|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaki čevlji zraven?
13.3.2010 22:20:58   
Anonimen
Danes sem si kupila temno rjav rahlo svetlikajoč hlačni kostimček pomečkanega videza za zagovor diplomske ... spodaj bi pa dala pa eno majčko s kratkimi rokavi beš barve (mogoče tako, ki že malo na zlato potegne) ... zdaj mi pa probleme delajo čevlji, ker ne vem kake barve naj vzamem ... in kakšne sploh ... visoke pete odpadejo, ker sem že tako ali tako dovolj visoka, klasični salonarji s 3cm peto mi ne potegnejo, balerinke se mi ne zdijo dovolj svečane, ... črne mi k rjavi obleki ne pašejo, isti odtenek rjave bom težko našla, ... kaj mi predlagate?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 10:52:12   
Anonimen
Provokacijo! Imej rdečo majico ali puli in rdeče čevlje (pa to ni šala). user posted image

S tem boš dajala vtis, da si drzna in samozavestna za svoj nastop. Nihče te ne bo gledal postrani ali te zaradi tega bojkotiral.
Rdeča barva ti bo dala temperament in poživila enoličen kostim.

Jasno lahko namesto z rdečo kombiniraš tudi s temno zeleno, temno vijolično ali oranžno barvo (zgorni del in čevlji iste barve).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 11:39:01   
Taddy78
Če boš imela bež majčko, potem ti drugega ne preostane, kot da kupiš čevlje v isti barvi.
Če bodo čevlji v isti barvi kot kostim, moraš nabaviti vsaj nekaj, kaj bo iste barve kot majčka (pas, uhani, verižica). Ker če bodo čevlji drugačnega odtenka kot kostim, pa spet majica druge barve, bo preveč šekasto.

jaz bi na tak kostim komot obula črne čevlje, oz. špičake (samo toliko da špici gledajo ven-meni je to ful dobro), oblekla črno majco ali srajco (sedaj so ful moderne ti srajčni body-ji), črni pas, uhani...

Ali pa kot je napisala moja predhodnica kombinacija z rdečim.
Jaz vedno gledam, da imam iste barve majčko, pas, čevlje in torbico, pa seveda uhani user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 12:18:29   
Anonimen
Ja saj na to sem že sama pomislila, da bi pokombinirala s kako bol živo barvo, recimo rdečo ali, travnato zeleno, turkizno, roza in iste čevlje zraven ... samo sem pač mlo zmedena, ker je zdaj tole prva malo bol taka resna oprava zame ... na faks sem hodila večinoma v kavbojkah, potem na porodniški pa do zdaj bol ko ne samo doma sem bila pa bolj v trenirkah/kavbojkah/žametkah in potem mi tile stili in kombinacije malo težav povzročajo. Učeri ko sem okrog hodila in iskala kaj za oblečt sem kar panične napade doživljala, ker sem se začela zavedat, da bom take cunje tut za v službo rabila in da bo treba kar par malo večjih šopingov opravit user posted image ... aja, še to ... sem bol polne postave (vekle joške, široki boki, ožji pas in malo bušija), tak da sem si zamislila, da bi bila majčka čez hlače ... a mora bit nujno za hlače zabasana?

(odgovor članu Taddy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 12:59:41   
Anonimen
V tem primeru (če ne želiš imeti majice za pasom) je odlična rešitev daljša tunika ŽIVE barve.

Se pravi kostim in dobesedno oblekica do kolen. Zelo šik. Zraven te kombinacije grejo tudi balerinke v barvi tunike user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 13:01:27   
Anonimen
Ne vem, če bo to ravno ok, ker so hlačnice širše pa tut reklčekje daljša ... že skoraj do kolen.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 13:03:49   
Anonimen
Še boljše! Tunika v dolžini reklca je krasna zaven širokih hlačnic.

Če boš izbrala krajšo majico čez pas, bo izgledalo mamasto, z majico za pasom pa bo občutek zate, kakor praviš, nelagoden.

