|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa seks aprilke in ostale ?
6.10.2005 12:53:19   
KMALU
Zanima me koliko casa po zanositvi ste cakale preden ste spet normalno "spolno zazivele" in ali sploh ste?
Mene je zaradi enega splava strah in sem te tri mesece cakala, zdaj pa ne vem ali naj se ali bo vse ok...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj pa seks aprilke in ostale ?
6.10.2005 13:05:08   
MarijaPo
Jaz nisem nic cakala, res pa je, da me se vedno lahko doleti spontani splav (sem komaj v 6. tednu).

Sicer sem pa povsod prebrala, da ce je nosecnost normalna, ni problema s spolnostjo. Meni zelo pase.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
6.10.2005 13:11:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj pa seks aprilke in ostale ?
6.10.2005 13:16:28   
Katjusa
mi2 mama normalne spolne odnose ze skos s tem da od kar vema mam kr mal straha tko da pac to pocnema bolj nezno in manj globokouser posted image .... g mi je tud na prvem pregledu reku da lahko mam spolne odnose sam da nej ne pretiravam z "grobostjo"

LP katja

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj pa seks aprilke in ostale ?
6.10.2005 13:31:22   
GILDA
mi tudi malo bolj na easy vse skupaj,..ma vsake tolko paše seuser posted image ,.. ma jaz vseeno študiram na otročička v meni ki si misli:MAMI KAJ PA DELAŠ?user posted image user posted image user posted image user posted image ,...moj fantič pa se pridno prilagaja,...that's amore,...

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj pa seks aprilke in ostale ?
6.10.2005 14:17:56   
Eviii
jst in moj možek pridno trenirava user posted image  od začetka nosečnosti. in nimava nobenih problemov. sicer se izogibava kakih čudnih položajev (tipo kamasutra), ampak vse lepo štima. zdej se že en mesec in pol nisva vidla in komi čakam, da ga bomo z user posted image  jutri obiskali in ga drugi teden prpeljali nazaj domov, da bomo lahko vsi trije uživali user posted image .

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj pa seks aprilke in ostale ?
6.10.2005 14:36:10   
*zvezdica*
Tud midva nisva prekinila s sexom....čeprav če sm poštena..od kar sem noseča mi ka ni tolk kot mi je blo prej...sem kar huda sama naseuser posted image ...sej pol k se spraviva k samem dejanju mi je ful dobr...samo kar ne morm se prpavit...upam, da me to čim prej mine!

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj pa seks aprilke in ostale ?
6.10.2005 14:50:20   
kajča
*zvezdica* pri meni je enako, zdej v nosečnosti nimam posebno velike želje, čeprav nisva prekinila, mi je pa neprijetno, ker je dost težko najdeva položaj, da mi ne pritiska na mehur, ker potem začnem samo še mislit na to kako bom šla potem na WC

(odgovor članu *zvezdica*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj pa seks aprilke in ostale ?
6.10.2005 15:34:24   
Anonimen
Nisva nič čakala, ko je akcija, je akcija. Ogibava se nekaterih položajev in tudi divja nisva tako kot prej, ampak se intimnosti ne bi odpovedala za nič na svetu. Če je mami srečna, potem bo bil tudi otroček. Vsaj po moje. Sicer sedaj ne tako pogosto kot prej, je pa kljub manjši količini kvaliteta še na višjem nivoju kot prej.

(odgovor članu kajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?