botrca v rokah me bo držala,
očka svečko bo prižgal,
gospod župnik
pa prvi zakrament mi dal!

Tisto s tatijem pa lahko elegantno rešita tako, da ga "pošljeta" na službeno potovanje!

Ne vem kdaj se greš v cerkev zmeniti, vem pa kje imajo fajn urejeno glede hrane, npr. pri Anderliču, v Novem svetu pri Stolnici, v Lojziani,...to so vse gostilne. "Dobri" kmečki pa so vsi po vrsti (ko hiše v Trsti) na Urbanu!:love:

V redu zruhtajata. Mi smo krst "prestavili" za nedoločen čas, na drugo leto, ker se finančno letos najbrž ne bo izšlo. Najprej selitev, potem pa krstitev!:sloncek:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   KRST STOTIČ!!!
8.9.2004 14:25:40   
frutka_
Aja, glede oblekce pa morda kupi kaj takega kar še bo lahko nosil. Kakšno srajčko in lepši puloverček ali brezrokavnik.Spodaj pa kake lepe žametke ali pliš hlače in bele copatek.
Sicer pa imajo pocukrane-navolančkane obleke za krst v Aladdinu:zmeden::angel::zmeden::angel::zmeden::angel:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   KRST STOTIČ!!!
8.9.2004 14:26:44   
tinka-pepa
zdravo
nekateri dajo za verz kar molitev Sveti angel-meni je to všeč. mi nismo imeli vabil ker smo bili res najozji sorodniki.
botra je moja sestra, Mihec pa jo je vprašal, ko je imela rojstni dan...nekako tako...želim ti vsenajboljše za rojstni dan, moja najvešja želja pa je
še bi me spremljaš na moji življenski poti in mi kažeš pravo pot, bi bila ti moja boterca PROSIM:angel:
zraven pa še njegovo stopalo, ni mogla reči ne:)
mi smo se šli malo prej dogovarjat ker sem želela imeti krst na veliko noč-soboto zvečer ob 8-bilo je lepo. drugače pa nekje 2-3 tedne prej.
Mihec je imel oblekico belo z modrim vstavkom, bil je kot angelček.
na srečo imamo prostor doma in smo kar doma proslavili, namen smo imeli v gostilni pa je bila zaradi praznika zaprta. nekaj sta pračala moja starša nekaj od mojiga moža, nekaj pa midve s sestro saj je tudi moj nečak imel takrat krst.
oblečen sem imela kostim,
v cerkvi ne rabiš nič plačat, saj krst je sv. opravilo in se ga ni treba plačati, lahko pa se da kaj župniku-to da ponavadi boter.

lp tinka

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   KRST STOTIČ!!!
8.9.2004 15:32:31   
*
Oj!

Hvala za napotke..vabila še čakam...ker jih bom kar vprašali če bi bili botri botrce..ni :hudicek:da se bo nekdo našel, da bo mojemu angelčku botrček.

Hmmm..sumljivo je vse skupaj. Najbolje da že zdaj začnem na stran dajati keš...al pa bodo gostje suhi kruh in vodo zobali..hehehhe!9nebesa

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   KRST STOTIČ!!!
8.9.2004 20:39:02   
malika
Pri nas pa je bilo takole.
Vabil nisem delala, sem kar osebno povabila, tudi sestri-botra sem že med nosečnostjo povedala kaj jo čaka. NO mimogrede, to je tudi strašno pričakovala.
Oblekla sem ga lepo, ampak vsakdanje, tako da vse lahko nosi še sedaj-tisti reklci in podobne stvari se mi prav upirajo(imam pač tak okus).
Fešto oz. kosilo smo imeli kar doma.
Jaz pa sem se oblekla tudi vsakdanje ,elegantno.
V cerkvi pa daš samoprispevek v košarico. Ponavadi boter in starši.Znesek je po tvoji izbiri.
Svečko in prtiček pa kupi boter.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   KRST STOTIČ!!!
9.9.2004 7:28:22   
Donja
Ojla!

Mi smo našega sončka krstili na Teznu v mesecu maju. Datum smo imeli določe in potem sem šla jaz in moj brat, ker je bil boter k župniku nekje v začetku aprila. Takrat je ravno prišel ta novi župnik in ni nič kompliciral. Krsti takrat ko se zmeniš, tudi za uro se zmeniš, tako da ni ravno ob glavni maši. Smo pa imeli tudi priprave, kjer smo morali vsi sodelovat, to je bilo par dni pred krstom. Goste pa sem osebno povabila.

LP

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?