|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj vzeti na morje?
19.6.2010 19:55:42   
vaney
Imamo 2,5 letnika in 5-mesečno deklico. Čez dober teden gremo na morje. Kaj je pametno, praktično vzeti sabo? Ok, vzeli bomo 2 vozička, ker sta oba navajena zaspat ob 19h, da bomo lahko šli še na kakšen sprehod zvečer. Pa vzeli bomo presnosno posteljico, nekaj zdravil (svečke, Fenistil, proti driski, fiziološko, obliži...), obleka, obutev, plenice, ad. mleko za hčerko, bazenčke, rokavčke, šlauf. Kaj še? Hrane bomo vzeli samo za prvi dan, ostalo bomo kupili tam (okolica Šibenika). Kaj še ne smem pozabit? Kaj naj vzamem sinu sabo od igrač, da mu ne bo dolgčas, ampak da ne bo spet pa poln avto samo igrač? Že tako bo prtljage 3x preveč... Torej, kaj vi vzamete sabo na morje ob majhnih otrocih?

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj vzeti na morje?
19.6.2010 21:28:32   
benika
Pismo, a tud spakirat ne znate brez tuje pomoči? Pa daj, vprašaj moža kaj še rabite, za malega vzemi tiste igrače, ki so trenutno najbolj aktualne in to je to. Pa ne kompiciraj. Tudi tam imajo trgovine in če boste kaj pozabili, boste tam tudi kupili. Sej ne greste v Saharo. 2,5 letnik ne potrebuje celega doma s seboj, le njemu ljube igrače spokaj 5-mesečnica pa potrebuje le hrano in za oblečt.



(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj vzeti na morje?
19.6.2010 21:32:31   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Pismo, a tud spakirat ne znate brez tuje pomoči?


user posted image user posted image user posted image

no, pri nas ne smemo pozabit prenosnika in risank. to bi bila največja katastrofa.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj vzeti na morje?
19.6.2010 21:36:58   
*miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Pismo, a tud spakirat ne znate brez tuje pomoči?


user posted image user posted image user posted image

no, pri nas ne smemo pozabit prenosnika in risank. to bi bila največja katastrofa.user posted image user posted image user posted image



user posted image benika

mitantrop, tole si morm pa jst ustimat do avgusta! brez risank raj ne grem na morje!user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj vzeti na morje?
19.6.2010 21:38:39   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: benika

Pismo, a tud spakirat ne znate brez tuje pomoči?


user posted image user posted image user posted image

no, pri nas ne smemo pozabit prenosnika in risank. to bi bila največja katastrofa.user posted image user posted image user posted image


Mi smo lani vzeli s sabo DVD playeruser posted image Letos ga bomo tudi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 7:35:11   
vaney
benika, kaj smo pametniuser posted image ne, ne znam spakirat bret pomoči, pa skuhat tud ne, pa sr*t tud ne...lahko kmalu pričakuješ, da bom vprašala, kako si čevlje obut, samo zato, da boš ti imela kaj napisatuser posted image user posted image user posted image madona, kaj me pogrejejo takile komentarji že za fruštekuser posted image  Pa bognedaj, da boš ti kdaj postavila kakšno vprašanje, bom sigurno prišla pametovat, če res ne znaš nič sama...ufff, kar nekaj...

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 7:50:48   
blaža
glede zdravil imaš itak tam lekarne. glede igrač, edino ti veš s katerimi igračami se tvoj otrok rad igra,... drugo si pa vse že naštela.

Jaz vem, da edino kafetjere ne smem pozabit, drugo ni panika.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 8:10:19   
CatJa
Hm, vzemi polovico tistega, kar si nameravala, bo ziher dovolj. Jaz vedno pretiravam in pol stvari sploh ne uporabim.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 8:22:24   
Raho
Najpomembneje je, da ne poztabita v avto dat otrok.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 8:29:04   
zvesta
vanej, evo, to je moj seznamček, ki sme ga naredila, ko smo šli prvo leto z otrokom na dopust... od takrat samo prilagajam starosti:

Spanje:
- postelja
- 2 rjuhi
- spalna vreča
- dekca
- mreža proti komarjem

Previjanje in umivanje
- plenice
- podloge za previjanje
- vlažilni robci
- papirnati robci
- vata
- vrečke
- krema za ritko
- 2 brisači
- tetra plenice
- milo
- krpice za umivanje
- palčke za ušesa
- olje
- 2 rački

Zdravila in podobno
- bepanthen
- ribodermin
- Calpol, svečke?
- calgel, osanit
- fiziološka
- pumpica za nos
- sončna krema
- krema za obraz
- alkohol
- ščipalček
- toplomer
- fenistil
- pršilo proti komarjem
- stik za po piku komarja
- za v vtičnico + lističi proti komarjem
- ščetka za zobke, grizalo

Hranjenje
- mleko + žlička
- flaške
- metlica za flaške
- cet
- krožnik, posodica, za jest, žličke, lončki
- slinčki

