|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa hobiji in ženske?
28.1.2008 19:50:22   
VERONICA
Govorile smo o naših moških in njihovih koničkih. Uglavnem se vse strinjamo da moški rabijo eden ventil, različno pa postavljamo mejo. Sigurno ko imamo otroke in je količina skupnega prostega časa omejena.

Zdaj pa mene zanima kako je s ženskimi hobijimi?  Ali je sploh u redu če je poročena žena pogosto z doma in pusti moža samega? Ali bi si morala najti hobi samo za čas ko je mož odsoten?

In koliko so moški pripravljeni sedeti doma z otroci da bi ženska imela malo ali več svobode? 

Ali so res (kot se mi zadnji čas zdi) glavni in edini hobi žene otroci?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pa hobiji in ženske?
28.1.2008 19:51:10   
Strawberrie Cherrie
Od kje ti takšno veleumno mišljenje?

(odgovor članu VERONICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj pa hobiji in ženske?
28.1.2008 20:04:35   
piščanc
ampak tale post je pa res direkt iz partnerskih user posted image .

no jaz imam svoje življenje za hobi, partnerstvo, otroci, kuhanje, tudi pospravljanje, vse kar me osrečuje in kjer se kaj novega naučim. no, edini samo moj hobi je rr in občasen žur s kolegicami, vse ostalo si deliva, oz. je lepše v dvoje. rada imam naravo, sankanje, smučanje, sprehodi,... samo vse je lepše z družino.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj pa hobiji in ženske?
28.1.2008 20:05:30   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: piščanc

ampak tale post je pa res direkt iz partnerskih user posted image .



Ali pa iz srednjega veka user posted image

(odgovor članu piščanc)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj pa hobiji in ženske?
28.1.2008 21:29:11   
Anonimen
džizus...

hobi je, kar si izbereš za hobi. Kar te sprošča, dopolnjuje, izpopolnjuje, veseli,....pa če je to otrok in igra z njim, zakaj ne.

Jz grem na kolo ali pa tečt. Ali pa v fitnes vsake kvatre...to je moj hobi.

Aja, odličen in moderen hobi pa je tudi ljubimec user posted image . Baje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj pa hobiji in ženske?
28.1.2008 21:35:23   
Anonimen
Ali so res (kot se mi zadnji čas zdi) glavni in edini hobi žene otroci?


Kje so ti pa to idejo prodali....user posted image ?

Ja, meni je otrok hobi in sprostitev. Tudi to. Pa še marsikaj drugega mi je hobi.

(odgovor članu VERONICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj pa hobiji in ženske?
28.1.2008 22:05:38   
lea23
men pospravljanje ni hobi user posted image  pa likanje tudi ne user posted image
jst hodim enkrat na teden na aerobiko, pustim tamalo z očitom in grem.
aja pa hobi mi je ena telenovela na pop tv, ki jo gledam vsak dan user posted image
aja pa da ne pozabim, ko napokam tamalo v voziček in greve na dooolg sprehod za 2 uri

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj pa hobiji in ženske?
28.1.2008 22:22:21   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: VERONICA
In koliko so moški pripravljeni sedeti doma z otroci da bi ženska imela malo ali več svobode? 

Ali so res (kot se mi zadnji čas zdi) glavni in edini hobi žene otroci?


-------------------------
Moški so pripravljeni biti sami z otroci tolikor, kolikor jih ženska suvereno postavi pred dejstvo. (Kadar sem prijazno v pogojniku govorila o kakšni aktivnosti, sem bila kar hitro postavljena na trdna tla user posted image . Ko pa sem dozorela user posted image  in obvestila vse vpletene, da pridem takrat in takrat, ker grem tja in tja, pa sem naletela na val odobravanja in navdušenja user posted image ).

In ne, moj sin ni moj hobi. Moj sin je moja odgovornost in radost user posted image ! Moji hobiji pa so lahko tek, plavanje, čvekanje ob kavi ali na netu... Jih kar nekaj gojim zadnje čase in mi dosti pomenijo, ker sem potem lahko boljša v vlogah, ki jih vsakodnevno zahteva življenje user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu VERONICA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj pa hobiji in ženske?
28.1.2008 22:54:54   
mami_miki
moj hobi je RR...drugo pa ...hm...življnejneuser posted image

(odgovor članu VERONICA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj pa hobiji in ženske?
29.1.2008 1:41:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: caffee
Aja, odličen in moderen hobi pa je tudi ljubimec user posted image . Baje.

