|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako do denarja
26.10.2006 14:01:16   
Anonimen
Z možem imava dva otročka, odplačujeva 2 kredita. zaposlena sva oba. jaz kot trgovka dobim med 104.000-108.000, on kot skladiščnik dobi 115.000. Jaz imam svoja oba računa blokirana(en je -350.000, drugi pa - 300.000), tako da dobim plačo nakazano na možev račun. Ker sva v v velikem minusu me zanima kako bi zaslužila še kakšen tolar. Zanima me kakšno delo na domu. Kaj bi sploh lahko delala? Moj delovni čas je od 7-15 ali pa od 7-11 in 15-19, mož pa 8-16. Živiva pri starših, tako da ne plačujeva najemnine, zato pa imamo položnice vse za plačati mi. Starši nam ne morejo finančno preveč pomagati ker imajo tudi oni minimalne prihodke.
Upam da se kdo med vami spomni kakšne ideje kaj bi lahko počela, delo na domu ali kaj podobnega.
user posted image user posted image

 
Upam da tudi nam kmalu posije sonček in da otročka ne občutita pomanjkanja denarja.
 
 

< Sporočilo je popravil Mič -- 26.10.2006 16:59:40 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kAKO DO DENARJA
26.10.2006 14:20:52   
Tejči
Kaj če bi poslusila s kakšnim čiščenjem-recimo okna, stanovanja, v kakšnem bloku mogoče? Ali pa z likanjem? Kaj vem, ostalo mi ne pade na pamet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kAKO DO DENARJA
26.10.2006 14:44:35   
Anonimen
Ali pa družbo delat kakšni stari gospe ali gospodu, tako malo za klepet, prineseš kaj iz trgovine, skočiš položnice plačat, recimo...recimo kaj takega.


(odgovor članu Tejči)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kAKO DO DENARJA
26.10.2006 15:26:52   
Anonimen
Zakaj nista razmišljala o tem pred otroci? Vajino finančno stanje je sedaj tudi njun problem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kAKO DO DENARJA
26.10.2006 15:38:36   
morskadeklica
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zakaj nista razmišljala o tem pred otroci? Vajino finančno stanje je sedaj tudi njun problem.





Upam, da ne bo tudi tebe kdaj doletelo kaj takegauser posted image

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kAKO DO DENARJA
26.10.2006 15:41:36   
Anonimen
mislim, da se mora fonančna stanja urejat pred otroci. Otroci trpijo ob tem, zakaj jih potem postavljati sploh v tako okolje. Se mi zdi sebično dejanje. Imeti otroke brez možnosti za normalno življenje.

(odgovor članu morskadeklica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kAKO DO DENARJA
26.10.2006 15:44:55   
Anonimen
Zakaj nista razmišljala o tem pred otroci? Vajino finančno stanje je sedaj tudi njun problem.


Sej ti dam po eni strani prav, vendar kako naj hudiča človek nekaj ustvarja z delavskimi plačami brez kredita????In ko si vse narediš tipitopi in hočeš otroka, ga pa zlepa in zlepa ni od nikjer. Zato pravim, hvala bogu, da obstajajo krediti, s katerimi se da marsikaj narediti, pa če imaš 50 otrok ali pa nobenega.

Anonimna, če hočeš pa dodatno delo, si najprej naredi specifikacijo kaj želiš delati, nato pa v akcijo. Če ne maraš prati avtomobilov, najbrž ne boš šla v avtopralnico....no, idejo sem ti pa le dala.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kAKO DO DENARJA
26.10.2006 15:47:20   
morskadeklica
Ne vem, no, a misliš da če imaš sedaj urejeno finančno stanje in stalno službo, da se ti ne more zgoditi, da gre vse po zlu. Ostaneš brez službe, zboliš, kakorkoli. V današnjih časih ni vse tako "ziher" kot 20 let nazaj, hitro se lahko znajdeš v podobni situaciji.

Prva anonimna, kaj pa če poskusiš s kakšnim oglasom preko neta za delo na domu? Ali pa mogoče poizkusiš poiskati novo službo?



