|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako se bo končalo
6.12.2007 20:13:48   
Anonimen
Vem zavedam se,da ni prav kar delam ampak zgodilo se je nepričakovano.Namreč spoznala sem fanta,ki sicer ima punco jaz pa sem vezana.
Spoznala sva se preko neta v živo še ne...ne delava "zaenkrat"nobenih planov,da bi se videla saj čas prinese svoje.

Nikoli si nisem mislila,da se bom zaljubila v njegove besede v njegovo slikco v njegovo dušo in srce.
Ljubim ga neskončno nočem,da se kdaj konča in bojim se svojih čustev.

Naj povem,da on čuti isto:ljubi me.

Saj razmišljava tudi z glavo ne samo z srcem pa vseeno naju zanese predaleč.Ok razdalja med nama je zelo velika ampak spet ne tako,da se nebi mogla dobit.

In zdaj se sprašujete v čem je problem?Ja noben noče met problemov,ki bi lahko nastali oba se tega preveč zavedava.
Da bi končala z virtualno romanco ne pride v poštev.Ko nisva v kontaktu na netu sva preko telefona.Doma se obnašam kar se da normalno tko,da nihče nič ne sluti.
Po eni strani si želim ga srečat v živo po drugi pa se bojim,da bi se še bolj zapletlo vse skupaj.

Kaj po vaše storiti,narediti?Nočem ga izgubiti kakor tudi on mene ne.Spremenil mi je življenje v trenutku,ko sem ga spoznala.Stoji mi ob strani tudi v najtežjih trenutkih,ki sem jih imela zadnje čase.

Moj partner tega nikoli ne naredi.Nikoli mi ne reče,da me ima rad:pravi saj nismo otroci.

Ampak jaz pogrešam toplo besedo,objem in vse to mi ponuja in daje ta drug fant.Je pa mlajši od mene ampak ne motijo me leta niti njega ne.

Nisva pa nobena najstnika tolk za vednost.Jaz imam otroka.

Že nevem kolko krat sem partnerju omenila kaj pogrešam pri njemu pa vedno zamahne z roko češ,da ni star 20 let več.

A za starejše potem ni več ljubezen in spoštovanje na prvem mestu ali kako?


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 20:16:44   
soncece24
Meni pa ni jasno kako lahko ljubiš nekoga, ki ga sploh še nisi videla? Temu bi jaz rekla sanjarjenje oz. zaljubljenost v idelano podobo nečesa kar sploh ne obstaja. user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 20:19:44   
Anonimen
Kolk si stara? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 20:24:05   
Teya*D.
Jaz mislim, da je to samo ena taka 'ljubezen' ki si jo želiš in je ne dobiš od partnerja, potem ti reče oz napiše nekdo besede ki bi bile primerne zate in že misliš da je to pač to. Na tvojem mestu bi poskusila s svojim partnerjem nekako rešit to zadevo, saj se da vse zmenit in nekako rešit in povedala kako pač ti je itn. Najprej nekaj končaj potem šele začni sploh zaradi otrok že. Srečanje bi po moje res prineslo še večje zaplete, sploh, če se bi kaj zgodilo med vama!
kako pa veš, da je to njegova prava fotografija? Da je res tak kot piše zdaj in da nebo nikoli drugačen in ti bo vseskozi govoril, da te ima rad? Strinjam pa se, da leta res niso pomembna...
Želim ti uspešno rešitev!

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 20:24:46   
Anonimen
jJoj, nisem niti vsega brala, ker mi je hitro postalo smešno. Pa ni mi jasno KAJ bi se tu sploh lahko konkretno končalo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 20:26:44   
tiana
k ti tvoj pa na začetku ni takih stvari govoru??


_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 20:26:48   
Anonimen
Limonada ŠT  : 2.  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 20:28:03   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Nikoli si nisem mislila,da se bom zaljubila v njegove besede v njegovo slikco v njegovo dušo in srce.
Ljubim ga neskončno nočem,da se kdaj konča in bojim se svojih čustev.

Naj povem,da on čuti isto:ljubi me.

Sicer praviš, da nisi več najstnica in da imaš celo že otroka... ampak tole meni sliči na eno 11 letnico.
Se pa strinjam s teboj, da je vsak od nas, ne glede na našo starost, tu in tam potreben tople besede in ljubečega objema. Za izkazovanje naklonjenosti in ljubezni nismo nikoli prestari.

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 20:33:10   
baguSka
Anonimna.. lahko mi pises na ZS, ce ti ni bed. Ker tuki jaz ne nameravam razpredat in razlagat, kaj se je zgodilo meni. Itak jih veliko ze ve, da sem jaz tud svojga spoznala preko neta, le da sem jaz takrat bla samska in brez otroka, zato je bla mogoce situacija malenkost drugacna.

Poznam pa se eno tako storijo pdb tvoji, le da prav tako ni blo otroka zraven. Pa sta se dobila, kljub ogromni razdalji. Ugotovila, da sta si tudi v zivo vsec in oba takoj prekinila veze s svojimi partnerji in zacela svoje zivljenje. Od tega ni tok dolgo, pa sta danes ze porocena in ze pricakujeta narascaj. :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 20:34:06   
Anonimen
Kok ste eni res smešni....tko govorite kot, da se vam kaj tazga ne more zgodit. Pa se lako.... zeeeelo hitro. Pa ni nujno da prek neta...tut kako drugače.
 