Nč "baje"... ZIHR! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj pa hobiji in ženske?
29.1.2008 7:19:21   
Olivija
IZVIRNO SPOROČILO: VERONICA


In koliko so moški pripravljeni sedeti doma z otroci da bi ženska imela malo ali več svobode? 

Ali so res (kot se mi zadnji čas zdi) glavni in edini hobi žene otroci?



A pa misliš, da bi ga sploh upoštevala? Enostavno mu predstaviš dejstva, npr. večerno telovadbo in greš. In po kateri logiki samo moški rabijo svoje ventile? Trenutno bi ga jaz veliko bolj rabila.user posted image


(odgovor članu VERONICA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj pa hobiji in ženske?
29.1.2008 7:20:16   
VERONICA
Drage moje, moj post nikakor ni iz srednjega veka, če bi me res poznale kot me ne morete bi vedele da to nisem tako mislila. Moje besede so bile mišljene cinično.

Je pa res da je posledica preveč sedenja doma z bolanimi otroci in čitanja partnerskih...

Čitaš o moških in jadralnih letalih, potapljanju, intenzivnem ukvarjanju s športom. In da je dosti uporabnic navedlo da je to njihova pravica. Žene pa doma. In zadovoljne, pravijo.

Jaz sem to dolga leta opazovala. Vedno sem govorila takoj bi bila oče, mati pa ne vem... Moški reče ne morem z vami na pijačo moram paziti na otroke. Žena bo rekla ne morem, nimam nobenega ki mi bo pazil na otroke. (Seveda so pa tudi moški ki bojo vedno šli ven na pijačo, saj imajo ženo...)

Pa sem nekoč poznala ženo ki je športala na visokem nivou. Imela je prijazne starše ki so večino večirov in vsako soboto preuzeli otroke. Pa ni delala vsak dan, otroci so bili čez dan z njo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj pa hobiji in ženske?
29.1.2008 7:47:25   
cmokec
Dvakrat na teden imam telovadbo, pa je vse v redu. Sedaj sem se pa spomnila na jadralno padalstvo, mu pa ni nič všeč. Saj ve, da bom naredila po svoje, samo ...

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu VERONICA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj pa hobiji in ženske?
29.1.2008 9:26:05   
Pajaca
Sori Veronica kljub pojasnilu si mi še vedno postavila vprašanja iz srednjega veka.

Al je pa moj čuden???? Al pa jaz??? Al pa kar oba???

Ker mi ne pride na misel, da ne bi šla 2x na teden na aerobiko. Mi ne pride na misel, da bi rekla, da nimam varstva za otroke, če je moj doma. Če vem, da kam gre rečem, dejva se jutri dobit, ker mojga ni doma.

Mi ne pride na misel, da bi njegove aktivnosti bile bolj pomembne kot moje. Če gre lahko moški 3x na teden na fitnes grem komot tud jaz. Če gre lahko moški po službi še na pijačo, grem s čist enako lahkoto tud jaz. Pač se zmeniš kdaj gre kdo in to je to.

Tko da ne vem kje živijo tiste ženske, ki pač ne morejo hodit nikamor, ker jim mama ne more merkat otrok, čeprav je mož doma. Jih takih niti ne poznam. Za tistih par ki jih poznam so mi pa itak ene koze, da ne more rečt doma čau bau jaz grem na lepš. Al ji pa pač do tega ni.

Tko da moj hobi je potepanje in potovanje. Prvo kar redno počnem. Drugo pa trenutno malo čaka, otroci še ne morejo nositi ruzaka okoli.




Sam jaz sem itak ena čudna mama, ki pusti 6mesečnika in 2 letnico doma pri očku in gre za 3 dni v Dublin. Z dvema prijateljicama, ki imata doma dveletnice in še ena je noseča. Res nisem neka klasika mama, ki bi ji bil hobi imeti otroke.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj pa hobiji in ženske?
29.1.2008 9:33:11   
Anonimen
Čitaš o moških in jadralnih letalih, potapljanju, intenzivnem ukvarjanju s športom. In da je dosti uporabnic navedlo da je to njihova pravica. Žene pa doma. In zadovoljne, pravijo.


A je to name letelouser posted image (zarad une teme na partnerskih?)

