|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako odvadit od plenic ?
22.5.2007 15:11:27   
*alja*
Pa jas bom znorela!

Cel dan jo imam bres planice. Kahlico dobesedno nosim za njo da bi se polulala v njo - pa nič! Polula se polek kahlice v hlače! Pa kaj naj naredim? Vidim da razlaganje ne pomaga nič, pa še smešno se ji zdi ko teče dol po nogah!user posted image

Pa take probleme imamo z to ritko pa bi jo res rada odvadila od planic - to mi je svetovala tudi pediatrinj. AMPAK KAKO ZA user posted image naj to naredim????????????


< Sporočilo je popravil Seven RR -- 22.5.2007 21:29:33 >


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Revisions: 1 | Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako odvadit od planic ??????????
22.5.2007 15:14:49   
Anonimen
Pusti tamalo,da najde primerni čas,da bo šla na kahlico.Naj jo ima skoz na očeh,silit pa jo ne.Ko se je bo navadila,in ko ji bo pstala zadost zanimiva,bo že šla.Naj nekaj časa hodi sam sedet na kahlico,še s planičkami,da bo kasneje lažje.pa lepo počasi...nikamor se še ne mudi...

In zdaj,ko bo poletje,bo ta proces tud velik lažji-otroci so lahk po cel dan brez planičke,in ko bom morala lulat,pa ji pač ponudiš kahlico.

To je to...

Pa srečno!user posted image

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako odvadit od planic ??????????
22.5.2007 19:24:38   
eya
Punci brez zamere-najbrž ste mislila na plenice, a ne user posted image

aljahanzel-mogoče pa še ni pripravljena, poskusi čez kak mesec, precej otrok je do 3. leta s  pleničkami. A že zna povedat, kdaj je/bo kakala? Poskušaj jo najprej naučit, da ti pove, kdaj bo kakala.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako odvadit od planic ??????????
22.5.2007 20:55:25   
Naja31
Mogoče pa res malo prehitevaš.
Moj je starejši od tvoje, pa ne kaže niti najmanjšega interesa, da bi bil brez plenic. Jaz še poskusila nisem.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako odvadit od planic ??????????
22.5.2007 21:24:33   
MINEJA
Mi smo tudi poskusili eno poletje prej, pa ni in ni šlo- očitno še ni bil dovolj zrel ... Naslednje poletje pri 2L in 3 mesecih na morju pa nam je ratalo ... Ves čas pred apartmajem je bil nag in je kar sam lulal in nato škropil z vodo ...

Jaz ga na tvojem mestu ne bi silila, ker še ni dovolj zrel in se mu vse skupaj lahko zameri ...

LP!

_____________________________

Tinaj 7.2.2004, Vid 18.10.2006
Mi se imamo radi, radi, radi ...

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako odvadit od plenic ?
22.5.2007 21:31:26   
Seven*

IZVIRNO SPOROČILO: aljahanzel

Pa jas bom znorela!

Cel dan jo imam bres planice. Kahlico dobesedno nosim za njo da bi se polulala v njo - pa nič! Polula se polek kahlice v hlače! Pa kaj naj naredim? Vidim da razlaganje ne pomaga nič, pa še smešno se ji zdi ko teče dol po nogah!user posted image

Pa take probleme imamo z to ritko pa bi jo res rada odvadila od planic - to mi je svetovala tudi pediatrinj. AMPAK KAKO ZA user posted image naj to naredim????????????



Najprej te prosim, da drugic napises zadevo malo bolj berljivo, ker te bom drugace pobrisala. To velja za vse in bo veljalo tudi za tebe. Hvala. ;)

Mislim, da prehitevas. Moja Ema je rojena 31.8 in se mi zdi se premajhna za odvajanje. Otrok bo nehal lulat ko bo pripravljen. Nic prej in nic kasneje. Ce imas probleme z ritjo kupi plenice Fixies. Skoraj nobenega ne poznam, ki bi na njih reagiral.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako odvadit od plenic ?
22.5.2007 23:38:52   
lelaval
Moja je dobra 2 meseca starejša od tvoje, pa tudi ne kaže interesa za kahlico. Pove, da se je pokakala ( v pleničko), na kahlo pa ne ge niti lulat. In je ne silim - bo že prišel čas tudi za to. Eni pač prej, drugi pa kasneje. Če pa otroka prehitro začneš odvajat od plenic, pa se lahko zgodi, da se bo še leta kasneje polulala v hlače.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako odvadit od plenic ?
23.5.2007 8:04:05   
Olivija
Naša je enako stara kot tvoja in ne kaže niti malo zanimanja za kahlo, WC ali karkoli podobnega. Pa sem mislila, da ji bo ta velika vzor, ker drugače vedno vse za njo ponavlja.

Z ritko imamo na srečo redkokdaj probleme in takrat ponavadi pomaga Praška pasta. Glede na moje izkušnje s ta veliko, mislim da se bomo plenic znebili šele tam nekje drugo leto spomladi. Čeprav so stari starši spet zelo pametni user posted image .

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako odvadit od plenic ?
23.5.2007 23:34:29   
sonchica
jaz slišim nekatere mamice , da njihovi otroki že od takrat ko so začeli sedeti lulajo v kahlo in ni problemov , jaz sem pa začela pred dobrim mescom , je pa moj sinek star 1leto in vedno ko ga dam na kahlo joče in jaz ga lepo vzamem v naročje in ga potolažim , nebom ga silila - ko bo hotel bo pač lulal v kahlo , nebom pa zganjala cirkusa okrog tegauser posted image

_____________________________



(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako odvadit od plenic ?
30.5.2007 19:30:46   
Maleal
Daj času čas,kolk vem je tvoja kar nekaj mlajša od mojega sinka.Moj pove kdaj kaks,gre s pleničko na kahlico,nag pa noče in ga ne mislim silit v nekaj,bo že,probala bom zdaj poleti ko bo lahko hodo brez pleničke.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu sonchica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako odvadit od plenic ?
30.5.2007 19:44:55   
CatJa
Mi smo ga skušali odvadit lansko poletje. Zadeve se očitno nismo lotili na prav način; to je, da smo ga zunaj vedno imeli brez hlač in je veselo zalival grmovje, ni pa razvil občutka, da mora držat, dokler ne pridemo do stranišča. In je zadeva padla v vodo.
Danes je natanko 10 dni brez, od svojega 3. roj. dneva, postopek pa tak, da je normalno oblečen, vsake pol ure ga preprosto posadimo na školjko in lula. Seveda mu je vmes že parkrat ušlo nekaj kapljic, sicer pa počaka do stranišča.

To, da so vsi drugi (če verjameš) suhi že pri enem letu, naj te ne moti. Otrok mora sam razvit ta občutek. Boste pač še kakšen mesec ali dva menjali plenice.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako odvadit od plenic ?
31.5.2007 14:49:50   
Bubilu
Obstaja ena fajna knjigica "Matevžku je uspelo", o zajčku, ki se je odvajal pleničk. Je za poskusit...

_____________________________

Hush little baby dont say a word, mama´s gonna buy you a mocking bird.And if that mocking bird won`t sing, mama`s gonna buy you a diamond ring...

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?