|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj naredit,ko gre vse narobe?
14.9.2005 17:59:17   
Anonimen

Vse v enem tednu se je postavilo na glavo
Najprej je začel trukirat pomivalni stroj,nato je definitivno dušo spustila televizija,še isti večer pa ko sem dala prat perilo,da ne bi zaostajal za drugimi gospodinskimi aparati je pokazal pralni stroj,da ima grde namene tudi on. Pri obeh strojih je šel gumb za programe.
Je že res daimajo tudi stroji življensko dobo ampak zakaj vsi naenkrat a niso mogli vsak en mesec,po desetem??

__________________

LP.od obupane gospodinje
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj naredit,ko gre vse narobe?
14.9.2005 18:00:31   
Lunca1
Neva glej pozitivno, mogoče pa dobite kolektivni popust, perilo in posoda bo bolje oprana, potem pa 20 let ne boste imeli dodatnih stroškov.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj naredit,ko gre vse narobe?
14.9.2005 18:01:02   
Lunca1
ne kolektivni količinski sem mislila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj naredit,ko gre vse narobe?
14.9.2005 18:05:37   
Anonimen
eh Lunca,da bi bilo tako lahko.
Bom najprej poskusila poklicat dohtarja za stroje,pa bomo videla kolko bo zaračunal popravilo,TV,pa smo kupili na obroke.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj naredit,ko gre vse narobe?
14.9.2005 18:11:33   
snežinka *
Kaj je kateri stroj še v garanciji?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj naredit,ko gre vse narobe?
14.9.2005 18:29:15   
Anonimen
Kje pa snežinka,kot sem že omenila imajo že vsi častitljivo starost za stroje devet let,TV pa še več.
Bom pa malo žleht...sem opazila da ni samo naša TV šla,pri sosedih tudi hihi...tako da ne bom edina

_____________LP od obupane gospodinje___________

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj naredit,ko gre vse narobe?
15.9.2005 5:35:01   
Lunca1
A ste mogoče imel kakšno preveliko napetost, da so vam šli aparati? A so šli ob različnih časih?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj naredit,ko gre vse narobe?
15.9.2005 5:37:31   
Anonimen
Dobri stari časi bodo prišči nazaj...

Pereš in pomivaš na roke...

Namesto TV-ja pa družinska večerja in klepet ob svečah pri kuhinjski mizi...

Sploh ni slabo, veš?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj naredit,ko gre vse narobe?
15.9.2005 8:35:13   
Anonimen
Lunca morda pa imaš malo prav z tem razmišljanjem.
Po tazadnji nevihti sem opazila,da so še dvojni sosedje zamnjali TV.Ja kaj čmo tu smo še tako za luno glede napeljave,ki je še zastarela in večkrat meče ven V enem tednu vsi trije aparati
Kerensa ne sploh ni slaba ideja,večerno druženje brez televizije
Le da smo že tako grdo razvajeni da brez tega ne gre.
Glede pomivanja na roke,ne bi bilo prvič.Pa pranje in kuhanje belega perila na štedilniku sem že skusila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kaj naredit,ko gre vse narobe?
15.9.2005 12:05:01   
TANTRA
Neva, tudi meni se je zgodilo da je po 10 letih kar naenkrat vse začelo crkavati.. In ko sem mislila, da je vsega konec, sem morala menjati pipo v kuhinji, ko pa je keramičar v kopalnici popravljal luknjico v tleh je uničil komplet tla... No, sem mu rekla, da naj v kuhinji pogleda stanje ploščic pa je tako potrkal in so se kar usule s stene...Rezultat skoraj 1 mio stroškov v 1 mesecu...živci na koncu, počitnice stornirane....
Ampak Neva, zdaj bo 10 let mir...
Torej večer ob svečah in kake družabne igre za sprostitev, za nujna pranja pa izkoristi žlahto... Vsakemu se lahko zgodi...In ko boš gledala nazaj se boš spominjala le še tistih prijetnih večerov brez televizije...Pa mogoče kaj dobrega lahko še skuhaš/spečeš , kar že dolgo nisi....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kaj naredit,ko gre vse narobe?
15.9.2005 12:08:13   
Anonimen
Mal prepozno z nasveti za večere brez TV Smo na puf vzeli novo.
Oba ostala stroja pa delata tako da ročno pomaknem program naprej in čakam da bo kolega,ki popravlja stroje imel čas da se jih ogleda.Upam da bosta zdržala še nekaj časa,ko si bom lahko privoščila nove.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?