|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa jaz?
17.12.2006 16:28:31   
Anonimen
Srečno sem zaljubljena. obožujem ga, vsak njegov gib me spravlja ob pamet,vse,kar vidim,nosi barvo njegovih oči. Ne morem zdržati minute,da ne bi slišala njegovega glasu,brala njegovih besed. Obsedena sem. In on je obseden z mano. Nora sva. Strast naju bo ubila, ljubezen je tik na tem,da se začne..iz njegove že zdavnaj,jaz se komaj zadržujem..
Rada ga imam. lepo mi je z njim, zadnje čase me oblegajo čudne misli,zato je včasih nadležen. Ne morem biti v njegovi bližini. Iščem izgovore za minute,ko sem lahko sama. Moti me njegova pasivnost. Potrebujem okupiranost. Nonstop. On je včasih nezainteresiran. živiva skupaj,ker sva se tako odločila pred kratkim..vse je opremljeno na novo, iskrice pa še vedno ni.

a jaz sem le ena izmed mnogih..ki ne upajo narediti konca,ker je preveč vsega v najinem odnosu. njegova dobra družiina, on krasen partner..ampak kje je strast,kje so iskrice,ko zvečer ležim ob njem? zakaj je v mislih blaznost,ko vem,da ne smem? ko premišljujem o njem, spim pa ob drugem?
kdaj je konec?kdaj točno veš,da ga ne ljubiš in da je čas,da greš, ne glede na vse okoliščine? kdaj neha skeleti,ko se trudiš in vidiš,da čas prehiteva, odločitev pa od nikjer? kdaj veš,da je drugi,ki te obnoreva,ki ima iste sanje kot ti in iste želje, tisti pravi?

sploh kdaj v življenju začutiš,da je nekdo pravi? ali samo jaz ne poznam tega občutka...
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 16:48:49   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  če te prav razumem, nočeš njegove bližine, te ne privlači, ti gre na živce, ko te boža, objema....takega odnose oz. življenja si jaz osebno ne želim. Samo vprašanje časa je, kdaj bo med vam počilo. Za nadaljevanje vajine zveze moraš SAMA premisliti, ali je to pravi ali ne. razčisti sama s sabo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 17:47:23   
ronja
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
ampak kje je strast,kje so iskrice,ko zvečer ležim ob njem? zakaj je v mislih blaznost,ko vem,da ne smem? ko premišljujem o njem, spim pa ob drugem?
kdaj je konec?kdaj točno veš,da ga ne ljubiš in da je čas,da greš, ne glede na vse okoliščine? kdaj neha skeleti,ko se trudiš in vidiš,da čas prehiteva, odločitev pa od nikjer? kdaj veš,da je drugi,ki te obnoreva,ki ima iste sanje kot ti in iste želje, tisti pravi?

Hm strast sta verjetno zbubila na potiv mirno rutino... Včasih je to reverzibilno, včasih pa ne - kako je pri tebi, ne vem, ker ne vem niti, ali si to želiš... to se moraš po moje najprej vprašat: ali bi sploh rada še probala pošlihtat stvari s sedanjim partnerjem ali te že preveč vleče k naslednjemu? Ali se ti še da vlagat ali ne? Na pol je po moje najtežje bit... Kdaj veš, da ga ne ljubiš več? Hm, ne vem, po moje se ne zaveš v enem trenutku, počasi pride... Skelet bo nehalo šele potem, ko se boš že odločila za enega, pa še to ne takoj...


sploh kdaj v življenju začutiš,da je nekdo pravi? ali samo jaz ne poznam tega občutka...

Kdaj veš, da je nekdo pravi?
Jaz sem bolj ziheraš in vem to šele po nekaj letih skupnega življenja... Nekateri trdijo, da takoj, jaz si tega ne morem predstavljat... Zdaj za nobenega od teh dveh še ne moreš tega vedet po moje... Si pa daj priložnost zvedet. jaz sem za svojega fanta mislila, da bova mela romanco, ki bo trajala max. 14 dni, on je šel stavit s prijateljem, da ne bo dlje ko en teden... zdaj sva skup več kot 7 let in veselo pričakujeva user posted image - tak da življenje te preseneti, da še veš ne, kdaj in kje... (so pa zato vsi drugi vedeli, da sva si všeč, samo midva neuser posted image )

Zato se  po moje zdaj ne obremenjuj s tem, kdo je pravi in kdo ne - to je odvisno tudi od tebe, kdaj boš hotela, da je nekdo pravi... Ni to ravno samo usoda... Rajši naredi to, kar si želiš, vsekakor pa ne ostajaj z njim samo zato, ker ima fajn družino in imata vse ostalo pošlihtano, ČE  ga nimaš več rada... Če ga imaš, pa se potrudi obudit strast...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 18:11:23   
srki
Po pravici povedano, dvakrat sem šla brat, pa ne vem, o čem pišeš oz. v čem je problem.

