|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj za drugega dojenčka?
12.1.2006 12:05:44   
Bejba
Kaj ste kaj na novo kupile za drugega dojenčka? Ali lahko uporabim cuclje in flaške od prvega (ki bo 19 mesecev starešji), če so še v redu stanju in jih samo seriliziram ali naj vse to kupim novo? In druge stvari? Ste več ali manj vse uporabile od prvega otroka?
Nekako me ne daje taka evforija kot pri prvem porodu, pa nisem čist zihr, če mi res ni treba ničesar kupiti user posted image .

LP; Bejba user posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce
za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa.
(Elizabeth Stone)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj za drugega dojenčka?
12.1.2006 13:32:51   
pravljica
mi imamo razlike 7 let...oba sta poletna, to je ok glede oblačil, ampak različnega spola, kar pomeni, da nam več kot polovico stvari ni več prišlo v poštev, ker je prva user posted image

no, glede cucljev takole - seveda sem večina 7 let šparala, ne vem zakaj, ker sem potem vse novo kupila user posted image ...ampak pazi, ta malemu ni odgovarjala nobena duda...na koncu sem probala eno staro (7 let!!!) in ta je bila ok...kavčukova, ki je že tako mehkejša in po moje zaradi starosti še bolj mehka od novih...v glavnem, zdaj imamo to eno in edino dudo, ki jo vleče, če je sila...zaenkrat mali še živi, duda pa še tudi ni razpladla (je pa nukova)...tudi cuclje od aventa uporabljamo stare (kolikor jih sploh rabimo, ker zelo malo pije iz flaše)...jaz bi na tvojem mestu še vse uporabila, ker očitno nima kaj bit (razen, če je že kaj razpokano, potem ne bi tvegala)

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj za drugega dojenčka?
12.1.2006 14:13:33   
ninocka
Moja kolegica je pri ta drugmu otrocku uporabila vse od prejsnje pupe, samo sterilizirala je. Je pa razlika med njima 16 mesecev.

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj za drugega dojenčka?
12.1.2006 15:27:19   
Katrin
Ne vidim razloga, zakaj ne bi uporabila stvari, ki se dajo še uporabljati in niso dotrajane. V končni fazi je to tudi kar velik finančni zalogaj.
Kar je še lepega in ne preveč uničenega imam tudi jaz namen uporabiti pri ta drugem (ko se bomo odločili).

Lp user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj za drugega dojenčka?
12.1.2006 15:34:42   
Pajaca
Jaz sem na novo kupila flaške in cuclje. Kaj vem zakaj.... nekako so vse flaške čist zdelane, cuclje pa itak že za tamalo pogosto menjam, ker se čist znucajo.

Kar se tiče oblek.... kar se da ponosit mu dam gor od tamale, a je fora v tem, da je mal drug letni čas, da je tale mulc ful večji in da pač mu tiste roza groze (smo jo pri hčerki ogromno dobili) preprosto ne morem dat gor. Tko da je več al manj tudi on v novih cunjah, ker pač nimam dosti oblek od hčerke za porabit.

Drgač pa kar se da porabit porabim, a mam pač eno mejo in to so cuclji in čevlji.... to pač ne bo ponosil za sestro.

Razlika pa je dobrih 20 mesecov.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj za drugega dojenčka?
12.1.2006 16:07:04   
violinski
Bejba, moja dva sta 21 mesecev razlike in nisem kupovala praktično ničesar novega, razen cucljev - čeprav jih nisem ne za prvega ne za drugega čisto nič rabila. Evforija je mene prijemala bolj proti koncu nosečnosti, sem pa kupila novo blazino za dojenje, da sta imela vsak svojo, saj je ta starejša ravno takrat zvečer vedno zaspala na kavču zleknjena v svojo. Danes imam dve in je ena popolnoma neuporabljana, fantka pa še dojim in za to uporabljam samo njegovo blazino. Drugače za oblčei sem mu pa kupila samo prvi komplet za izhod iz porodnišnice in nekaj malega dodatkov, vendar te šele sproti, ko se je pojavila potreba, ker sta rojena ob drugačnih letnih časih.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj za drugega dojenčka?
12.1.2006 19:53:53   
Marogica
Jaz imam razliko 3.5 let, pa nisem kupovala skoraj ničesar novega ali dodatnega. Novo sem kupila:
1. cuclje (stekleničke sem samo oprala, nisem jih sterilizirala)
2. pajacka, da bo imel za spomin, ko je prišel ou porodnišnice
3. nekaj malenkosti(nogavičke, kapice, rokavičke,pač kar sem se spomnila, da še potrebujem ali pa jih nisem imela, ker sta bila rojena v različnih letnih časih)

Tako funkcioniramo že leto dni, pa je vse ok, pa še vesela, sem, ker sem veliko prihranila.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu violinski)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj za drugega dojenčka?
12.1.2006 21:44:01   
malika
Moja dva sta narazen 18 mesecev, pa sem od teh stvari kupila samo dudo, flaške in cuclje pa imamo podedovane.

Edino pri oblačilih je hudič. Tavečji je zimski , tamali poletni in je kriza v omari!!!! Moram kar precej stvari kupit, to je zadnje kar sem mislila, da me bo doletelo. Pa tooooolikoooo lepih stvari user posted image

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?