|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 19:02:26   
Stanislava_
Z vseh strani poslušamo, kako smo v krizi, in kako je treba šparat. Ljudstvo pravi, da nima za kruh, enako pravi vlada.

Petarde in rakete se pa še kar na veliko prodajajo user posted image .

Kdo jih sploh še kupuje, če večina še za hrano nima? A za rakete pa je user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 19:06:31   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
Da imaš ti kaj za vprašat user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 19:07:59   
ronja
Ker so enim všeč, ker niso čisto vsi brez denarja in ker od njih dobiva država davek, verjetno... Ne vem, nisem še nikoli kupila in celo v štacuni, kamor hodimo, jih nimajo - princip, ker so baje za družine (sicer cene temu rahlo nasprotujejo zadnje časeuser posted image ).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 19:13:38   
Tippi
jaz malo ločim petarde in rakete. kakšen lep ognjemet pogledat, je fajn. tud glasni niso v primeravi s petadami, ki jih soovražim!user posted image Petarde so poceni, rakete so pa drug rang.

Se mi pa zdi, da je vsako leto boljše. Da kar napredujemo, kot družba in je obojih, tako raket kot petard zmeraj manj. Malo po malo.

< Sporočilo je popravil Tippi -- 6.12.2012 19:15:17 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
6.12.2012 19:18:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Stanislava_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 19:26:41   
ronja
Se mi pa zdi, da je vsako leto boljše. Da kar napredujemo, kot družba in je obojih, tako raket kot petard zmeraj manj. Malo po malo.
Podpis.

Tisti, ki ga nimajo, pa ne kupijo stvari, ki jih ne rabijo.
Hehe, ankica, če bi bilo to res, potem bi bilo veliko manj ljudi v kreditihuser posted image .

Jaz pa ne razumem, zakaj obstajajo ipadi in ipodi, pa jih ima vseeno veliko ljudi. Ali pa šminke, 30 parov čevljev.
Ljudje imamo različne prioritete.

Podpis.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 19:30:27   
Tippi
Jaz pa ne razumem, zakaj obstajajo ipadi in ipodi, pa jih ima vseeno veliko ljudi. Ali pa šminke, 30 parov čevljev.


Jaz pa ne razumem kam hudiča babbe spravijo tolk čevljev, če vzamem predpostavo,da ne živijo vsi glih v vilah, kjer imajo eno sobo samo za čevlje. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 19:34:55   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Jaz pa ne razumem, zakaj obstajajo ipadi in ipodi, pa jih ima vseeno veliko ljudi. Ali pa šminke, 30 parov čevljev.


Jaz pa ne razumem kam hudiča babbe spravijo tolk čevljev, če vzamem predpostavo,da ne živijo vsi glih v vilah, kjer imajo eno sobo samo za čevlje. user posted image
Tam veš, ko imamo me kuhlo, pa krožnike, pa rajngle... user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 19:47:11   
Tippi
Tam veš, ko imamo me kuhlo, pa krožnike, pa rajngle... user posted image


user posted image ja samo tam bi šlo! pri takem številu čevljev, kuhl sploh uporabit nimaš cajta. maš prav user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 19:54:55   
Paštetka
Kar se tiče šmink in čevljev....tukaj jaz šparam. user posted image Pa pri frizerju, lakih za nohte. Pri kuhlah, loncih pa ne. user posted image
Včeraj sem celo šla na bolho gledat, če kdo prodaja modelčke za plastelin od play doh (tiste na tlačlke, ko pridejo razni črvi, pa špageti, zasukani rezanci ipd...), ko jih rabim za dekoracijo sladic, in ni podobnega za kupiti za kuho. user posted image

No, saj če ima katera kaj podobnega se ru rudi lahko javi. user posted image

Aja, raket, petard, pa tudi ne kpujemo. user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 20:08:19   
Tippi
Pri kuhlah, loncih pa ne. user posted image


Jaz si pa skor ne upam poveddat, kaj je moja šibka točka user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 20:14:46   
ronja
Jaz pa ne razumem kam hudiča babbe spravijo tolk čevljev, če vzamem predpostavo,da ne živijo vsi glih v vilah, kjer imajo eno sobo samo za čevlje.
Pa,enkrat se je tu na rr ena razburjala, ker ji soseda ne dovoli imet 2 omaric za čevlje na hodniku...user posted image Da nima kam dat svojih čevljev potem...

ja samo tam bi šlo! pri takem številu čevljev, kuhl sploh uporabit nimaš cajta. maš prav

Če maš tok štiklov, ti kuhat niti ni treba;).

paštetka, glede šparanja sva na isti valovni;).

tippi, z besedo na dan. Bolj blesave hobije kot jih mam jaz, si skoraj težko zmisliš. Recimo mene lubi vsake toliko zelo vljudno vpraša, če res rabim eno škatlo pregorelih žanicuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 20:28:06   
Tippi
ronja user posted image
moji hobiji niso glih nenavadni (fotografija in še mnogo tega), ampak sem ciljala bolj na "hrčkanje" in na tisto, čemu se v štrcuni ne morem upreti user posted image

vazelini + gamaše in kape (bolj se barvno klapa, boljš je) user posted image imam posebno omaro (ni treba posebej poudarjati, da je ogromna user posted image )

joooj seveda. za toplejše mesece, pa pri meni brez raznoraznih rutk, rut in trakov, ne gre!