Poskusi! Tunika z visokim pasom je krasna za kamuflažo tistega česar ne želiš odkriti user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 13:17:46   
Anonimen
Jo jaz se bom potem počutila kot šotorsko krilo user posted image ... pa tut tunike, ki so pod joškicami stisnjene mi ne pašejo, ker zgledam kot da bi bila noseča user posted image ... no in ker je men tut zelo všeč to da imaš majčko zabasano za hlače pa potem pas v barvi majice, sem že razmišljala, če bi si nabavila kaj v stilu tistih hlačk slim&lift ... pač tolk da se bom lagodno počutila pred tolko folka in mi ne bo treba mislit poleg vsega ostalega še nato, da bom trebuh not vlekla user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 14:01:23   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jo jaz se bom potem počutila kot šotorsko krilo user posted image ... pa tut tunike, ki so pod joškicami stisnjene mi ne pašejo, ker zgledam kot da bi bila noseča user posted image ... no in ker je men tut zelo všeč to da imaš majčko zabasano za hlače pa potem pas v barvi majice, sem že razmišljala, če bi si nabavila kaj v stilu tistih hlačk slim&lift ... pač tolk da se bom lagodno počutila pred tolko folka in mi ne bo treba mislit poleg vsega ostalega še nato, da bom trebuh not vlekla user posted image


Če boš zgledala noseča, lahko da se te bodo na zagovoru "malce usmilili" s kakimi težkimi vprašanji user posted image

sama sicer tudi nimam neke idealne postave, trebuh še vedno spominja na nosečnost in ti povem, da pa najraje nosim recimo kavbojke z nizkim pasom in na kornenčka. To je recimo zame super kombinacija, saj ob pravi obutvi in majčki zgledam ful "fino" user posted image
Trebuh recimo zakrijem s kako majčko na patent, ki se malo obesi preko pasa kot moj trebuh, zraven dodam še širok pas, s petami pa potem zgledam vsaj eno številko ožja, ker se teža v višino malo porazgubi.

Se pa k takemu kostimu da res skombinirat vse možne barve, samo dodatki pač moraja biti zraven (če rabiš kaj za posojo se priporočam-haha)....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 15:10:20   
Splišni
Ne, take dolge tunike absolutno ne. Kot razumem, je ožji pas tvoj atribut, takod a tega moraš definivitno pokazat. Ne zdaj z not zabasano majico, ampak lepo telirano bluzico npr. Zadnjič sem v Newyorkerju videla lepe satenaste, s kratkimi rokavi, tudi v smetanovi barvi so jkih imeli. Tista bi lepo pasala zraven. Pa po celih 7 evrov so bile, he, he.

Tudi drugače mislim, da je za zagovor diplomske bolj primerna malo bolj umirjen stil, ni treba ven sekat, če tzdi nasploh v življenju nisi taka. Lepo nežno, mladostno elegantno, pa bo. Katarino Kresal si npr. zamisli, kako bis e ona oblekla. A bi ona dala gor tuniko do kolen, po možnosti turkizno, pa rjav reklc do kolen čez? Ne, ne bi, in še kako prav bi imela. Res, to je dobra fora, na nekomu drugemu si obleko laže predstavljaš.

Čevlje bi jaz izbrala take, kolikor mi je uspelo razbrat, kakšen imaš kostim:

http://www.deichmann.si/site/sl/catalog.php?brand=18&category=0190157100000614&product=1004195

če pa je lahko malo pete, pa pri teh je je res, malo, vem, ker sme jih pmerila), pa take:

http://www.deichmann.si/site/sl/catalog.php?brand=18&category=0190157100000614&product=1004225

Ti ta drugi so prav lep kopit, taki nežni. So pa, kot vidiš, iz Deichmanna.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 15:41:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ne, take dolge tunike absolutno ne. Kot razumem, je ožji pas tvoj atribut, takod a tega moraš definivitno pokazat. Ne zdaj z not zabasano majico, ampak lepo telirano bluzico npr. Zadnjič sem v Newyorkerju videla lepe satenaste, s kratkimi rokavi, tudi v smetanovi barvi so jkih imeli. Tista bi lepo pasala zraven. Pa po celih 7 evrov so bile, he, he.

