|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj naravnega proti listnim ušem?
12.5.2011 12:42:37   
teta beta
Na vrtnicah je že polno listnih uši, pa bi jih rada odstranila na bolj naraven način. Kaj mi lahko predlagate?

_____________________________

Ko si srečen, daj z dlanjo udari v dlan...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj naravnega proti listnim ušem?
12.5.2011 15:34:12   
Lunca1
ne vem če ne uporabljajo namočenih kopriv???

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj naravnega proti listnim ušem?
12.5.2011 15:37:56   
Lunca1
mal nasvetov


http://med.over.net/forum5/read.php?61,4773108

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj naravnega proti listnim ušem?
12.5.2011 21:06:40   
ROŽICI
ja koprive namočiš v vodo in potem poškropiš po rastlinah.pa deluje,preverjenouser posted image

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj naravnega proti listnim ušem?
13.5.2011 20:04:53   
tecnobica
Hm. Nekje sem slišala, da pošpricaš z razredčenim cimetovim oljem, al pa kar cimet v vodo namočiš.

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj naravnega proti listnim ušem?
15.5.2011 22:48:30   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: teta beta

Na vrtnicah je že polno listnih uši, pa bi jih rada odstranila na bolj naraven način. Kaj mi lahko predlagate?


Probaj jih z vodo dol splaknit.

(odgovor članu teta beta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj naravnega proti listnim ušem?
16.5.2011 9:27:52   
Anonimen
Sem lih včeraj brala, da zmešaš mazavo milo in gorilni špirit (moram pogledat za razmerja) in s tem pošpricaš liste. Delovalo naj bi proti več škodljivcev, vključno z ušmi.
Samo kaj je mazavo milo?

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj naravnega proti listnim ušem?
17.5.2011 21:12:24   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Sem lih včeraj brala, da zmešaš mazavo milo in gorilni špirit (moram pogledat za razmerja) in s tem pošpricaš liste. Delovalo naj bi proti več škodljivcev, vključno z ušmi.
Samo kaj je mazavo milo?


MOgoče tekoče milo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj naravnega proti listnim ušem?
25.5.2011 18:11:54   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Sem lih včeraj brala, da zmešaš mazavo milo in gorilni špirit (moram pogledat za razmerja) in s tem pošpricaš liste. Delovalo naj bi proti več škodljivcev, vključno z ušmi.
Samo kaj je mazavo milo?


MOgoče tekoče milo?



Možno, ja.
Piše, da se v 1 liter vode zmeša noževa konica mazavega mila in en pokrovček steklenice gorilnega špirita. Zadeva prodre skozi zaščitni ovoj in škodljivce izsuši.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?