< Sporočilo je popravil Tippi -- 6.12.2012 20:32:49 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 20:31:54   
Tippi
če res rabim eno škatlo pregorelih žanicuser posted image


hahahah dej prosim povej za kaj rabiš pregorele žarnice, potem pa še povej, zakaj jih rabiš tolk velik user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 20:33:54   
Paštetka
Tippi v katerem programu obdeluješ fotke?

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 20:40:27   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Tippi v katerem programu obdeluješ fotke?


Jaz sicer vedno trdim, da za dobro fotko ne potrebuješ vrhunskega aparata, niti obdelovanja, da je dovolj lep motiv in seveda, da imaš malo oko za fotko (a je tole brati samovšečno?user posted image ), ampak sem pa tja še vedno kaj obdelam... tukaj http://www.freeonlinephotoeditor.com/

< Sporočilo je popravil Tippi -- 6.12.2012 20:41:40 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 21:00:26   
Paštetka
To imaš Tipi, čisto prav. Se strinjam. Samo, veš tiste družinske fotke, ko glih ne moreš lovit svetlobe, ker loviš trenutek... user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 21:15:09   
ronja
Za novoletne okraske, pa za bazo za figurice... do česar seveda še nisem prišlauser posted image .

Kar se fotografiranja tiče se strinjam, samo rabiš pa nekaj, česar v našem stanovanju ravno ni v izobilju - dobro svetlobo in ne preveč nabasano ozadjeuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 21:16:12   
Tippi
Pri družinskih pač daš vse od sebe, potem pa pride ven kar pač pride user posted image itak je pri teh družinskih pomembna globja vsebina in zgodba, kot pa detajli, kako stoji vaza in ali ni morda na mizi preveč "rekvizitov", ki niso glih za na fotkouser posted image . Tistga itak ne bo nihče opazil. user posted image

Včasih pa tud taka kakšna rata user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 21:19:08   
ronja
Tistga itak ne bo nihče opazil.

Try meuser posted image . Pri nas včasih umaknem pol, da bi se vsaj videlo to, kar v principu slikam, pa še vedno so fotke, ko da je atomska bomba pristala pri nas domauser posted image . Takle mamouser posted image . Sicer je pa fotografija tudi meni všeč, samo še nič ne vem o tem - mam pa na wish listi za se naučituser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 21:22:25   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Ne vem. Tisti, ki jih kupujejo, verjetno še imajo denar, da si jih lahko privoščijo. Tisti, ki ga nimajo, pa ne kupijo stvari, ki jih ne rabijo.


Nekateri ja...pri nekaterih pa je žal občutek, da če ni kruha, naj bodo vsaj igre user posted image .

Jaz bi zahtevala plačilne liste in odrezke od pokojnine. Če je plača premajhna, nema raket user posted image , petard pa v nobenem primeru.
Toliko špara država, toliko programov je, ne zna pa reči ne neumnostim.

< Sporočilo je popravil Stanislava_ -- 6.12.2012 21:24:12 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 21:28:59   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Jaz pa ne razumem kam hudiča babbe spravijo tolk čevljev, če vzamem predpostavo,da ne živijo vsi glih v vilah, kjer imajo eno sobo samo za čevlje. user posted image


V omaro, tako kot štiri slone v fičota user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 21:30:49   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

. Sicer je pa fotografija tudi meni všeč, samo še nič ne vem o tem - mam pa na wish listi za se naučituser posted image .
Uuuu meni od nekdaj. Čakam, da bom imela kak tisočak ali dva na strani, pa šus po noro dober fotoaparat.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 21:31:17   
Tippi

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Tistga itak ne bo nihče opazil.

Try meuser posted image . Pri nas včasih umaknem pol, da bi se vsaj videlo to, kar v principu slikam, pa še vedno so fotke, ko da je atomska bomba pristala pri nas domauser posted image . Takle mamouser posted image . Sicer je pa fotografija tudi meni všeč, samo še nič ne vem o tem - mam pa na wish listi za se naučituser posted image .


user posted image Fotograf itak opazi vse, oziroma tisto, kar je zanj moteče. če boš dala nekomu za pogledat slikco otroka, ne bo opazil, da so v ozadju na tleh smokiji, ali pa kup nezlikanega perila user posted image ampak bo gledaj čudovit nasmeh otroka. o tej globini sem govorila prej. user posted image

Če se boš spravila na kakšen fotografski tečaj, mi pliz javi, jaz se prec javim. na začetnega, se razume user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Zakaj so petarde in rakete sploh dovoljene?
6.12.2012 21:33:48   
Tippi
Uuuu meni od nekdaj. Čakam, da bom imela kak tisočak ali dva na strani, pa šus po noro dober fotoaparat.


jOOOOOOOJ jaz bi tud hud aparatič, tak s polmetrskim objektivom user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?