Oblačila
- body kratek in dolg rokav
- majčke kratek in dolg rokav
- jaknica
- pulover
- hlače, kratke in dolge
- nogavičke
- čeveljčki
- klobučki
- pižamica

Oprema
- voziček
- prevleka za dež
- stolček?
- sončna očala
- varuška + polnilec + baterije
- dude in vrvice
- baterija

Hrana
- mleko + kakavi + mleko v stekleničkah
- čaji
- fruteki
- frutolino
- mlečna kašica
- keksi
- prepečenec

Plavanje
- fredov obroč
- plavalne pleničke
- kopalni plašč
- brisače
- šotorček?
- igrače

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 8:39:40   
t*e*j*k*a
Saj si itak že vse naštela. Jaz sem lani vzela s seboj ogromno stvari za malega, pa potem pol ni rabil, igrače so itak samo ene zanimive (mu kupiš kakšne nove za mivko in vzameš še par najbolj priljubljanih, ampak pri nas so nove vedno zakon, ker jih redko dobi), glede oblačil smo tud vzeli za malega vse kar je blo doma, potem je pa nosil samo 3 majice.
TAko da ne komplicirat in vzemi kar misliš, ča pa kaj pozabiš pa maš dol trgovino

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 10:48:46   
benika
benika, kaj smo pametniuser posted image ne, ne znam spakirat bret pomoči, pa skuhat tud ne, pa sr*t tud ne...lahko kmalu pričakuješ, da bom vprašala, kako si čevlje obut, samo zato, da boš ti imela kaj napisa


Glej vaney, če moraš na RR-ju spraševat kakšne igračke vzet za svojega dvoletnika...oprosti , ampak če ti ne veš, kako bomo potem me, ki tvojega otroka niti poznamo ne? Pa saj si mamica s trezno glavo, vzemi tisto, kar nujno potrebujete, za vse ostalo ima tudi Hrvaška trgovine.

Pa se lahko jeziš kakor hočeš, meni so taka vprašanja bedasta.

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 12:36:27   
vaney
benika, meni pa taki odgovori...

Sicer se pa moj namen ni kregat, daleč od tega, samo bedasto se mi zdi, da zastavim vprašanje na javnem forumu, kjer sodeluje in odgovarja, kdor želi, potem se pa najdejo nekateri, ki se jim zdijo vprašanja bedasta in postanejo nesramni...halo, če ti je vprašanje brezvezno, pač ne odgovoriš, ne...v bistvu zelo preprosta stvar...

Drugače pa načeloma znam sama spakirat, ja, toliko pameti (zaenkrat) še imam, pa tudi lani smo šli normalno na morje, ampak smo se skoraj preselili tja in smo imeli z enim otrokom toooooliko krame, da si letos tega z 2 otrokoma ne predstavljam, ker potem rabimo še dodatno prikolico ali pa celo dveuser posted image  In če pogledate seznam od zveste, se tega kar nabere, ne?

Ostalim pa hvala za odgovore, še posebej zvestiuser posted image

_____________________________

23.1.2008; veliki nagajivec Anže
10.2.2010: mala navihanka Daša

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 16:38:27   
zvesta
ja, saj je res, da se vsepovsod da vse kupiti kar pozabiš... ampak žal je naš proračun vedno tako omejen, da si takšne pozabljivosti ne moremo privoščiti... pa čeprav to pomeni, da vlečem zraven kakšno nepotrebno reč...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu vaney)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 18:08:58   
niwci
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

ja, saj je res, da se vsepovsod da vse kupiti kar pozabiš... ampak žal je naš proračun vedno tako omejen, da si takšne pozabljivosti ne moremo privoščiti... pa čeprav to pomeni, da vlečem zraven kakšno nepotrebno reč...


To bo to. In tudi vany verjetno to zanima. Pa saj se z malo dobrevolje da vse zmenit. Zvesta, lep seznamček!

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 18:18:54   
luan
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Pismo, a tud spakirat ne znate brez tuje pomoči? Pa daj, vprašaj moža kaj še rabite, za malega vzemi tiste igrače, ki so trenutno najbolj aktualne in to je to. Pa ne kompiciraj. Tudi tam imajo trgovine in če boste kaj pozabili, boste tam tudi kupili. Sej ne greste v Saharo. 2,5 letnik ne potrebuje celega doma s seboj, le njemu ljube igrače spokaj 5-mesečnica pa potrebuje le hrano in za oblečt.





user posted image user posted image Ja in bog ne daj, da se pozabi DVD player saj bi se potem morali celo ukvarjati s svojimi otroci.Btw tudi DVD player lahko kupiš tam in ga sploh ne rabiš s sabo vzet(to potem ne bi bilo kompliciranje).

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 18:26:41   
benika
Ja in bog ne daj, da se pozabi DVD player saj bi se potem morali celo ukvarjati s svojimi otroci.Btw tudi DVD player lahko kupiš tam in ga sploh ne rabiš s sabo vzet(to potem ne bi bilo kompliciranje).


