|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj storiti?
6.5.2008 17:57:11   
anca9
Torej, gledam po forumu in vedno bolj me skrbi..
Naš miško je res precej velik in težak za svojih 7 mesecev AMPAK.. Obračanje.. kaj je to? Do boka pridemo, s precejšnjim zvijanjem glavice nazaj (če leži na hrbtu), kaj več pa ne. Ko pase kravice, rokice steguje nazaj, čeprav mu jih skoz popravljam. Pred dvemi meseci, ko sva bila nazadnje v posvetovalnici, me je P vprašala, če se že obrača. Po dveh mesecih je odgovor enak. Ne.Naj se najavim pri pediatru?
Plazenje - niti slučajno, sicer se odriva, ampak ne pride nikamor. Večinoma leži na tleh, torej na trdi podlagi, delamo vaje za obračanje, nosim ga s pokrčeno nogico in obema rokama spredaj, kaj več pa že ne vem. Smo bili na hitro bolj pri FT, vendar nam je rekla da je vse ok, da obračanje ni tako grozno kritično, je pa kritično to, da ko ga položiš čez nogo na stran, kot da bi se moral ujeti na rokice, tega niti slučajno ne naredi. Delamo tudi tio, ampak ne še dovolj dolgo. Kaj menite? Imamo velik problem ali samo manjšega?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj storiti?
6.5.2008 18:33:43   
rose
jaz bi rekla, da imate kar velik problem. res pa je, da jaz tud pri nas pravim, da imamo velik problem. ker imamo enako situacijo kot vi, le da bo naša stara že 10 mesecev. pa tudi vsi pravijo, da ni velik problem, da samo malo zaostaja v razvoju in da bo že. no pri nas že od 6 meseca je stanje nespremenjeno user posted image
Sem bila pa kar malo tečna, tako da sedaj hodimo na fizioterapijo. no, enkrat smo bili do sedaj, delat mormo vaje doma, kar nam gre bolj slabo, ker je bila spet bolana.
jaz bi na tvojem mestu malo potežila, da bi šle na fizioterapijo, ker tam jo le znajo prav prijet in vodit. pa točno ti pokažejo vaje.

upam, da se vam bo kmalu obrnilo na bolje
srečno!

(odgovor članu anca9)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj storiti?
6.5.2008 20:11:04   
butt3rfly
moj se je začel obračat iz hrbta na trebuh in nazaj na hrbet tam okol 8. meseca. pa ga nisem nč vzpodbujala.je pa tud zelo velek. imamo isti problem, da se ne plazi, samo z rokicami se malo poriva naprej. še večja težava pa je sedenje. še sedaj ne sedi samostojno. tak da nas verjetn res čaka razvojna.user posted image
počaki do naslednega pregleda. če pa ne moreš, pa pač pokliči. men je rekla, da ga naj mam skoz na tleh. da se bo sam naučil, ko bo pripravljen za to. neke svoje vaje delat mu pa lahk kvečjemu škodi.

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

(odgovor članu rose)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj storiti?
7.5.2008 9:28:13   
POLAND
Naš je star 7m in že od 3m hodiva na fizio. sicer zaradi drugih težav.Naš dela vse kar vaš ne,me pa moti ker se še ne vsede sam,pa tudi baca še ne oz.samo ritensko.Pa sem to omenila fizioterapevtki pa je rekla,da še ima čas.Bi pa rekla za vas,da bi bilo dobro da greste na fiziotera.

(odgovor članu anca9)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj storiti?
7.5.2008 12:38:00   
AlTa
Moj user posted image  je danes star 9 m. Pred 10 dnevi je začel samostojno sedeti.Se ne plazi,sam z rokicam se mal poriva naprej in na prstkih stoji. Pa tud ko sva mela pregled pri P je stal na prstkih in takoj nama je dala napotnico za R.A.

Najboljš bi blo če bi se najavla pri pediatru!

LP

(odgovor članu POLAND)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj storiti?
7.5.2008 12:58:30   
buček
naša je rahlo hipotonična in naša p nas je napotila na razvojno ker ne daje rokice pred sabo ko se nagne naprej ampak pilotira..... no je sedaj se to že vse izbolšalo ker sem šla v GIBANJE in so mi pokazali vaje  in kako jo prav spodbujat..... razvojno imamo šele čez 1m in pol.....tako da smo že sami zelo napredovali .....ti svetujem da ne čakaš ampak vzami stvar v svoje roke in se boš tudi bolje počutilauser posted image

(odgovor članu AlTa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj storiti?
7.5.2008 13:06:46   
buček
aja ....pa tudi obračala se ni danes pa se že sama obrne iz hrbta na trebuh....in  to non stop da jo moramo že orenk pazit. tudi plazi se že kot mala gosenica.... tako da naredek je velik...

(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj storiti?
13.5.2008 22:17:01   
scubadiver
Torej še ni potrebe da mene skrbi ker se naša 5,5 mesečnica še ne obrača? me je že na pregledu pri 4-ih mesecih pediatrinja spraševala če se že obrača in sem ji povedala da ne še. Zdej bova imeli pa kmalu pregled pri 6-ih mesecih pa bo odgovor isti. Dlje kot do boka še ne vedno ne pride user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu buček)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj storiti?
14.5.2008 7:24:50   
mateyka
eh, pri naši je blo isto (obračala se pa ne bo sama) pa so babice na švedskem rekle, da ni panike. naša je bla skoz mal lena glede tega - ni se hotla obračat in ne kravc past. samo to smo mi sami mal spodbujal in jo dajal v položaje podobne kravcam in obračal smo jo sami, v igri. ko je začela sama sedet, je pa itak druga zgodba in se te stvari uredijo same od sebe user posted image no, pridejo pa druge zgodbice na vrsto, ki jih je spet treba rihtat, tko da ni neke tipi-topi situacije user posted image

motorika se razvija od zgoraj navzdol in to pomeni prvo glava, vrat, roke pred torzom in torzo pred nogami. tako da če motorika sledi temu zaporedju, je vse ok. to mi je povedal pediater na finskem, ko smo bli na sistematskem pregledu.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?