_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kAKO DO DENARJA
26.10.2006 15:49:15   
Anonimen
mislim, da se mora fonančna stanja urejat pred otroci. Otroci trpijo ob tem, zakaj jih potem postavljati sploh v tako okolje. Se mi zdi sebično dejanje. Imeti otroke brez možnosti za normalno življenje.


Veš, ni več aktualno "najprej štalca, pol pa kravca", ker te možnosti so vsakič manjše zaradi stanovanjske problematike in ker vsi tako radi uživamo (te) hotel mama. Dokler bosta otroka nasmejana in sita, tu ni noben problem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kAKO DO DENARJA
26.10.2006 15:54:25   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

mislim, da se mora fonančna stanja urejat pred otroci. Otroci trpijo ob tem, zakaj jih potem postavljati sploh v tako okolje. Se mi zdi sebično dejanje. Imeti otroke brez možnosti za normalno življenje.


Kakšno bedno razmišljanje-vprašanje je sedaj kaj je zate normalno življenje-meni je normalno to, da smo zdravi in da imamo za sproti...vse ostalo bo že!
kako do denarja-nekaj predlogov so ti že druge napisale-upam,da tudi za vsa posije sončekuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kAKO DO DENARJA
26.10.2006 15:58:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nati

Veš, ni več aktualno "najprej štalca, pol pa kravca", ker te možnosti so vsakič manjše zaradi stanovanjske problematike in ker vsi tako radi uživamo (te) hotel mama. Dokler bosta otroka nasmejana in sita, tu ni noben problem.


saj to je problem. Ljudje imajo otroke kar tako. Potem še avtomobile in kredite. Ko pa pride stiska pa jambrati in jokati, da ni denarja. Razmišljajte prej. Sploh če anonimna živi pri starših. Groza. Otroci so žrtve v tem primeru.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kAKO DO DENARJA
26.10.2006 15:59:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Kakšno bedno razmišljanje-vprašanje je sedaj kaj je zate normalno življenje-meni je normalno to, da smo zdravi in da imamo za sproti...vse ostalo bo že!
kako do denarja-nekaj predlogov so ti že druge napisale-upam,da tudi za vsa posije sončekuser posted image



normalno živiš takrat, ko ni skrbi za denarjem. Torej, da imajo otroci hrano, obleke, toplo posteljo in vse kar potrebujejo. Če tega nimajo. Potem raje ne delajte otrok.

(odgovor članu eva1)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kAKO DO DENARJA
26.10.2006 16:03:21   
Anonimen
In ti si idealna ? Pa povej kako živiš ti! Al si še študentka, ki je večni študent?
Ne vem no, take bedne mečete ven. Še enkrat preberi anonimni prvi post, pa boš videla v čem je problem. Oba sta v službi, samo malo več denarja potrebujeta, da bosta lažje šla skozi....user posted image user posted image user posted image

Anonimna:

- delo v avtopralnici
- pomoč starejšim na domu
- čiščenje ( popoldansko )
- pomoč v kakšni restavraciji
- popoldansko varstvo drugih otrok
- spremstvo invalidnih oseb
- in še in še.......

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kAKO DO DENARJA
26.10.2006 16:07:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nati

In ti si idealna ? Pa povej kako živiš ti! Al si še študentka, ki je večni študent?
Ne vem no, take bedne mečete ven. Še enkrat preberi anonimni prvi post, pa boš videla v čem je problem. Oba sta v službi, samo malo več denarja potrebujeta, da bosta lažje šla skozi....user posted image user posted image user posted image


2 otroka, 2 kredita, 2 blokirana računa, veliko minusa, 2 pod-minimalne plači

zelo zdravo okolje za otroka. Taka družina ne more biti srečna in potem se tukaj začnejo problemi. Alkohol je prvi problem, ki stopi v tako družino.