V prvem odstavku pišeš, kako ga ljubiš, kako ne moreš brez njega, potem, kako ti gre na živce in kako nimaš moči, da ga pustiš. In kako lahko do nekoga čutiš nepopisno strast, po drugi strani pa ti gre na živce?

Res ne razumem dobro.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 18:15:37   
Anonimen
Po pravici povedano, dvakrat sem šla brat, pa ne vem, o čem pišeš oz. v čem je problem.



Ti kar tako naprej, men se ne da pisatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 18:18:10   
Anonimen
Ljubi nedosegljivega, vsaj zaenkrat, živi pa z drugim. Tako to jaz razumem.

O vseh ostalih vprašanjih pa se mi zdaj ne da razgabljat.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 18:22:22   
Primoza
Halooo, a dobra familija je zadaj, ti bi ga pa kar pustila???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 18:45:01   
Anonimen
Tudi tisti drugi, ki ga sanjaš, prdi.

(odgovor članu Primoza)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 18:47:51   
Marogica
Moja "teza" tvojega problema je naslednja:
Najbrž si prešla iz faze zaljubljenosti v fazo ko enostavno ljubiš. In to je seveda velika razlika. Ko si zaljubljen vidiš vse skozi "roza očala", ko pa ljubiš, pa začneš odkrivati tudi lastnosti partnerja, ki so ti manj všeč, vendar so bile prisotne od začetka, le da jih nisi mogla opaziti.  In to, da bi bila kdaj pa kdaj rada sama, je več kot normalno, saj je vsak človek tudi samostojna osebnost in rabi čas enostavno zase. Mislim, da se tvojemu partnerju godi podobno-če pa še ne, pa se zagotovo bo.
In to je konec-konec ZALJUBLJENOSTI, vsekakor pa ni konec veze, vsaj tako, dolgo ne, dokler "Srečno sem zaljubljena. obožujem ga, vsak njegov gib me spravlja ob pamet,vse,kar vidim,nosi barvo njegovih oči. Ne morem zdržati minute,da ne bi slišala njegovega glasu,brala njegovih besed. Obsedena sem. In on je obseden z mano. Nora sva. Strast naju bo ubila, ljubezen je tik na tem,da se začne..iz njegove že zdavnaj,jaz se komaj zadržujem.. "(tvoj citat)

Ah ja, še to. Kje so iskrice? Iskrice so prešle v konstantni ogenj, kar  je dosti lepše in dolgotrajnejše.

p.s. Če so pa njegovi starši fajn, pa še toliko bolje....user posted image


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 18:57:59   
Anonimen
vsekakor pa ni konec veze, vsaj tako, dolgo ne, dokler "Srečno sem zaljubljena. obožujem ga, vsak njegov gib me spravlja ob pamet,vse,kar vidim,nosi barvo njegovih oči. Ne morem zdržati minute,da ne bi slišala njegovega glasu,brala njegovih besed. Obsedena sem. In on je obseden z mano. Nora sva. Strast naju bo ubila, ljubezen je tik na tem,da se začne..iz njegove že zdavnaj,jaz se komaj zadržujem.. "(tvoj citat)


Pa saj to vse velja za tistega drugega, kolikor jaz razumem. Ali pa sem res tako blond...še na noter blond...

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 19:40:05   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: al bina


Pa saj to vse velja za tistega drugega, kolikor jaz razumem. Ali pa sem res tako blond...še na noter blond...


Katerega drugega? Njenega partnerja? Najbrž ja. Sem pisala za oba.