K jst nism ženička k sm doma! In ja, moj ima hobi, hvalabogu. In ja, ga včasih ni....spet hvalabogu. Ima neki več v življenju k šiht pa mene....to mi je všeč pri ljudeh. Da znajo živet.
In jaz seveda sedim doma in ga čakam a ne? Po tvojem mišljenju. Ja sedim doma....sedim doma zato ker mi zdravje ne dovoljuje da se ukvarjam s svojimi hobiji. Če bi se lahko bi se. Oz. se z takimi stvarmi k jih lahko delam. Pač tečt glih ne morem. Ne sedim na kavču in čakam da moj pride. Moje življenje se ne vrti okol njega. Njegovo pa ne okol mojga.
In ja moj bi z veseljem bil sam z otroci če bi jih mela če bi šla jst ven, jaz bi bla pa tud sama če bi šel on.
Pri nas ne razlikujemo potreb po športu in druženju s tem al maš tiča al pa joške.

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj pa hobiji in ženske?
29.1.2008 9:35:25   
melani99
Zakaj pa nebi smela tudi ženska - mama imeti hobija? Potemtakem ga tudi moški - atiji nebi smeli imeti. Mislim , da je stvar v kompromisu med partnerjema, saj morata oba starša imeti nekaj časa zase, za svoje hobije...

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
29.1.2008 9:41:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu melani99)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj pa hobiji in ženske?
29.1.2008 10:00:03   
Skratek46
Midva nimava še otrok in vsi hobiji so skupni...tako, da bova s tem zagotovo nadaljevala tudi,ko bodo otroci.Se bova že kako znašla.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj pa hobiji in ženske?
29.1.2008 10:36:47   
Nika v službi
Zelo podobno, kot je opisala Pajaca, laufa pri nas doma. Nama je logično, da se uskladiva glede aktivnosti, ki niso skupne, potem pa tisti drugi prevzame varstvo, ko se drugi "hobira".

Jaz si ne pustim vzeti moje manikire, pedikure, čveka s kolegicami, mojih pohodov po štacunah. Iskreno povedano, pri nas več jaz okoli hodim, moj nima posebnega (lastnega) hobija, če odštejem numizmatiko (ampak nikamor posebej ne hodi zaradi tega) in občasno druženje s kolegi in kolegicami iz Gea College in službe. Ostali hobiji so pa itak skupni.

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj pa hobiji in ženske?
29.1.2008 10:43:47   
katee
Moj hobi je neke vrste tudi moj popoldanski zaslužek. Sedaj imava 4 tednov starega otročka in sva se že prej zmenila, da ko bom lahko, se bom spet ukvarjala s hobijem - poučevanje aerobike. In mojemu se je zdelo čisto samoumevno, da bo tisti čas, ko bom jaz skakala, on pazil na otročka. Ne bo to 3-4 ure na dan, kot je bilo pred nosečnostjo, ampak ena ura na dan ali pa 4× na teden. Ko si bo pa on zaželel iti ven s kolegi ali pa tečt ali pa kolesarit, potem bom pa jaz čuvala otročka.
Res je, da so vsi moji hobiji povezani s športom in dokler je otroček majhen, ga pač ne bom nikamor s seboj jemala. Ko bo pa zrastel, bomo pa vsi skupaj športali.

_____________________________

Mami in oči me imata najraje!

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj pa hobiji in ženske?
29.1.2008 12:20:00   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: VERONICA

Moški reče ne morem z vami na pijačo moram paziti na otroke. Žena bo rekla ne morem, nimam nobenega ki mi bo pazil na otroke.


preveč si cinična. tole lahko gledaš kot negativno. samo če pa pogledaš pozitivno - če je moje življenje izpopolnjeno z družino, je ta stavek v plus. zakaj bi hodili na pijače, če pa smo lahko z družino. pa imam prijateljice, ki imajo družino in gremo pač skupaj. razen parkrat letno, si jaz NE ŽELIM hoditi nekam brez družine, ker je tako pač lepše.

če ima pa nekdo potrebo po samostojnosti, pa pač naj gre. samo večina žensk bolj jamra, zato ker ne želijo da moški gre, da so skupaj, ne ker bi rada sama kam šla. ker potem ko imamožnost, pa takoj hiti domov. tukaj morajo ŽENSKE spremeniti mišljenje v svoji glavi in se ne imeti za mučenice oz. uživati v tej vlogi.


