|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plavanje z dojenčki v snoviku
12.1.2006 15:20:42   
majibee
živjo! me zanima če je katera že bila in kako kaj izgleda? je topla voda? a so dojenčki sami v bazenu ali zraven plavajo tudi ostali? mi2 z user posted image nameravava 23.1. jit. a gre še katera? lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plavanje z dojenčki v snoviku
12.1.2006 15:28:22   
juma
Oj!Midva z Juretom sva že bla in je kar užival.Voda ni pretirano topla razen,če je sedaj kaj drugače(nisem bla kakšna 2 mes).Je pa boljše it dopoldan ker je manj gužve in med tednom.
l.p.

(odgovor članu majibee)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plavanje z dojenčki v snoviku
12.1.2006 17:22:19   
Anonimen
NIKAR NE HODI V TERME SNOVIK, KER BOSTA ŠE KAKŠNE GLIVICE DOBILA. A ŠE NISI NIKOLI SLIŠALA, DA SE TERME SNOVIK PO DOMAČE IMENUJEJO TERME GRAVŽ?

NO JAZ SIGURNO NEBI ŠLA, TI PA SE ODLOČI SAMA!

LP

(odgovor članu juma)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plavanje z dojenčki v snoviku
12.1.2006 18:17:22   
bskrle
Mi smo hodili pred dvema letoma, res voda za dojenčke ni najbolj topla, če ima pa že eno leto, pa ni tak problem.
Glivic nisem fasala, sem pa poskrbela, da sem med nosečnostjo imela tampon in da sem si nožnico namazala z navadnim jogurtom, ko sem prišla domov.

(odgovor članu majibee)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?