|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako je prislo do vec otrok?
8.4.2005 19:48:30   
KMALU
Ponavadi pride do trojckov ali cetvorckov takrat, ko je umetna oploditev.
A je katera dobila ali pa sedaj nosi toliko dojenckov po naravni poti?
Kako ste reagirale ko so vam povedali?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kako je prislo do vec otrok?
8.4.2005 20:30:44   
puncica
mislim da je tia&liu taka mamica ki ima dvojčke zdej pa je zanosila še s trojčki:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kako je prislo do vec otrok?
8.4.2005 21:22:45   
Pupica
Ponavadi je tudi dedno pogojeno. Mirka je tudi noseča z dvojčki. V prvo pa je imela 1 :duda:.
Kolikor vem, pa ima tudi njena sestra :duda::duda:, pa še nekaj jih poznam ki so tudi v družini imeli dvojčke.Vendar niso na RR. Tako da za reakcije, ko so zvedli, pa najbolje da tio&liu, ter mirko sama vprašaš.

LP

p.s.So dvojčki?:ups:Če so ti kar čestitam:bravo::bravo:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kako je prislo do vec otrok?
8.4.2005 21:50:52   
SISI25
Mi imamo dvojčke in to po naravni poti: v družini pa nimamo nobenih dvojčkov: imamo pa enojajčna dvojčka in ti naj ne bi bila dedni; podedovali naj bi se samo dvojajčni:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kako je prislo do vec otrok?
9.4.2005 8:17:30   
petraCBU
Mi bomo čez par mesecev dobili dvojajčne dvojčke z naravno zanositvijo. Res je pa, da v naši družini (po vseh sorodstvenih straneh) mrgoli dvojčkov, enojajčnih in dvojajčnih.
P.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kako je prislo do vec otrok?
9.4.2005 22:27:06   
mirka
Tudi jaz pričakujem dvojčke. Baje da imamo v družini. Ima jih moja sestra - tudi on dvojajčne. Vendar ni imel nihče edino moja pra babica.

M:rozica:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kako je prislo do vec otrok?
10.4.2005 8:33:08   
lutka
tudi mi imamo dvojčke,po naravni poti.Pri meni je bil še večji šok,ker so mi G.rekli,da ne morem imet otrok.Ampak je ratalo:bravo:

Smo pa tudi mi imeli v sorodstvu kar nekaj dvojčkov

lp

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kako je prislo do vec otrok?
13.4.2005 13:00:09   
bunkica
Ja naj bi blo dedno,ampak ni pa mus,vsaj tako je meni rekla moja G.Lahko se zgodi tudi takrat,če imaš za sabo že več porodov(jaz od prej 2).:bravo::bravo::bravo:

:rozica:

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kako je prislo do vec otrok?
22.4.2005 16:32:18   
SašaR
Moja teta ima po naravni poti trojčke! Najprej ena punca, potem še ena, potem pa so hoteli še enega fanta in posledice so bile narejene tako da so dobili še tri punce naenkrat!

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kako je prislo do vec otrok?
24.4.2005 17:08:39   
KMALU
Uh, to je pa prevec. Ne vem kako bi se kosala s tem...:zmeden:
Jaz sicer se ne vem ali imam puncko ali fantka, ampak glede na to, da je bila moja teta na vrsti za dvojcke ( po neki druzinski logiki ) in jih ni imela, pravijo da sem lahko tudi jaz ta, ki jih bo imela..., ceprav bi za enkrat imela enega :ups: pa potem pozneje se enega..:)

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?