Tudi drugače mislim, da je za zagovor diplomske bolj primerna malo bolj umirjen stil, ni treba ven sekat, če tzdi nasploh v življenju nisi taka. Lepo nežno, mladostno elegantno, pa bo. Katarino Kresal si npr. zamisli, kako bis e ona oblekla. A bi ona dala gor tuniko do kolen, po možnosti turkizno, pa rjav reklc do kolen čez? Ne, ne bi, in še kako prav bi imela. Res, to je dobra fora, na nekomu drugemu si obleko laže predstavljaš.

Čevlje bi jaz izbrala take, kolikor mi je uspelo razbrat, kakšen imaš kostim:

http://www.deichmann.si/site/sl/catalog.php?brand=18&category=0190157100000614&product=1004195

če pa je lahko malo pete, pa pri teh je je res, malo, vem, ker sme jih pmerila), pa take:

http://www.deichmann.si/site/sl/catalog.php?brand=18&category=0190157100000614&product=1004225

Ti ta drugi so prav lep kopit, taki nežni. So pa, kot vidiš, iz Deichmanna.


To je pa mimo. Ozek pas se NE izpostavlja, če so boki široki, ker ni poudarek na pasu temveč na bokih oz. nihče ne opazi ozkega pasu, temveč samo široke boke.

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 15:59:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Provokacijo! Imej rdečo majico ali puli in rdeče čevlje (pa to ni šala). user posted image


Da!
Rdeče so lahko tudi balerinke.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 16:01:06   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ne, take dolge tunike absolutno ne. Kot razumem, je ožji pas tvoj atribut, takod a tega moraš definivitno pokazat. Ne zdaj z not zabasano majico, ampak lepo telirano bluzico npr. Zadnjič sem v Newyorkerju videla lepe satenaste, s kratkimi rokavi, tudi v smetanovi barvi so jkih imeli. Tista bi lepo pasala zraven. Pa po celih 7 evrov so bile, he, he.

Tudi drugače mislim, da je za zagovor diplomske bolj primerna malo bolj umirjen stil, ni treba ven sekat, če tzdi nasploh v življenju nisi taka. Lepo nežno, mladostno elegantno, pa bo. Katarino Kresal si npr. zamisli, kako bis e ona oblekla. A bi ona dala gor tuniko do kolen, po možnosti turkizno, pa rjav reklc do kolen čez? Ne, ne bi, in še kako prav bi imela. Res, to je dobra fora, na nekomu drugemu si obleko laže predstavljaš.

Čevlje bi jaz izbrala take, kolikor mi je uspelo razbrat, kakšen imaš kostim:

http://www.deichmann.si/site/sl/catalog.php?brand=18&category=0190157100000614&product=1004195

če pa je lahko malo pete, pa pri teh je je res, malo, vem, ker sme jih pmerila), pa take:

http://www.deichmann.si/site/sl/catalog.php?brand=18&category=0190157100000614&product=1004225

Ti ta drugi so prav lep kopit, taki nežni. So pa, kot vidiš, iz Deichmanna.


Meni so pa taki čevlji bolj za stare ome...
Res je odvisno kaki slog imaš rada...

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 16:12:12   
Reby

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Provokacijo! Imej rdečo majico ali puli in rdeče čevlje (pa to ni šala). user posted image


Da!
Rdeče so lahko tudi balerinke.


Se strinjam. Tut turkizna ful paše k rjavi. Bež majčka ok, bež čevlji zraven k rjavim hlačam no go.

Sorry Splišni - tile čevlji so obup!

Drgač pa pripopaj gor slikco kostima, da vidmo :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 16:51:53   
hubi
Vijolične! user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 16:52:10   
pety78
Glede na to, kako si jaz predstavljam kostim, bi naredila tako:
- če res nočeš visokih pet, potem nekaj takega
http://www.wishspecialevents.com/blog/wp-content/uploads/2009/11/Gold-flat-wedding-shoes1.JPG

http://chicbuying.com/wp-content/uploads/2008/06/flat-shoes.jpg

Niso mi ti dvoji glih neki vauuu, ampak mogoče podoben stil. Pa eno tako torbico in nakit v zlatih tonih.