Anonimna...te čist razumem user posted image  Upam, da boš tole kolobocijo najbolš rešla user posted image  user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 20:39:44   
Anonimen
Anonimna.. lahko mi pises na ZS, ce ti ni bed. Ker tuki jaz ne nameravam razpredat in razlagat, kaj se je zgodilo meni. Itak jih veliko ze ve, da sem jaz tud svojga spoznala preko neta, le da sem jaz takrat bla samska in brez otroka, zato je bla mogoce situacija malenkost drugacna.



user posted image  no baguska, tvoja situacija pa ni bla glih malenkost drugačna .

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 20:41:03   
Colt
Niti nimam kakega pametnega odgovra. Je pa res, da ko ti po netu opletaje takele prijetne sveže breskvice, mačice, vijolice itd.....človeka hitro zanese user posted image  

< Sporočilo je popravil Colt -- 6.12.2007 20:46:28 >


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 20:42:43   
baguSka
user posted image user posted image user posted image ja mogoce res ne malenkost... ampak jo razumem in vem kaj misli... pa tud jaz nisem vec neka najstnica... user posted image user posted image user posted image no, pocutla sem se pa glih tko hehe..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 20:44:43   
Anonimen

Naj povem,da on čuti isto:ljubi me.A to je kaka nova japonska virtualna tehnologija za branje telepatskih misli?user posted image
.Doma se obnašam kar se da normalno tko,da nihče nič ne sluti. Joj, le kako ti uspeva, zraven tako strastnega razmerja, ki ti vzame veliko časa? user posted image

Spremenil mi je življenje v trenutku,ko sem ga spoznala.Stoji mi ob strani. In nekje daleč za računalnikom?user posted image




Joj kak sem nesramna, ne morem si pomagat, oprosti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 20:46:13   
Anonimen
Hmm, kako ga pa lahko ljubiš, če ga nisi še spoznala v živo? Oseba ti lahko priraste v srce, ljubiti takoj .... Nevem, če sploh veš, kaj pomeni ljubiti.. Očitno ta rek - ljubiš lahko le enkrat v življenju, ni resničen...

Mislim, da ga ne ljubiš, ampak pri partnerju pogrešaš to, kar dobiš preko interneta.. Objemov, dotikov ne dobiš niti od tega...

Zgleda bolj za 11.letnico to, kot za starejšo, ki ima že svojo družino...

Ja, lahko se zgodi vsem, Žaži, a kar tako ljubiti človeka, ki ga ne poznaš, po mojem ne gre...

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 20:46:50   
Anonimen
Očitno je čas, da žaži zamenja avatar....ker se nekateri mal prepogosto spotikajo vanj....pa se bo spet našla kaka frčafela, ki bo rekla, da ga mam nalašč takega...mam ga ja...sam ne za spotikanje.

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 20:49:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde

Ja, lahko se zgodi vsem, Žaži, a kar tako ljubiti človeka, ki ga ne poznaš, po mojem ne gre...



Se strinajm s teboj...pomojem se ni prav izrazila...mogoče bi morala zamenjati besedo ljubiti- verjetno so njena čustva tako močna, da je pač tako napisala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 20:49:47   
baguSka
Joj kak sem nesramna, ne morem si pomagat, oprosti.


No, ker si se pa opravicla, ti je pa verjetno oprosceno... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 20:51:10   
baguSka
Se strinajm s teboj...pomojem se ni prav izrazila...mogoče bi morala zamenjati besedo ljubiti- verjetno so njena čustva tako močna, da je pač tako napisala.


Ja.. tud jaz se strinjam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 20:59:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Angel_Rebelde


Zgleda bolj za 11.letnico to, kot za starejšo,



Tak ja Gelca, kr povej ji.



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 20:59:44   
Anonimen
No, na začetku nisem vsega prebrala..

Nočem ga izgubiti

Morala se boš odločiti - on ali tvoja družina

Spremenil mi je življenje v trenutku,ko sem ga spoznala.

Nisi ga še spoznala - ne v živo. Po internetu človek lahko naklada, laže, pa ti tega ne veš...

Ampak jaz pogrešam toplo besedo,objem in vse to mi ponuja in daje ta drug fant.

A nisi rekla, da se še nista srečala?


Kaj boš storila, če tvoj partner izve? Kako se boš izvlekla iz tega? Na dveh stolih hkrati pa res ne moreš sedeti!



(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:03:17   
baguSka
Tak ja Gelca, kr povej ji.


user posted image a si ji fous? hehe.. a ni fino, ko se pocutis ko najstnik? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:05:02   
Anonimen

Nisi ga še spoznala - ne v živo. Po internetu človek lahko naklada, laže, pa ti tega ne veš...



Ne to pa ne,ker ga že zelo dolgo poznam na netu in vem kaj je res in kaj ni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:06:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


Nisi ga še spoznala - ne v živo. Po internetu človek lahko naklada, laže, pa ti tega ne veš...



Ne to pa ne,ker ga že zelo dolgo poznam na netu in vem kaj je res in kaj ni.



O fak! user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako se bo končalo
6.12.2007 21:06:53   
baguSka
Po internetu človek lahko naklada, laže, pa ti tega ne veš...


To pa sploh ni nujno da se zgodi samo na netu... Lahko si ze v dolgoletni vezi, pa ne ves da partner naklada in laze.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?