|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 10:41:08   
Mišni
Dajte malo napisat, kaj boste otrokom kupile za Miklavža. Predvsem tiste, ki za Miklavža date manjša darila.

Jaz imam zaenkrat pripravljeno:
- čudežno smrekico iz Butlersa, ki se jo zaliva z neko čudećno tekočino in potem kao zraste (je pa iz kartona, vsaj izgleda tako)
- lizike, take iz želeja, v obiki smrekice, Božička ... tudi iz Buttlersa
- pa tiste obeske za na smrekico v obliki lizike, take zakrivljene,s tarinske, imam namen še v Buttlersu kupit, ampak so drage - po 2,5 evra je ena.
Potem sem mislila še Spiderman rokavice  v H&M kupit, pa še kaj bi. Pa ne vem kaj.

Kakšna ideja? Kaj bo pri vas Miklavž prinesel otrokom?

_____________________________

Velika rit je velika stvar.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 10:43:23   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni


Kakšna ideja? Kaj bo pri vas Miklavž prinesel otrokom?


Lego kocke. Miklavž, Božiče in dedek Mraz. Vsaj svojo škatlo, seveda user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 10:44:37   
Petraa
Kaj pa vem,motor na akumulator,harmonika,sladkarije,sadje

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 10:49:03   
Mišni
MALA DARILA, SEM REKLA. FRČKARIJE!

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 10:54:36   
Najaa
Moja bo dobila plastelin in tak tanek album z nalepkami o božiču.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 11:05:25   
Nea
Moji dve pupiki bosta dobili mandarine, male novoletne čokoladke, kinder jajčka in škatlico s predalčki da si tam hranita nakit (otroške verižice in prstane)

_____________________________

Moji sončki
24.1.2004 Ema
06.8.2006 Lara
31.1.2009 Erik

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 11:08:39   
Petraa
Zame so to mala darila user posted image

(odgovor članu Nea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 11:12:41   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: Petraa

motor na akumulator,harmonika


A res to so zate mala darila?user posted image

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 11:14:06   
muki1
Karte Črni Peter z liki iz risanke Tom&Jerry ( majo jih v Mercatorju po 0,88 eur ). Sem pokupila tudi z liki Miki Miške, Barbi.... bom malo porazdelila otrokom. Pa malega čokoladnega Miklavža in Parkeljna imam kupljenega. Pa v Műllerju sem kupila Sneguljčico in 7 palčkov iz neke gumijaste mase. To bosta verjetno imele v kadi, ker se radi igrata ko se kopata, pa sem jima pred kratkim tiste račke vse zavrgla, ker so not bile že vse črne..... to imam zaenkrat kupljeno. Kaj več niti ne bo, morda še kakšne nalepke, ali plastelin ali kaj takega.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Petraa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 11:21:08   
frutka_
Mali dobi "človek ne jezi se" pa pobarvanko z nalepkami in najbrž še kakšno sladkarijico.
Mala dobi opico na tisti žogi, ki se ziblje okoli in poleg spušča hecne glasove.

Aja, pa po tisto izkopanino iz kamnov še moram it v Mullerja. Upam, da ne bom prepozna.user posted image

Petraa, če so to zate mala darila, kaj boš pa dala za božič?

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 11:23:13   
Anonimen
jaz sem malim dvema - oba sta stara dobro leto in pol kupila http://nakup.pikapolonica.com/igrace/lesene-igrace/hof-sestavljanka---vstavi-oblike/4184134022498324068
Pri mojemu sem videla,da se je igral s tem v vrtcu.Zraven pa se kaksna mandarina,banana in parkljcek - kruhek.To bo to

Miklavez prinese skromno darilo recimo cca za 5-10eur.V vrctu majo dedka mraza so pobiral 5eur,to pa se ne vem kaj dobijo,kaj bodo nabavili.Za bozicka pa kaksna kuhinja,bruder traktor.....

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 11:23:46   
frutka_
Muki jaz sem malemu v BC kupila prskalice za banjo. Usuješ noter in fuuuull poka. Prav hecno je. Imajo pa še tinto, da vodo obarvaš in še neke penice s katerimi se lahko špricaš. Vse je brez barvil in konzervansov.
Videla sem  jih tudi v Mullerju.
Tele plastične prijatelje za vodo pa imajo v Leclercu full znižane. Oziroma dobiš bonus.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 11:25:26   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: skamp

jaz sem malim dvema - oba sta stara dobro leto in pol kupila http://nakup.pikapolonica.com/igrace/lesene-igrace/hof-sestavljanka---vstavi-oblike/4184134022498324068
Pri mojemu sem videla,da se je igral s tem v vrtcu.Zraven pa se kaksna mandarina,banana in parkljcek - kruhek.To bo to

Miklavez prinese skromno darilo recimo cca za 5-10eur.V vrctu majo dedka mraza so pobiral 5eur,to pa se ne vem kaj dobijo,kaj bodo nabavili.Za bozicka pa kaksna kuhinja,bruder traktor.....



