|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako dolgo traja čišča?
15.5.2007 21:08:23   
BaByGiRl
Sploh ne vem, če sem na pravi strani s tole temo,...upam.
Zanima me, kako dolgo je trajalo po porodu, da ste nehale krvaveti in koliko ste krvavele.
Pri prvem porodu sploh nisem krvavela,..niti malo. Pri drugem porodu pa je prišlo do zapletov in sem močno krvavela ( več kot 1 liter krvi sem izgubila ). Počasi se bolje počutim, ampak me resno zanima kakšne imate izkušnje s čiščo.
Jaz sedaj krvavim nekako tako, kot na koncu pri M. ( sem pa 10 dni po porodu) Malo krvav vložek pa sem in tja kakšen ' smrkelj'.user posted image  Ne vem, kako naj drugače to napišem.user posted image
Najlepša hvala že v naprej vsem za odgovor.
Lp, L
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako dolgo traja čišča?
15.5.2007 21:17:53   
lukec
Tudi jaz sem pri porodu izgubila veliko krvi, sicer ne toliko kot ti pa vseeno. Čišča pa je bila pri meni v začetku zelo, zelo močna, trajala je celih pet tednov pa še kak dan čez. Me je že skrbelo, da se do prvega pregleda pri G sploh ne bo nehalo. In ko se je končalo, grem na pregled, štiri dni po pregledu pa menstruacijauser posted image ... in od takrat naprej redna, kljub polnemu dojenju.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako dolgo traja čišča?
15.5.2007 21:25:59   
Anonimen
Obakrat čiščena(posteljica),drugič sem krvavela celih 15 tednov,me je že kar malo skrbelo...ja,ginek.je rekla,da premalo počivam    user posted image  kako naj počivam pri dveh malih otrocih!?meni ni nihče pomagal,razen možiček prve dni.Menstruacije pa še nisem dobila

(odgovor članu lukec)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako dolgo traja čišča?
15.5.2007 21:37:10   
Blacky30
Pri meni je trajala 6 tednov, je pa zelo menjavala barve in strukturo.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako dolgo traja čišča?
15.5.2007 22:10:55   
CAPA
Obakrat čiščena(posteljica),drugič sem krvavela celih 15 tednov,me je že kar malo skrbelo...


imam podobno izkušnjo jauser posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako dolgo traja čišča?
15.5.2007 22:11:53   
CAPA
joj se opravičujem,.... glede krvavenja 15 tednov mislim...
sem obakrat imela cr

(odgovor članu CAPA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako dolgo traja čišča?
15.5.2007 22:15:51   
BLAŽIKA
Tudi pri meni je trajalo cel mesec in to prvih 14 dni zelooooo močno.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu CAPA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako dolgo traja čišča?
15.5.2007 22:16:08   
Anonimen
Ene 7 tednov, potem pa je prišla že M, en dan manj kot 2 meseca po porodu. Pa polno dojim. user posted image

(odgovor članu CAPA)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako dolgo traja čišča?
15.5.2007 22:18:56   
CatJa
Tri tedne.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako dolgo traja čišča?
16.5.2007 11:03:14   
Ninica
4 tedne

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako dolgo traja čišča?
25.5.2007 21:22:46   
urskas
prvič 5 tednov, drugič pa skoraj 8.

(odgovor članu Ninica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako dolgo traja čišča?
25.5.2007 21:31:43   
Natali07
2 meseca, potem takoj po 3 dneh dobila menstruacijo. In tudi polno dojimuser posted image

(odgovor članu urskas)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako dolgo traja čišča?
27.5.2007 17:27:50   
alja01
Mene so v porodnišnici in moja G opozorili da lahko to trja do 6 tednov. In je res.

_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

(odgovor članu Natali07)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako dolgo traja čišča?
28.5.2007 20:52:31   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

Pri meni je trajala 6 tednov, je pa zelo menjavala barve in strukturo.user posted image


pri meni isto

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako dolgo traja čišča?
29.5.2007 19:46:29   
isabelll
Osem dni po porodu se mi je, ko sem dvignila sinkota, vlila kri in se ni ustavila. Z rešilcem so me odpeljali nazaj v porodnišnico (kranj) in opravili čiščenje. Baje je še del posteljice ostal notri (rodila v Postojni?!).

Sem pa že v porodnišnici opozarjala na bolečine v trebuhu, pa tudi trebuh mi ni "uplahnil", tako kot je treba oz. se mi maternica ni pravilno krčila. V porodnišnici se za to niso menili, celo par sarkastičnih opazk je priletelo na moj račun s strani zdravnikov, kljub temu, da sem imela zelo težak vakumski porod, kjer sem bila zelo šivana in sem zgubila veliko krvi.

Dva dni pred krvavitvijo, sem opažala tudi svetlo rdečo, svežo kri, na kar so nas opozorili že v materinski šoli. Če opaziš svežo kri, moraš namreč takoj nazaj v porodnišnico. Tako mi je tisti dan svetovala tudi patronažna sestra, v Postojni naj bi me pregledali dan kasneje. Zvečer se je zgodilo, kar sem opisala zgoraj, zato so me urgentno odpeljali v kranjsko porodnišnico, ki je nam najbližja. Iz rešilca naravnost na operacijsko mizo. Zdaj je OK.




(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako dolgo traja čišča?
30.5.2007 18:33:32   
Bubilu
Pr men je trajala točno šest tednov.

_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako dolgo traja čišča?
5.6.2007 13:15:40   
NADA79
Ojoj, kaj še mene vse čaka...ampak vse se potrpi za pikico in nasmešek, kajne?!user posted image

(odgovor članu Bubilu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako dolgo traja čišča?
8.6.2007 20:19:29   
majas
Ja tudi jaz sem krvavela celih 40 dni, in to zato ker sem premalo počivala user posted image   

(odgovor članu NADA79)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...
Očetje, častite žensko, ki vam je rodila o...
Dragi očetje, tole je za vas: pomembni razlogi, zakaj morate postaviti spomenik ženski, ki vam je rodila otroka oziroma ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?