Majčka je pa kamot lahko v bež barvi.

Evo, še ene sem našla...

http://fashion.about.com/library/graphics/anthropologieflat.jpg

_____________________________



(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 17:38:19   
mateyka
mogoče lime green barvo? gre ful lepo k rajvi.. pa bela je čist ok imho.

kreoj bi kak tak predlagala za tuniko. da ima izrez kako foro (ta ima makrame) in ne gledaš trebuha ali bokov user posted image
http://www.promod.eu/tops/long-sleeves-tops/macrame-top-light-red-pattern-R8250066548.html

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 17:51:19   
mateyka
ej punce, a mokasini pa ne bi bli ok? saj so taki klasični, a niso?
recimo kaj takega
jaz bi ji sicer tole gor nataknila, samo po moje ne bo hotla user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 14.3.2010 17:52:26 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 18:22:56   
Taddy78
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ej punce, a mokasini pa ne bi bli ok? saj so taki klasični, a niso?
recimo kaj takega
jaz bi ji sicer tole gor nataknila, samo po moje ne bo hotla user posted image


Si faca user posted image tisti ta drugi so mi sicer svtovni, ampak so bolj za h kaki miniki, ker so prelepi, da bi se jih skrivalo pod hlače.

Top mi je sicer simpatičen, ampak jaz bi ga stlačla v hlače.


Pety78 tudi tvoja izbira čevljev mi je dobra, ampak po mojem okusu potem mora obvezno biti zraven zlata srajčka, zlati veliki uhani in zlati pas...hihi sem tečna, ha user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 18:47:12   
Anonimen
Meni deluje svetlo-rjav kostim z zlatimi ali bež "dodatki" kot peščena kraljica. Mlačno. Brezvezno. Neizvirno.

Mislim pa, da če ji ne "pašejo" čevlji v živih barvah, bo zlate malo verjetno obula. Če gledam po sebi - imam precej izviren stil, zlate balerinke v omari, vendar še NIKOLI obute. Moraš biti res odpiljen za to (in imeti suuuuuuhe noge). user posted image


< Sporočilo je popravil AnjaPH -- 14.3.2010 18:48:51 >

(odgovor članu Taddy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 19:13:55   
Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ne, take dolge tunike absolutno ne. Kot razumem, je ožji pas tvoj atribut, takod a tega moraš definivitno pokazat. Ne zdaj z not zabasano majico, ampak lepo telirano bluzico npr. Zadnjič sem v Newyorkerju videla lepe satenaste, s kratkimi rokavi, tudi v smetanovi barvi so jkih imeli. Tista bi lepo pasala zraven. Pa po celih 7 evrov so bile, he, he.

Tudi drugače mislim, da je za zagovor diplomske bolj primerna malo bolj umirjen stil, ni treba ven sekat, če tzdi nasploh v življenju nisi taka. Lepo nežno, mladostno elegantno, pa bo. Katarino Kresal si npr. zamisli, kako bis e ona oblekla. A bi ona dala gor tuniko do kolen, po možnosti turkizno, pa rjav reklc do kolen čez? Ne, ne bi, in še kako prav bi imela. Res, to je dobra fora, na nekomu drugemu si obleko laže predstavljaš.

Čevlje bi jaz izbrala take, kolikor mi je uspelo razbrat, kakšen imaš kostim:

http://www.deichmann.si/site/sl/catalog.php?brand=18&category=0190157100000614&product=1004195

če pa je lahko malo pete, pa pri teh je je res, malo, vem, ker sme jih pmerila), pa take:

http://www.deichmann.si/site/sl/catalog.php?brand=18&category=0190157100000614&product=1004225

Ti ta drugi so prav lep kopit, taki nežni. So pa, kot vidiš, iz Deichmanna.


To je pa mimo. Ozek pas se NE izpostavlja, če so boki široki, ker ni poudarek na pasu temveč na bokih oz. nihče ne opazi ozkega pasu, temveč samo široke boke.