Meni se tudi 5-10eur zdi več kot dovolj za otroka.user posted image No, jaz sem edino za tisto opico dala 15eur. Ampak je full posrečena.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 11:27:03   
Anonimen
Muki jaz sem malemu v BC kupila prskalice za banjo.


Jaz sem to nabavila,ko so imeli v Hoferju,se ima 2skatlici. S tem,da malo se je ze navelical. Mu je bilo pa odzacetka full zanimivo. Sem mu rekla,ce dava bum bum v bano pa navduseni ja sledil user posted image




(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 11:37:24   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: frutka
Aja, pa po tisto izkopanino iz kamnov še moram it v Mullerja. Upam, da ne bom prepozna.user posted image


U, saj res, dobro da si me spomnila. Tisto bom še zraven, in enega gormita. To so ene spake spakaste, ki so zdaj tudi IN.

Pa kinderjajčke, potem ima pa polno kapo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 11:38:08   
muki1
Frutka, poznam. Tintiji so zakon user posted image . Pa v DM-u imaš tudi barvne tabletke, pa barvno peno.



Sem pa zdaj dobila idejo, ob gledanju Merkurjevega kataloga. Imajo otroške jedilne servise z 4,99 EUR. Ful so luštkani. Ampak punčkasti.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 11:39:55   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: muki1Frutka, poznam. Tintiji so zakon user posted image . Pa v DM-u imaš tudi barvne tabletke, pa barvno peno.


Aja? No, potem pa mogoče še to ...

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 11:50:54   
jakaracman
Naša dobi Winksico in pa čok miklavža(vrednost darila 13 eur).

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 11:57:23   
Tejči
Uh, jaz sem čist pozabla, da še mora miklavž nekaj prinest...hm..te vaše ideje o barvnih tabetkah, penah,..so mi full všeč..pa še kakšno sladkarijo zraven, pa bo to touser posted image

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 12:19:57   
PIRANJA
pa dobro, kaj pa kupite za približno 2,5 let stare otroke, pa da je še kaj vsebinskega? Ker mi mu igrač ne kupujemo vsak mesec, dobi jih za r.d. za miklavža, dedka mraza in sem in tja še kaj. Mislim kaj bolj didaktničnega?

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 12:20:18   
Lenny
Mini dobi dolgo pričakovane "kosmate copate" Mojster Miha, maxi prav tako copate-Garfilda. Pa čokoladnega Miklavža seveda, ali pa parklja user posted image  Bomo videli user posted image

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 12:55:51   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

pa dobro, kaj pa kupite za približno 2,5 let stare otroke, pa da je še kaj vsebinskega? Ker mi mu igrač ne kupujemo vsak mesec, dobi jih za r.d. za miklavža, dedka mraza in sem in tja še kaj. Mislim kaj bolj didaktničnega?


Kakšne lahke puzle mogoče? Tiste lesene? Pa kakšna knjiga s pravljicami, kakšna bolj debela, da so notri Rdeča Kapica, SNeguljčica in vse te znane pravljice. Tako je dobro doma imet.

Aja, drugače pa, če le malo mara kocke sestavljat, mu obveno te kupite (primerne za njegovo starost). To je res fajn za razvoj. Moj ni nikoli hotel in mi je ful smotano to.

< Sporočilo je popravil Mišni -- 26.11.2008 12:56:39 >


_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 12:58:08   
Anonimen
http://www.otroski-svet.si/81,geomag-profimag.html 

Jaz bi hčerki kupila to. Samo ne vem, kje bi to dobila v SLO. Pa morajo biti večbarvni kompleti.

Ostalim otrokom smo pa kupili družabne igre (mislim, da je tam nekje 10 iger - karte, človek ne jezi se, domino, mlin,....) v trgovini Hofer - lesena izvedba. Cena nekje 14 eurov.

(odgovor članu Mišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 13:14:48   
krfjolca
Naš bo dobil en mali bager iz Mojstra Mihe (6 €), album živalsko carstvo + nekaj čokoladk in suho sadje ter mandarine. Sosedovi pa približno enako.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj za Milavža? - mala darila
26.11.2008 13:27:55   
PIRANJA
Mišni in ostale, hvala lepa. Mislim, da je res fajn ideja tole s kockami, kjer pa imam podvprašanje. Če je star 2,5 ali gledam 2+ ali 3+? Se priporočam še za kakšno dobro sugestijo še okoli kock Lego?

(odgovor članu krfjolca)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?