|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kadrovske agencije
4.4.2007 18:51:25   
Meggi
 Ste se jih kaj poslužile, tiste ki ste iskale delo oz. zaposlitev?  Katera na kakšen način vam je pomagala, kako so bili prijazni, aktivni? Kaj so od vas zahtevali, kako se vam zdijo usposobljeni,... ?

          Je kaka dobra izkušnja sploh?


_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kadrovske agencije
4.4.2007 19:08:10   
lemavrica
Jest imam dobre izkušnje z Hill Internationl. So  profesionalni in prijazni. Nisi samo eden izmed mnogih kandidatov ampak se ti res posvetijo.
Medtem ko o Adeccu in Manpowru nimam kakega posebnega mnenja. Na splošno mi način kako delajo te agencije ni všeč. Predvsem ne to da mora delavec plčaevati agenciji.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kadrovske agencije
4.4.2007 19:13:34   
Anonimen
Jas si sedaj kakšen mesec iščem zaposlitev, še vedela nisem, da se sedaj lahko posložujem teh agengij. Vendar me je par oseb opozorilo samo preko agencije si naj ne iščem pa nimam pojma zakaj, tko, da se zaenkrat izogibam. Me pa tudi zanima kakšne izkušnje imajo druge.

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kadrovske agencije
4.4.2007 22:15:53   
kofetek2010
pred 5 leti mi je Adecco v 14 dneh našel službo - še zbirala sem lahko user posted image


je pa res, da določen kader kar hitro dobi službo, še posebej, če imaš kakšno dodatno znanje (npr. jaz aktivno obvladam angleščino in nemščino, kar je v LJ ful prednost) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kadrovske agencije
5.4.2007 0:00:22   
Meggi
Ja, Jana, to je pa zdej že res nujno. Ga skor ni podjetja, ki ne bi s tujino neki meštral. Sam full je ta nemščina se zdej sem uturila- jst mam pa tu temo,.. žal.

_____________________________

malo igrivosti in veliko barv nam polepša dan... pa tudi če je samo firtuh... prijetno poletje


http://taja-tekstilneustvarjalnice.blogspot.com/



(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kadrovske agencije
10.4.2007 21:25:57   
zverinca
jest sem s koncem porodniške s pomočjo adecca zamenjala službo (na bolše sem šlauser posted image ), pa niti nisem bila vpisana v njihovo bazo iskalcev zaposlitve. Vidla sem oglas, poklicala, se zmenla za razgovor itd... Trenutno sem preko njih za 6m, potem pa za nedoločen čas. Same dobre izkušnje... ni pa res da tebi trgajo kej od plače, delodajalec plača 10% pribitka adeccu za posredovanje delavca, in to za čas ko delaš preko njih. Po mojem mnenju je za probat...

_____________________________

Prijatelji so angeli, ki te dvignejo takrat, ko tvoja krila pozabijo leteti.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kadrovske agencije
10.4.2007 21:38:09   
soncek&luna
moje izkusnje: pri agencijah moras sam gledat njihove oglase in se javljat na njih... ti nic ne pomaga, ce si vpisan z njihovo bazo (velja predvsem za adecco in manpower - ta slednji je meni osebno poden od agencije)...
najboljse izkusnje imam tudi jaz z hill international.... 2 sluzbi sem ze dobila prek njih... pa tudi potem so me zopet cez kaksno leto poklicali in vprasali, ce me zadeva zanima... iscejo bolj visji kader 
pri adeccu je odvisno v kaksnem odnosu si s svetovalko (ce si v dobrem, te tudi sama poklice, ce ima kaksn zanimiv oglas).. iscejo vse zivo
manpower? ti pa po mojih izkusnjah sploh ne znajo prosenj brat... nobenga odgovora ne dobis od njih... po telefonu so totalno neprofesionalni.. iscejo vse zivo
atama... zelo profesionalni, samo za moj kader premalo ponudbe.. iscejo vse zivo
profil... tudi odvisno kaksen odnos imas s svetovalcem in kako si jim vsec (priporočam)... iscejo bolj visji kader
trenkwalder...podobno kot adecco
trescon... tudi dobri, sam imajo predvsem bolj visji kader
o.k. consulting...tudi dobri, samo imajo bolj malo ponudbe in predvsem visji kader
pa se kaksna je katere se trenutno ne spomnim

no s temi agencijami sem imela izkusnje v zadnih 5 letih


< Sporočilo je popravil soncek&luna -- 10.4.2007 21:48:30 >


_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu zverinca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kadrovske agencije
9.12.2020 9:21:45   
mpritr1
Seznam kadrovskih agencij je tukaj, če kdo potrebuje...

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?