Je pa možno, da sem jaz kaj pobrkljala, imam že tri dni vročino, pa še naravno blond sem...tako, da se ne boj zase, al bina...user posted image  s teboj je vse OK.user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 19:45:01   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Tudi tisti drugi, ki ga sanjaš, prdi.



user posted image user posted image Res je!user posted image
Anonimna,a ti govoriš o enem moškem ali o dveh?user posted image Jaz sem razumela,da govoriš o enem,vidim,da so druge razumele,da govoriš o dveh...daj nam najprej to razložiuser posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 19:46:54   
Anonimen
Ja, marogica, res bo vročina.user posted image  Ona piše o dveh moških. Prvi tisti, čigar vse nosi barvo njegovih oči, je skorajšnji potencialni ljubimec, tisti, ki ji gre na živce, pa njen sedanji partner.
Kaj več se pa tudi meni sedajle ne spravi skupaj.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 19:48:20   
Marogica
Sedaj pa čisto nič več ne razumemuser posted image user posted image user posted image user posted image . Kakšna dva? Tipa???

Ne samo, da sem blond, očitno imam še tako bogate starše, da so mi res dolgo "lajtngo" kupiliuser posted image user posted image

ANonimna, javi se in nam razjasniuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 19:53:02   
Anonimen
Takole bi morala napisat, bi vass več razumelo:


Tole je sanjski moški:
Srečno sem zaljubljena. obožujem ga, vsak njegov gib me spravlja ob pamet,vse,kar vidim,nosi barvo njegovih oči. Ne morem zdržati minute,da ne bi slišala njegovega glasu,brala njegovih besed. Obsedena sem. In on je obseden z mano. Nora sva. Strast naju bo ubila, ljubezen je tik na tem,da se začne..iz njegove že zdavnaj,jaz se komaj zadržujem..


Tole pa partner:
Rada ga imam. lepo mi je z njim, zadnje čase me oblegajo čudne misli,zato je včasih nadležen. Ne morem biti v njegovi bližini. Iščem izgovore za minute,ko sem lahko sama. Moti me njegova pasivnost. Potrebujem okupiranost. Nonstop. On je včasih nezainteresiran. živiva skupaj,ker sva se tako odločila pred kratkim..vse je opremljeno na novo, iskrice pa še vedno ni.


In zdaj še nekaj besed o njej:
a jaz sem le ena izmed mnogih..ki ne upajo narediti konca,ker je preveč vsega v najinem odnosu. njegova dobra družiina, on krasen partner..ampak kje je strast,kje so iskrice,ko zvečer ležim ob njem? zakaj je v mislih blaznost,ko vem,da ne smem? ko premišljujem o njem, spim pa ob drugem?
kdaj je konec?kdaj točno veš,da ga ne ljubiš in da je čas,da greš, ne glede na vse okoliščine? kdaj neha skeleti,ko se trudiš in vidiš,da čas prehiteva, odločitev pa od nikjer? kdaj veš,da je drugi,ki te obnoreva,ki ima iste sanje kot ti in iste želje, tisti pravi?

sploh kdaj v življenju začutiš,da je nekdo pravi? ali samo jaz ne poznam tega občutka...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 20:02:18   
Anonimen
sploh kdaj v življenju začutiš,da je nekdo pravi? ali samo jaz ne poznam tega občutka...


Čutiš in veš vedno, kadar si odkrit vsaj do sebe.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 20:27:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen



Po moje se gre za dva različna moška.


Po moje bi anonimna že zdavnaj zapustila svojega partnerja z loverjem...samo še mora ugotovit če je pravi..
Torej anonimna...
česa se bojiš? Da te bo lover kasneje zapustil? Al da boš imela potem manj financ? Mogoče se bojiš da ne bo več strasti, ko boš samska...zdaj je zanimivo a ne?user posted image Povej ...razsvetli nas...