Seveda ga ni potrebno vzet s sabo, se strinjam. In tudi s tem, da ga lahko kupiš dol. Ampak veš, za razliko od nekaterih se midva s svojimi otroci ogromno ukvarjava in če 3-letnik kdaj pa kdaj pogleda risanko in si mamica zaradi tega lahko privošči na terasi v miru kavico, pa otrok zaradi tega ne bo nič prikrajšan, a se ti ne zdi?

Pa da ne bo pomote, nisem se vtaknila v to, kaj in koliko stvari nosi avtorica posta s seboj na dopust, ampak v to, da je tako banalno stvar potrebno spraševati na forumu. Pa sej ste mamice, ki same najbolje poznate svoje otroke in veste, kaj potrebujejo. Drugi tega pač ne moremo vedeti. In moj otrok je oboževal risanke, zato smo vzeli tudi DVD player. Letos bomo s seboj vzeli prijateljičino hči, da bosta imela otroka družbo in bom mogoče lahko 2 kavici spila v miru. Pa me zato prijavi na CSD če sem zaradi tega nesposobna in po tvojih besedah lena mama.user posted image .

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 18:40:11   
luan
IZVIRNO SPOROČILO: benika

Ja in bog ne daj, da se pozabi DVD player saj bi se potem morali celo ukvarjati s svojimi otroci.Btw tudi DVD player lahko kupiš tam in ga sploh ne rabiš s sabo vzet(to potem ne bi bilo kompliciranje).


Seveda ga ni potrebno vzet s sabo, se strinjam. In tudi s tem, da ga lahko kupiš dol. Ampak veš, za razliko od nekaterih se midva s svojimi otroci ogromno ukvarjava in če 3-letnik kdaj pa kdaj pogleda risanko in si mamica zaradi tega lahko privošči na terasi v miru kavico, pa otrok zaradi tega ne bo nič prikrajšan, a se ti ne zdi?

Pa da ne bo pomote, nisem se vtaknila v to, kaj in koliko stvari nosi avtorica posta s seboj na dopust, ampak v to, da je tako banalno stvar potrebno spraševati na forumu. Pa sej ste mamice, ki same najbolje poznate svoje otroke in veste, kaj potrebujejo. Drugi tega pač ne moremo vedeti. In moj otrok je oboževal risanke, zato smo vzeli tudi DVD player. Letos bomo s seboj vzeli prijateljičino hči, da bosta imela otroka družbo in bom mogoče lahko 2 kavici spila v miru. Pa me zato prijavi na CSD če sem zaradi tega nesposobna in po tvojih besedah lena mama.user posted image .


Prosim še enkrat si preberi moj post počasi in zbrano.Saj v ihti očitno nisi dosledno prebralauser posted image .Koliko si ti sposobna mama ne vem in me boli do Bagdada, da smo si na jasnemuser posted image .Sem šla še enkrat brati svoj post in ne najdem kje omenjam, da si slaba mama; prosim razsvetli meuser posted image .

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 18:46:49   
čist frišnaa
aaaaaaaaaaa


< Sporočilo je popravil čist frišnaa -- 20.6.2010 18:49:59 >

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 18:50:01   
luan
Ja ja dež je user posted image .Pa če muci stopiš na rep tudi zamijavkauser posted image .

(odgovor članu čist frišnaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 18:52:46   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: luan

Ja ja dež je user posted image .Pa če muci stopiš na rep tudi zamijavkauser posted image .


Sigurno, ampak samo v primeru, če se o meni širijo laži in nepreverjene infouser posted image

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 18:53:00   
luan
aaaaaaaaaaa čist frišna zakaj pa si šla popravljat sporočilo, a si se mal u**alauser posted image user posted image user posted image user posted image Sem ravno hotela komentirat, dva nicka ena ogrožena osebauser posted image .

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 18:55:32   
luan
IZVIRNO SPOROČILO: benika

IZVIRNO SPOROČILO: luan

Ja ja dež je user posted image .Pa če muci stopiš na rep tudi zamijavkauser posted image .


Sigurno, ampak samo v primeru, če se o meni širijo laži in nepreverjene infouser posted image


Ja oprosti user posted image pa saj si ti napisala, da pravim da si lena mama.To se pravi, da ti širiš laži in potvarjaš moj post sebi v prid.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 19:16:12   
ZARA
Zvesta, a vi greste z vlakom?user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj vzeti na morje?
20.6.2010 19:16:48   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: luan

aaaaaaaaaaa čist frišna zakaj pa si šla popravljat sporočilo, a si se mal u**alauser posted image user posted image user posted image user posted image Sem ravno hotela komentirat, dva nicka ena ogrožena osebauser posted image .


Ne, ne, sploh ne. Je na eni drugi temi lepo razloženo, da sta oba nicka moja, ničesar ne skrivam.user posted image user posted image user posted image In bejž prebrat temo o kompliciranju, pa boš videla zakajuser posted image

(odgovor članu luan)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?