taki starši so izredno sebični, da pripeljejo otroke (celo dva) v tako okolje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kAKO DO DENARJA
26.10.2006 16:12:20   
Anonimen
Kdo v tej državi pa nima minusa, kredita....????? In če imata toliko minusa? Enkrat se bosta že ven spravla iz tega....nekateri bodo pa samo gradili na čisti keš, bili bogati, ko bo čas za otroka, bodo stari pa user posted image user posted image user posted image  ja, in na otrokove govorilne sestanke bo prišla mati z palčko, pa ji bo učiteljica rekla, če je mati zbolela, da je poslala babico????? user posted image  Šalo na stran, naj se uredi kakor se mora.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kAKO DO DENARJA
26.10.2006 16:17:31   
Mojca P.
Iz tega kar anonimna 2 pise lahko sklepam, da po njenem trgovci, skladiscniki in ljudje v poklicih s podobnimi placami sploh ne bi smeli imeti otrokuser posted image . Kako bedno misljenje!
Ja, cist zares je najboljse, da bi se zato ker skupaj zasluzita 220000 kar odlocila,da otrok sploh nikoli ne bosta imela....mislim halouser posted image !

Anonimna 1: opogumi se in hitro daj ponudbo za varstvo otrok na RRuser posted image ...sigurno bi kateri od deklet vsaj obcasno prislo prav kako prosto popoldne in to ze lahko prinese kakega tisocaka ali dvauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kAKO DO DENARJA
26.10.2006 16:33:54   
Marogica
S tem, da bi anonimna morala o tem prej razmišljati, se strinjam tudi jaz. Vendar je tukaj postavila vprašanje, kako bi se še dalo kaj zaslužiti. Zato ne moralizirajte, ker ima najbrž že dovolj skrbi in je ni zanimalo vaše mnenje o tem, kako in zakaj si je tako ustvarila življenje.

Torej, ima kakšna idejo? Na plan z njimi, boste ji najbolj pomagale.

ANonimna, od kod pa ste?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Mojca P.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako do denarja
26.10.2006 16:51:01   
rija
Pojdi čistit na dom. ČIstit kak lokal, pred delovnim časom. Dobrih čistilk je vedno premalo in dobijo vsaj 1000 na uro. Mož pa naj gre pucat okrog bajte, kosit (no, zdaj je za to malo pozen), sekat drva kakšni starejši gospe, naj puca avte....

Ne bo lahko, vendar bo limite vseeno treba enkrat vrnit. In potem si ne vzami limita nikoli več. Te očitno hitro premami.
In kar dodatno zaslužiš, strogo daj polovico za pokritje limita, polovico pa za vsak dan.

Jaz pa mislim, da se delo najde, da te le preveč pod pazduho ne boli ali pa se ne smiliš preveč sam sebi, storiš pa točno NIČ.

< Sporočilo je popravil Mič -- 26.10.2006 16:59:02 >

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako do denarja
26.10.2006 17:14:30   
mojca*
razne pametne anonimnicE!!

anonimna je vsaj vprašala za predloge kako kaj dodatno zaslužiti, saj si želijo pomagati sami!!!
ni kar odprla teme na dobrodelnosti: rabimo za pokritje minusa, pomagajte....

toliko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako do denarja
26.10.2006 17:42:52   
Anonimen
Ni fer,da pod anonimnostjo moraliziramo ljudi ki so v težavah.
Danes si lahko še tako bogat,jutri pa ne veš,kaj  ti življenje prinese.Če lahko pomagajmo z dobrim nasvetom ali dejanjem,nikoli pa ni dobro obsojati ali kritizirati nekaj česar nismo pripravljeni razumeti.
Mislim Mojca,da imaš dosti dela s službo in otroci,da bi te dodatno delo izčrpalo,izčrpana in nesrečna mama je za otroke huje,kot to,da so prikrajšani za materialne stvari.Naj mož poskuša najti kakšno delo,saj se za moške zmeraj kaj najde. Vso srečo!

(odgovor članu mojca*)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako do denarja
26.10.2006 18:47:13   
san
mislim, da se mora fonančna stanja urejat pred otroci. Otroci trpijo ob tem, zakaj jih potem postavljati sploh v tako okolje. Se mi zdi sebično dejanje. Imeti otroke brez možnosti za normalno življenje.


In potem je najboljše, da so vsi tisti, ki imajo le trgovsko, lessrsko, ipd. izobrazbo (4. st. in manj) ter posledično nižjo plačo, brez otrok.... Ali si jih ne zaslužijo? Potem pa najboj, da imamo/imajo otroke samo tisti višje izobraženi, ali kaj? Mislim, da bi s takšnim razmišljanjem človek izumrl.