< Sporočilo je popravil nivess -- 17.12.2006 20:28:19 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 21:01:25   
daysi
Draga anonimna, moram ti povedati , da je to "sindrom" skupnega življenja pred poroko.  In da ne boš mislila, da sem si sedaj jaz to izmislila, ampak sem slišala na nekem predavanju, o skupnem življenju in partnerstvu v cerkvi. Vsi partnerji, ki gredo skupaj živet že pred poroko naj bi po večini "izgubili" smisel za pogovor, medsebojno komunikacijo in spoštovanje, saj si pred tem niso zaobljubili ničesar in so svobodni kot ptički. Ne bom ti na dolgo filozofirala, ne znam. S partnerjem se pogovori o tem, kako je bilo prej in kako čutiš sedaj. pogovor med vama  mora rešiti vse. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 21:22:56   
Anonimen
drage moje, moji nejasni predstavitvi problema dajem sedaj nekoliko jasnejši vpogled.  gre za dva različna moška. gre za nekoga,s katerim sme že 6 let in drugega,ki sem ga spoznala nedolgo nazaj..gre za to,da sem v najslabšem možnem položaju,da ne vem niti,če sploh obstaja izhod..
že nekaj časa se sprašujem,če je to,to,ker tega pač še nisem doživela. v življenju še nisem mogla reči,da je tisti, s katerim sem bila,pravi. žalostno? morda. realist kot sem, povsem dejanska ženska stvarca, sem zdaj vsa v oblakih in ne spoznam se več nase. ne vem,kje imam glavo,misli,karkoli. še tekst,ki sem ga napisala,nima ne repa ne glave,za kar se opravičujem.
rada bi,da bi se čas zavrtel nazaj in ne bi bila tako daleč kot sem..da bi še vedno lahko rekla "grem" in mi ne bi bilo hudo,ker mi v življenju ni storil hudega. z mano ravna kot bi si marsikatera želela, vse je popolno,ampak jaz ne vem,če ga ljubim..ne vem,če sem sploh kdaj ga...vem samo,da nikdar in nikoli nisem bila tako zaljubljena v partnerja kot sem sedaj v...drugega. in to me bega. prekleto bega in ne vem,kaj naj naredim. toliko napak sme že naredila,da enostavno ne zmorem in ne smem več skozi glavo skozi zid. ampak...kaj je na koncu pomebneje? to,da prebiješ zid ali,da nekoga resnično ljubiš?..

saj vem. zmedeno. me veseli, vsaj moje misli poznate (čeprav sem jih za vas vsaj delno popredalčkala..)


(odgovor članu daysi)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 21:39:42   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daysi

Vsi partnerji, ki gredo skupaj živet že pred poroko naj bi po večini "izgubili" smisel za pogovor, medsebojno komunikacijo in spoštovanje, saj si pred tem niso zaobljubili ničesar in so svobodni kot ptički.


Ja, hudo, nouser posted image user posted image user posted image  Kaj tako neumnega pa že dolgo nisem brala. Potem smo vsi tisti, ki smo srečno "neporočeni" že leta (skoraj desetletja),  popolnoma nekomunikativni in asocialni... In verjetno smo samo zato še skupaj, ker smo tiho... In če bi zgoraj citirana trditev držala, verjetno ne bi bilo toliko ločitev... Pa dajete malo mislit s svojo glavo, no...

(odgovor članu daysi)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 21:55:29   
Anonimen
drugače pa, Splišni, hvala za interpretacijo. lepo,da še nekdo razume mojo zmedenost. torej nekje je rešitev za vse skupaj...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 22:00:39   
Anonimen
lepo,da še nekdo razume mojo zmedenost. torej nekje je rešitev za vse skupaj...


Rešitev je v tebi. Samo poslušaj se, namesto da bereš nas.

Mi ti lahko povemo svoje mnenje, a rešitev za te veš ti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 22:47:39   
Meggi
Jaz ti pa privoščim, da si okusila oboje. Morda pravočasno. Ti je dalo nov zagon, neizmerno energijo. Morda pa katera samo sanja,... kako bi bilo, če...?

Uživaj, srce ti bo že odgovorilo. Malo se umiri, prepusti občutkom, užitkom,.... morda pa sanje postajajo resničnost.

                        U Ž I V A J

Pravijo, da nikoli ni prepozno!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 23:15:30   
Anonimen
Meggi, neizmerno ti hvala za toleuser posted image  Če sem kaj potrebovala,so bile tvoje besede...user posted image

(odgovor članu Meggi)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj pa jaz?
17.12.2006 23:39:06   
Pupica
IZVIRNO SPOROČILO: primoza

Halooo, a dobra familija je zadaj, ti bi ga pa kar pustila???


Ha, ha...a ne primoza...to bi pa bila napaka!DOBRE FAMILIJE nikjer v paketu ne dobiš.Punca drž se gauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?