|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako se ob vsem tem počutita Juretova otroka?
27.11.2012 20:19:59   
tajtaja
Težko se postavim v njuno kožo. Selitev, policija na dvorišču....sigurno tudi otroci v šoli ne varčujejo z opazkamiuser posted image ...se mi prav smilita......pa njuna mama tudiuser posted image .

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
27.11.2012 20:22:01   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

....sigurno tudi otroci v šoli ne varčujejo z opazkamiuser posted image ....
A niso na Cipru?

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
27.11.2012 20:23:10   
end1
Otroka se mi smilita, njuna mama pa ne, ker ima možnost izbire, al bo pri tem Jurčkovem delovanju sodelovala al ne.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
27.11.2012 20:35:32   
tajtaja
Ko si tako prepoznaven, je še težje odit. Pa verjetno bi bila bitka za otroke umazana..user posted image

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
27.11.2012 20:36:42   
josephine27
veliko otrok je k se jim precej slabše godi kot njima. verjamem, da jima ni prijetno in da nista nič kriva. smilita se mi pa glih ne.

_____________________________



(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
27.11.2012 20:40:32   
majra
Glede na to, kdo jim je oče, bi rekla, da ju ne gane preveč. Lahko, da sem udarila mimo,ampak v takih družinah so druge vrednote in vzgoja, v stilu, jaz sem najboljši in nihče mi nič ne more.
Na žalost.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
27.11.2012 20:41:43   
Tutan
Kako so se pa počutili vsi tisti otroci, katerih starše je okradla Tovšakova?
Kako se počutijo vsi otroci, ko vejo da bo doma za večerjo le kakšen predvčerajšni kruh?
Kako se počutijo vsi otroci, katerim starši ne morejo plačati malice in kosila v šoli?
Pa vsi ti otroci, ki so zdaj ogromno izgubili v poplavah?
Pa vsi otroci, kateri so žrtve psihičnega in fizičnega nasilja doma?

Mogoče jih imajo pa za frajerje? Kaj jaz vem, možen je vsak scenarij?
Ampak meni se Jurčkovi od teh najmanj smilijo. Za njih bodo starši, če drugače ne, pa z denarjem poskrbeli, da ne bodo utrpeli večje škode.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
27.11.2012 21:04:15   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja
Težko se postavim v njuno kožo. Selitev, policija na dvorišču....sigurno tudi otroci v šoli ne varčujejo z opazkamiuser posted image ...se mi prav smilita......pa njuna mama tudiuser posted image .


you are joking, right?

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
27.11.2012 21:20:30   
tajtaja
Ne, mateyka, ni hec....mogoče sem prevec šentimentiuser posted image ...ampak jaz zmerom pomislim na vse plati, tudi na tiste, o katerih se v javnosti ne govori.
No, taka sem, pa kaj čete zdaj z manouser posted image ?

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
27.11.2012 21:33:38   
pelin
Meni se tudi smilita...velikokrat so otroci takšnih slavnih, vplivnih...razvpitih staršev v bistvu veliki reveži...ženska pa na prvo žogo ravno ne....po moje bi lahko kaj naredila, da bi bilo to vse skupaj tamalim prihranjeno....v bistvu pa govorim na pamet, ker ne vem kako je vse v resnici pri njih...

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
27.11.2012 22:07:29   
Leela
mama Vesna se mi čisto nič ne smili. Je zelo zavestno zapravljala denar, veliko denarja.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
27.11.2012 22:10:13   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Meni se tudi smilita...velikokrat so otroci takšnih slavnih, vplivnih...razvpitih staršev v bistvu veliki reveži...


Bum kar podpisal ! :)

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
27.11.2012 22:21:28   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: tajtaja

pa njuna mama tudiuser posted image .


Naj še kdo reče, da nismo socialna država user posted image user posted image , dobrosrčnih ljudi.


Kako se počuti? Ne vem...mogoče kot zbledela reklama za Calvo user posted image

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
27.11.2012 23:27:35   
mateyka
ne vem no, vzgajal so jih v svojem duhu, po moje niso pol glih zatravmirane, kot atiju ni bil blem sposojat.. dedi bo pa tud poskrbel da bosta mele več kot katerikoli povprečen otrok, no matter kaj počneta oči in mami.. sej je s svojimi sini tud tko počel, zakaj bi z vnuki bilo drugače?

duhovna revščina je imo drug problem, samo - kateri duhovni revež pa je še mislil, da je ravno on tisti (duhovni revež)? user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
28.11.2012 8:07:50   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne vem no, vzgajal so jih v svojem duhu, po moje niso pol glih zatravmirane, kot atiju ni bil blem sposojat.. dedi bo pa tud poskrbel da bosta mele več kot katerikoli povprečen otrok, no matter kaj počneta oči in mami.. sej je s svojimi sini tud tko počel, zakaj bi z vnuki bilo drugače?

duhovna revščina je imo drug problem, samo - kateri duhovni revež pa je še mislil, da je ravno on tisti (duhovni revež)? user posted image


Tu pa tam se najde kakšen. In potem o njem posnamejo film.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
28.11.2012 8:21:07   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne vem no, vzgajal so jih v svojem duhu, po moje niso pol glih zatravmirane, kot atiju ni bil blem sposojat.. dedi bo pa tud poskrbel da bosta mele več kot katerikoli povprečen otrok, no matter kaj počneta oči in mami.. sej je s svojimi sini tud tko počel, zakaj bi z vnuki bilo drugače?

duhovna revščina je imo drug problem, samo - kateri duhovni revež pa je še mislil, da je ravno on tisti (duhovni revež)? user posted image



podpis!!!
..in gospa Vesna je dobro vedela kakšen in čigav denar veselo zapravlja-jo tako da -ne se mi ne smilijo!!
Smilijo se mi tisti, ki jih je Tutan zgoraj opisala!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
28.11.2012 8:37:11   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: majra

Glede na to, kdo jim je oče, bi rekla, da ju ne gane preveč. Lahko, da sem udarila mimo,ampak v takih družinah so druge vrednote in vzgoja, v stilu, jaz sem najboljši in nihče mi nič ne more.
Na žalost.