Anonimna, mislim, da so ti punce dale že kar nekaj dobrih predlogov. Daj oglas (za čiščenje, pomoč na domu, pomoč starejšim...) na npr. med. over. net - iščeš delo, delavca, ali pa oglasnik, pa še se najde teh strani, gotovo te kdo kontaktira. Ali pa oglase spremljal, veliko ljudi išče pomoč na domu, sploh kakšne prezasedene mame, z dobro službo in nič časa za gospodinjska opravila (in otroke)

Lp, S

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kAKO DO DENARJA
26.10.2006 18:49:55   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Kakšno bedno razmišljanje-vprašanje je sedaj kaj je zate normalno življenje-meni je normalno to, da smo zdravi in da imamo za sproti...vse ostalo bo že!
kako do denarja-nekaj predlogov so ti že druge napisale-upam,da tudi za vsa posije sončekuser posted image



normalno živiš takrat, ko ni skrbi za denarjem. Torej, da imajo otroci hrano, obleke, toplo posteljo in vse kar potrebujejo. Če tega nimajo. Potem raje ne delajte otrok.



Anonimna-lej nikoli ne veš, kaj ti življenje prinese-mi zaenkrat imamo vse kar želimo in upam,da bo vedno tako! Poznam pa družino, kjer se spopadajo z težko boleznijo, in zaradi bolniške skoraj ne pridejo skozi mesec-žalosto, zato pravim, dokler je zdravje in toliko denarja, da imaš za sproti je vse ok...minusi, krediti...vsak se spopada z njimi in vse se bo rešilo...srečno 1 anonimni!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako do denarja
26.10.2006 18:58:31   
šnucika
anonimna,ki meni,da sta plači,ki jih je prva anonimna navedla podminimalni.....

Na žalost na obali skoraj vsi,ki delamo v turizmu delamo za tak denar!....in naši delodajalci,ter zakon NE menijo,da je to podminilmalno!Se pač znajdemo,zakreditiramo,preživimo.
Tudi jaz,ki sem samozaposlena,komaj napraskam tako mesečno vsoto...pa sem si "privoščila" otroka.


Veliko jih že,ko imajo otroke zabrede v težke situacije....zato iščejo dodaten zaslužek in to je želela prva anonimna.... samo nasvet in kakšen namig tu na forumu!

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako do denarja
26.10.2006 19:22:40   
majči22
Ko berem , ne morem verjet očem. Kako ste lahko ene tako brezsrčne. Ne razumem ljudi, ki druge ljudi podcenujejo. Ja niso vsi pametni, nimajo vsi šol, nimajo tok denarja da bi lahko normalno živel. Sam vam pa nekaj povem. Trikrat raje imam malo denarja, da komaj shajaš čez mesec, pa da imam družino v kateri raste ljubezen. Dobrine lahko kupiš z denarjem, vendar ljubezni ne!
Tako, da vse tiste, ki ste tako "popolne" upam, da vam ne bo treba kdaj prosit za kakšno pomoč.
Glede tega, da se moramo za otroke odločat takrat ko imamo urejeno življenje, sej deloma se strinjam s tem, sam nikoli ne veš kaj te čaka v življenju.

Anonimna le pogum, vse se bo rešilo. Glede predlogov, so ti pa že ostale "razumevajoče" punce povedale.

Lepo nočko  vsem.




(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako do denarja
26.10.2006 19:47:05   
Anonimen
Poleg ideje, ki so jih ti že napisali, bi si jaz poskusila spomladi omisliti zelenjavni vrt in združiti prijetno s koristnim. Če vrta nimaš, bo kak starejši par, ki ga več ne more obdelovati, takega predloga več kot vesel.

Razmislila bi tudi, zakaj je do takšne situacije prišlo, to je kaj ste z minusi oz. krediti plačevali. Ali je bilo to res nujno? Pa ne zato, da bi si očitali, da ste denar zapravili po nepotrebnem, ampak zato, da tega v bodoče ne bi več ponovili.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?