|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako jih pripraviti..
4.4.2006 9:36:41   
Zarja2
da bi jedli gosto hrano? Mi smo probali z jabolčno kašico, pa vse ven pljuva, zdaj smo že dovolj stari, že skoraj prestari da bi pili samo mleko. Rada bi ji dala še kaj drugega kot samo to umetno mleko, se mi zdi da so same kemikalije not. Vsaj smrdi tako...fuj. Pa niti 100% soka noče pit. Kako ste jih ve pripravile na nove okuse, kaj ste jim začele najprej dajati? Vem da bo že začela jesti ko bo pripravljena pa vseeno...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako jih pripraviti..
4.4.2006 9:54:39   
bambi
Tudi moja je na začetku vse ven pljuvala in se kremžila, jaz sem ji vsak dan dala malo in se je potem navadila, res pa je da ni hotela nobene zelenjave, samo banane in keks ter vse kar je sladko.... Korenja absolutno ne mara, vse ven pljune, ima pa sedaj rada piščančka z krompirčkom in vmes ji zmešam malo kisle smetane, pa najprej popražim čebulo, da je vse skupaj bolj okusno (sem poskusila teletino, pa je skoraj bruhala, jaz pa zraven)..... Je pa trajalo kakšnih 14 dni, da se je navadila na gosto hrano. Probaj ji dat vsak dan malo, lahko pa ji skuhaš korenček in ji ga zmiksaš v mleko..... moja sicer tega ne mara, tvoja pa mogoče bo....

LP Bambi

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.

(odgovor članu Zarja2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako jih pripraviti..
4.4.2006 13:37:37   
dory
Moj ima od rojstva naprej tezave in se dones pri skoraj 24m noce jest nic...z uvedbo goste hrane,se je stanje se poslabsalo...

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako jih pripraviti..
4.4.2006 17:50:41   
Felicity
Jaz sem začela z jabolkom, na začetku sem samo z žličko malo postrgala po jabolku in ji ponudila. Mala je 7 dni samo okušala in ven pljuvala. Potem pa je začela požirat. Raje kot nastrgano jabolko ima frutek z okusom jabolka. Ne bi vedla zakaj.
Je pa potrebno zares veliko potrpljenja.
Počasi, pa bo.
Srečno!

(odgovor članu Zarja2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako jih pripraviti..
5.4.2006 8:16:48   
k1
jaz na srečo nisem imela teh težav. vse ji je bilo tako dobro in smo začeli kar z obrokom. hvala bogu je še danes tako.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako jih pripraviti..
6.4.2006 21:03:49   
frka
Pri nas pa mali tako lepo je da ga je kar veselje gledat.Začela sva z korenjem 5dni,pol cvetačo 5dni zdaj sva na brokolju . mu dam pa res male porcije in se  še podojiva .Je pa res da je navajen žličke ,ker mu dajem zdravilo zjutraj za ščitnico.
star je 6m oz 4,5muser posted image  

(odgovor članu Zarja2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?