Ni čisto tako in ne vem, zakaj bi privoščli slabo kateremukoli otroku. Za ta dva lahko rečem, da sta taka kot vsi ostali otroci in se jima niti pod razno ne pozna, da sta Jurčkova.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 28.11.2012 8:39:19 >

(odgovor članu majra)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
28.11.2012 8:59:41   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
28.11.2012 9:46:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
28.11.2012 9:53:59   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ne vem no, vzgajal so jih v svojem duhu, po moje niso pol glih zatravmirane, kot atiju ni bil blem sposojat.. dedi bo pa tud poskrbel da bosta mele več kot katerikoli povprečen otrok, no matter kaj počneta oči in mami.. sej je s svojimi sini tud tko počel, zakaj bi z vnuki bilo drugače?

duhovna revščina je imo drug problem, samo - kateri duhovni revež pa je še mislil, da je ravno on tisti (duhovni revež)? user posted image


Tu pa tam se najde kakšen. In potem o njem posnamejo film.


user posted image  dobra

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
28.11.2012 11:12:59   
Taddy78
Čez nekaj let, ko bosta zrastla v postavna fantiča, bomo lahko samo še rekli...jabolko ne pade daleč od drevesa. Če se je lahko Jurči naučil, kako priti do milijonov, brez da migneš s prstom (seveda od očeta), bo to sigurno s pridom naučil še otroka.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
28.11.2012 11:19:13   
kalbo
In tvoji otroci bodo zagotovo poštenjaki, kaj takega lahko samo upaš, zagotovit ne moreš? Se bo treba mal vase obrnit in se vprašat, kaj majo otroci s tem, kar svirajo njihovi starši.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
28.11.2012 12:11:37   
ronja

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Meni se tudi smilita...velikokrat so otroci takšnih slavnih, vplivnih...razvpitih staršev v bistvu veliki reveži...


Bum kar podpisal ! :)

Tudi jaz. Otroci niso nič krivi, komu se rodijo: niti če se staršem, ki rajši kupujejo čike kot njihovo malico, niti če se nekim slavnim, ki kradejo ali karkolipač slabega delajo - v obeh primerih se mi zdi, da je otrok oropan nečesa, kar se mi zdi, da bi morala bit pravica vsakega otroka: da se mu ni treba sramovat svojih staršev.
So stvari, ki ti jih denar ne more kupit. Vse, ki pravite, kako je vse fino fajn, če majo starši (ali stari starši) denar in kako potem otrok nič ne trpi, predlagam, da si preberete knijgo Sram - tam je recimo zgodba avtorja knjige, ki ga je bilo sram, ker je bil tako reven, bil pa je prijatelj na faksu s sošolcem, ki je bil zelo bogat - in ta se je zelo sramoval tega, da je bogat, da ima njegov oče denar in da tega denarja verjetno ni čisto pošteno dobil... Bilo mu je tako grozno, da niti približno ni mogel nič uživati v vsem tem denarju.

Ne sodit otrok po starših! Dajte jim vsaj možnost, da so drugačni! Kdo pravi, da jim je vseeno? Kateremu otroku pa je vseeno, kaj o njem mislijo sošolci in prijatleji? Ma, tile komentarji se res berejo zelo plitko... Mi je kar hudo, ko to berem - kao, sej majo dnar, bojo že kupili vse... Ko da lahko kupiš to, da se tvoj otrok dobro počuti, pa da ga ni sram! Čeprav ni nič sam narobe naredil (otrok mislim)...

Ankica, se pa strinjam glede zokija in tega, da morajo otroci, ko so odrasli ipak počasi začet svoje sranje sami popravljat... Ampak to nima veze s pravimi nepolnoletnimi otroki!

Ni čisto tako in ne vem, zakaj bi privoščli slabo kateremukoli otroku.

Podpis! Pa kako ste lahko taki do otrok? Smilijo se mi vsi otroci, s katerimi se slabo dela, pa ne glede na to, v katerem smislu.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
28.11.2012 12:22:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako se ob vsem tem počutita Juretova otr...
28.11.2012 12:41:48   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

In tvoji otroci bodo zagotovo poštenjaki, kaj takega lahko samo upaš, zagotovit ne moreš? Se bo treba mal vase obrnit in se vprašat, kaj majo otroci s tem, kar svirajo njihovi starši.


Odlicno vprasanje.... vendar... (kratka verzija):
treba bo prvo opraviti z miselnostjo izvirnega greha, po metodi katerega so vsi otroci krivi za dejanja svojih starsev in po kateri so vsi otroci kloni svojih starsev (vecinoma zgolj slabih znacilnosti sicer) in zato bodo zagotovo enaki kot njihovi zanic starsi...
Bo treba zaceti otroke pravocasno kaznovati, da se jnihova genska pokvarjena in nemoralna struktura drzi vsaj pod nadzorom. Vsaka podobnost s salemskimi procesi je .. slucajna ?

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?