|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pripravt za abrahama
15.6.2005 7:40:41   
puncica
Nč pametnga našla v iskalniku torej:
Kaj nej napišem moji mamici za 50 letnico. Nočem kakih verzov al kej podobnega pač pa kej tako zanimivga ma sej ne vem kaj sprašujem. Ma a ma ktera kak link za kako abrahamovo poročilo al kej podobnega. Jst sem čist anti za stavke skup klamfat:ups:

Pa kaj ji pripravt, tako da bi se mal režal, ker tiste fore, ko so za poroko se mi zdijo da so za ženina in nevesto, ne pa za eno osebo. Dejte mi prosim pomagat no. Kako je pri vas zgledo abraham:)-, no ne pri vas, pač pa takrat ko ste ble na kakem abrahamu.

Eh mater sem zakomplicirala stvar. A kdo ve kaj hočem?:)-
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj pripravt za abrahama
15.6.2005 8:11:05   
hati
Torej...napiši nekaj sama...bo definitivno boljše, kot da od kje prepisuješ.... Midve s sestro sva obema, očetu in mami, napisale tak sestavek, ki je bil pol resen pol smešen in je vključeval prigode iz našega držinskega življenja... Moram reč, da je oba zelo ganilo... Sicer pa sva za abrahama od očeta, prosili njegovega brata in sestro za pomoč.. tako da sta potem skupaj z nama pripravila eno točko, očetovega početja..pač značilnega zanj, ko je bil otrok... ena soseda pa ga je celo imitirala, kako je govoril.... izpadlo je zelo dobro in vsi smo se nasmejali... Tako da, poizkusi se spomnit kake smešne dogodivščine.... Lahko ji pripraviš mini kviz.... jo spomniš na dogodke... ne vem..ko ste bili na morju in se je kaj zgodilo.... ko si si recimo zlomila roko...ko si se prvič zaljubila... verjemi, mala malca za mame...uganejo vse... :) :) hmmm...no upam, da sem ti vsaj kak namig dala...

pozdravček

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj pripravt za abrahama
15.6.2005 8:20:54   
CUKRČEK
Če poznaš koga, ki ima malo pesniške žilice mu povej podatke iz mladosti oz. življenja mame. On pa naj potem zloži kako smešno pesem


mož moje sestre ima blazno pesniško žilco in za vsako praznovanja napiše pesmi, ob katerih se valjamo od smeha. To najbolj zažge. Samo fajn je, da imaš kake "žgečkljive" podatke iz mladosti.


lp

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj pripravt za abrahama
15.6.2005 8:32:33   
anadejka
Poglej sem...www.lamaj.com

je sicer za plačat da ti spesnijo,ampak mislm da delo full dobr opravijo.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj pripravt za abrahama
15.6.2005 8:37:19   
tesa
http://med.over.net/phorum/read.php?f=109&i=7257&t=7256

Mogoče pa najdeš tukaj kaj primernega?
Lp:miska:

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj pripravt za abrahama
15.6.2005 9:31:30   
pety78
Evo, ti bom js malo opisala, kako je bilo lani pri nas, ko je mami praznovala abrahama.

Kupili smo ji pomivalni stroj, ga tak pritišali v prostor (restavracijo), potem je moj nečak (njen edini vnukec, star 4 leta) prišel not s 50 baloni, ki smo jih dali tiskat...(vse najboljše, 50 let, ...),ona pa čist solzna.No, malo kasneje je dobila še darilo od očeta posebej...Ko je že mislila, da je vsega konec. :)
Potem pa sva s sestro prebrali govor, ki sem ga sama napisala. Vsi prisotni so se jokali in smejali. Res lepo napisano in življenjsko. Z obilico humorja. Starša sta bila čist ganjena.
Potem smo imeli eno igro, ko se je brat v poštarja oblekel in prinesel pisma za mamico. S sestro sva jih brali. Pisali so ji pa same znane osebe v stilu rimanja. Prav smešno. Kao da ji vsi čestitajo in potem še nekaj tipičnega iz njihovega življenja...:) :) Od Bin Ladena naprej, ....:)-
No, potem pa smo mi otroci (4), prinesli v dvorano še eno veliiiiiko sliko. Na kateri je bil en tak lep kužek. Pa mamico pokličemo po mikrofonu in v tem ko hodi proti nam, iz slike iztrgamo prvo stran-kužeka, pod njo pa mi štirje.... Vsi v dvorani so zavzdihnili in solze... Res, taka lepa slika, super narejena. Vsa pohvala forografu v Dravogradu. Ob straneh so bile pa male slikice, kjer smo bili v različnih pozah. Res čudovito.
Vsa žlahta ni mogla prehvalit našega programa. Ko je mami mislila, da je že konec, smo jo zopet presenetili.
Potem smo imeli pa še nekaj igric, ob polnoči pa torto.

Res nepozabno!

Če te pa še kaj zanima, pa kar vprašaj. Mi je bilo prav fajn sedaj obujat spomine. :)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj pripravt za abrahama
15.6.2005 9:45:55   
malika
Ko sta mojadva starša praznovala sva s setro šli malo po obiskih k tetam, stricem in prijateljem in jih malo intervjuvali o njunjih mladostnih norijah. No zbrali sva kar precej norih zgodb,jih malo potegnili še bolj na smešno in naredili ven en tak mladostni letopis. In ptem ko sva ga brali, so ogstje pokali od smeha, mojima dvema pa so zraven smeha še solze tekle.
Vsi so rekli, da je bilo fenomenalno! Tiste pocukrane zgodbice ala življenjepis, so mimo

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj pripravt za abrahama
15.6.2005 9:56:54   
pety78
Meni je tudi dosti babica povedala. Je rekla, da je tisti dan, ko se je mamica rodila, še veselo po mestu šetala, potem se ji je pa zazdelo, da nekaj bo. V tistem pa sreča svojega očeta (mojega pradedeka) in mu pove, da se nekaj dogaja. On pa ji reče: "Bejž hit domu, da ga ne boš kar tu na cesti znesla"....:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?