_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu VERONICA)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj pa hobiji in ženske?
29.1.2008 18:03:25   
4nothing
Saj jaz imam tudi hobije. Rada fotografiram in potem popravljam in ustvarjam v Photoshopu in v drugih programih za obdelavo fotografij; veliko berem.slikam na steklo ,rada vezem-križce, delam sama čestitke,rada imam živali in sprehode v naravo,...
Se pa s temi hobiji ukvarjam doma,fotografiram,ko gremo kam ven,vendar lahko naredim dobre fotke tudi v bližini doma. Zanima pa tudi mene,kako bi bilo,če bi jaz hodila okoli in bi bil on doma. Ni pa prav,da se z ničemer ne ukvarjaš,Saj z otroci je veliko dela, vendar moraš imeti ćas tudi zase. Otroci niso hobi,so bitjeca, ki potrbujejo našo ljubezen in skrb,tako mamino kot oćetovo.


_____________________________

Zmote kot slama lebdijo nad gladino;kdor rad iskal bi bisere,potopiti mora se v globino.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj pa hobiji in ženske?
29.1.2008 18:38:12   
Anonimen
Uf, koliko enih vprašanj user posted image user posted image user posted image

Niso samo moški tisti, ki rabijo ventil za sproščanje, le v veliki meri smo vzgojeni tako, da so moški bolj svobodni ali pa da se bolj zavedajo pomena sprostitve, ženska pa naj bi se pretegnila do konca in na koncu s hvaležnostjo v očeh omagala.

Koliko in kakšne hobije imamo ženske? Odvisno od posameznice.
Meni je npr. pospravljanje totalno BLJAK, ampak mi je pa ob nedeljah to isto osovraženo opravilo čista sprostitev. Mož in hčerka si vzameta čas zase, gresta na sprehod, na obiske, jaz pa eno uro z metlo v roki uživam v tišini. In me neskončno sprošča likanje, pomivanje tal,... ker sem za tisto urico čisto sama s svojimi mislimi. Tako da mi je npr. pospravljanje 6 dni v tednu popolnoma odveč, en dan pa mi je hobi user posted image . Potem je (znova) tu RR, branje knjig in kidanje zemlje okoli hiše. To me sprošča.

S hobiji je tako, pa neglede na to, ali gre za ženske ali moške hobije, da mora vsak pri sebi spoznati kaj ga sprošča in napolnjuje z energijo in kdaj to rabi ter si tudi vzeti čas zanje. In če partner ni sposoben sprejeti tega kot nekaj, kar bo pozitivno delovalo na celo družino, potem ga vrag pocitraj. Otroka k varuški, babici, prijateljici, pa hop na kolo ali karkoli že (mora pa biti količinska meja tam, kjer hobi začne posegati v kvaliet družinskega življenja).

(odgovor članu VERONICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj pa hobiji in ženske?
29.1.2008 18:56:59   
VERONICA
Joj Karin nisem mislila prav na tebe ampak bolj nasplošno. Ko še nisem imela otrok (zelo dosti let!) sem tudi jaz bila bolj "leteče" sorte.   

Pajaca, zavidam ti. Momentalno je moj mož dosti odsoten, pa ne zaradi kakega hobija. In se učasih čutim kar ujeto doma. Ampak bojo že prišli boljši časi. Upam. Delamo na temu.
Pa me tudi jezi ker opažam da še za tisto malo časa ki nam preostane se moj nekako bolj znajde in si ga prilasti...

Ne, otroci res ne smejo biti edini hobi ženske. Saj ne bi želela da moji otroci ostanejo doma da meni ne bi bilo dolgočasno??! Pa tudi zgled mame vedno za štedilnikom jim ne bi želela dati... Mame ki se nikoli ne zabava... 


(odgovor članu 4nothing)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj pa hobiji in ženske?
30.1.2008 11:47:42   
beli
Jaz imam trebušni ples enkrat tedensko, sicer tudi uživam v plavanju, ampak takrat ponavadi vzamem tamalo zraven,ker ona tudi uživa, čeprav bi mi bilo tud super iti čisto samo- tudi brez partnerja. Trudim se,da ne bi bila od nikogar in ničesar odvisna, tudi od čokolade ne.user posted image  Sicer grem sama s kolegicami ene parkrat letno malo ven-večerjica, klepet, kino... Saj mož tudi gre s kolegi na pijačo zvečer in ribolov. Ko gre za 2 ali 3 dni na ribolov, jaz pičim k očetu v Celje, tam nas razvajajo, jaz pa pustim tamalo zvečer njim in se dobim s sošolkami in uživam.

(odgovor članu VERONICA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?