MORA se izpostavit tisto, kar imaš lepo. Če imaš lepo oblikovan pas, potem ga moraš pokazat. Ker če imaš močne joške in močne boke, pa daš gor nekaj, kar to dvoje poveže, brez da je vmes na noter, potem si kot ena brezoblična gmota. Debela gmota. Verjemi, sem sama na podoben način narejena, tako da to dobro vem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 19:16:21   
Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Meni deluje svetlo-rjav kostim z zlatimi ali bež "dodatki" kot peščena kraljica. Mlačno. Brezvezno. Neizvirno.




Temno rjav je napisala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 19:17:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni


IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Meni deluje svetlo-rjav kostim z zlatimi ali bež "dodatki" kot peščena kraljica. Mlačno. Brezvezno. Neizvirno.




Temno rjav je napisala.


Temno rjav, svetlo rjav - isti šmorn.

(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 19:19:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni


IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Ne, take dolge tunike absolutno ne. Kot razumem, je ožji pas tvoj atribut, takod a tega moraš definivitno pokazat. Ne zdaj z not zabasano majico, ampak lepo telirano bluzico npr. Zadnjič sem v Newyorkerju videla lepe satenaste, s kratkimi rokavi, tudi v smetanovi barvi so jkih imeli. Tista bi lepo pasala zraven. Pa po celih 7 evrov so bile, he, he.

Tudi drugače mislim, da je za zagovor diplomske bolj primerna malo bolj umirjen stil, ni treba ven sekat, če tzdi nasploh v življenju nisi taka. Lepo nežno, mladostno elegantno, pa bo. Katarino Kresal si npr. zamisli, kako bis e ona oblekla. A bi ona dala gor tuniko do kolen, po možnosti turkizno, pa rjav reklc do kolen čez? Ne, ne bi, in še kako prav bi imela. Res, to je dobra fora, na nekomu drugemu si obleko laže predstavljaš.

Čevlje bi jaz izbrala take, kolikor mi je uspelo razbrat, kakšen imaš kostim:

http://www.deichmann.si/site/sl/catalog.php?brand=18&category=0190157100000614&product=1004195

če pa je lahko malo pete, pa pri teh je je res, malo, vem, ker sme jih pmerila), pa take:

http://www.deichmann.si/site/sl/catalog.php?brand=18&category=0190157100000614&product=1004225

Ti ta drugi so prav lep kopit, taki nežni. So pa, kot vidiš, iz Deichmanna.


To je pa mimo. Ozek pas se NE izpostavlja, če so boki široki, ker ni poudarek na pasu temveč na bokih oz. nihče ne opazi ozkega pasu, temveč samo široke boke.


MORA se izpostavit tisto, kar imaš lepo. Če imaš lepo oblikovan pas, potem ga moraš pokazat. Ker če imaš močne joške in močne boke, pa daš gor nekaj, kar to dvoje poveže, brez da je vmes na noter, potem si kot ena brezoblična gmota. Debela gmota. Verjemi, sem sama na podoben način narejena, tako da to dobro vem.


Torej če imaš podobne izkušnje veš, da se ne počutiš samozavestno zaradi ozkega pasu temveč samo razmišljaš o tem kako široke boke imaš in kako velika je tvoja rit, mar ne?


(odgovor članu Splišni)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaki čevlji zraven?
14.3.2010 19:36:47   
Anonimen
Punce ne se kregat user posted image Me ni bilo doma, tako da nisem mogla sledit temi čez dan ... hvala za predloge ... no sem slikala kostimček ... sicer na obešalniko bol brezizrazen pride, samo na meni je lepo tak teliran:

user posted image

Splišni, tisti tadrugi čevlji z malo pete in paščkom so čisto po mojem okusu in stilu, samo jaz bi jih bol h kakim kavbojkam in žametnemu rekelčku oblekla kot pa na tale kostim.

Hja ... zlate balerinke ... kaj pa vem ... mogoče kake take s "patino" in ne tako svetleče ... pa tut moj mi je prejle zabičal, da si nebi slučajno balerink kupila, da morajo biti obvezno z malo pete ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?