|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Okraski za okna
4.12.2012 10:10:47   
dreamhorse
S tamalo bi naredile neke okraske na okna, sneg, snežake, snežinke itd, pa me zanima iz česa to ustvarjate?
Filc mogoče?

Lp

< Sporočilo je popravil dreamhorse -- 4.12.2012 10:11:25 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Okraski za okna
4.12.2012 10:43:08   
takotako
JAz sem lansko leto iz navadnega belega paprija rezala kroge.-v smislu kep. Potam pa sva z malim sestavla velikega snežaka. Sicer sem ga lepla na mizi pa sem ga pol na oken dala, da ni blo preveč salotejpa na oknu...nisem preverila če lahko še z čim gor lepim. Je pa ful dober ratal ker se je res od daleč vidu.

No pol pa k sem vse to dol dajalauser posted image -me je minil za letos. Tako da sem kupla kar une nalepke za na okna-snežinke, veja z pritčki, itd. Pol pa smo končno dal stran rože in sva naredila snežaka-stiroporaste krogle, vata, pa po tleh vata. Zdaj ta teden pa delava smreko iz vej.

Drugače pa jaz z unimi barvami delam za na okna. Malemu narišem, potem pa on pobarva-. Maš pa flomastre za na okna tud. Ne vem kje sem to vidla.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Okraski za okna
4.12.2012 11:31:43   
dreamhorse
Kaj pa ta pata fix, ti bo šlo? Bom s tem poskusila...

Medve boma ravno zaradi tega, ker mala že komaj čaka, da bo naša hiša okrašena, delale same... sem mislila kar nalepke kupit, pa to ni to.. je pa najbolj enostavno, definitivno..
Kakega snežaka, snežinke, pa sneg po "tleh", pa bo..
Hvala za ideje


(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Okraski za okna
4.12.2012 15:51:21   
Paštetka
Na okna lahko enostavno rišeš s tempera barvami. Lepo se vidi, enostavno, še lepše pa se odstrani. user posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Okraski za okna
4.12.2012 22:56:25   
takotako
Nisem probala še s tem. Ampak sigurn je boljš k salotejp. ampak itak se pri meni vsa ta dekoracija spreminja. Tako da letos so te nalepke sam dodatek k zimski idili na okenski polici. Pa zdaj kaširava iz ta velikih balonov velikega snežaka ki nas bo s terase gledal notri. pa še mali bo sam barvu ga. :) Nima kaj zgrešit.

Potem pa na koncu pa pridejo iz teh kosmatih žičk-srebrnih, taki zvitki dol obešeni. Iz tega bojo tud okraski-to bo mali delu kar bo hotu...

Ja že študiram kdaj bi smrekco postavli. samo jo moram it kupit, če bi imeli umetno bi že stala.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Okraski za okna
5.12.2012 8:50:06   
Tutan
Kaj pa je narobe z običnimi, navadnimi barvami in konturami za okna? Narišeš na folijo, odlepiš, napopaš na okno, odstraniš BP?

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Okraski za okna
5.12.2012 11:39:53   
dreamhorse
Tutan, hvala tudi tebi za idejo... Vse bomo poskusili... danes boma naredili snežaka in sneg zgoraj in spodaj, potem pa bova videle, kako in kaj dalje..
Mi bi tudi že jelko postavili, pa se mi res zdi prehitro... Kdaj se pravzaprav postavlja?

lp

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Okraski za okna
5.12.2012 11:55:49   
ronja
Filc, papir, window color, Hama perlice...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Okraski za okna
6.12.2012 11:12:10   
tečla
Mi2 sva jih izdelala kar iz papirja in sem jih nalepila z selotejpom, sam še vsako leto čist normalo dol dobila ostanke z steleksom. Mi pa je tudi window color všeč, samo se predolgo suši (za sina).

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Okraski za okna
6.12.2012 12:41:10   
josephine27
mi vsako izrežemo snežinke iz papirja in nalepimo na okna, potem pa pošpricamo s snegom fajn celo okno. malo počakaš, da se sneg posuši pa potem dol pobereš snežinke in ostanejo odtisi na oknu.

fajn, ker se praktično nič ne vidi noter, tudi če si brez zaves. konec sezone pa opereš s toplo vodo, gre super dol. je pa res, da če imaš veliko okenj potem gre kar precej sprejev, ke še hočeš, da je lepo moraš kar fajn našpricat. mi za 5 okenj porabimo dva.

_____________________________



(odgovor članu tečla)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Okraski za okna
6.12.2012 16:34:47   
ellie
Za lepljenje na okna (in tudi drugam) uporabite bel selotejp...se odstrani brez težav, tudi po 1 letu user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Okraski za okna
6.12.2012 17:13:25   
mateyka
tuki so ful moderne in tradicionalne zvezde na oknih, večinoma kot okenske luči (adventsstjärna)..
the adventsstjärna— the Swedish Christmas star, or welcome light. A tradition once kept by families in Norrbotten. Swedes hang the star lantern in a window on the first Sunday of Advent.

user posted image
user posted image
user posted image

lahko bi recimo naredili veliko zvezdo (tle so dostikrat iz kartona) in zrezali razne filigranske vzorce za luknice ter jo postavili čez lučko in na okno? po moje bi bilo otrokom všeč to gledat zvečer, ko grejo spat user posted image

user posted image
user posted image

tukaj so pa navodila (template) kako se izreže in zlepi - men je ful lepa ta zvezda na oknu user posted image
http://www.homemade-gifts-made-easy.com/paper-star-lantern.html
http://files.homemade-gifts-made-easy.com/lanterns/paper-star-lantern-templates.pdf

< Sporočilo je popravil mateyka -- 6.12.2012 17:25:11 >

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Okraski za okna
6.12.2012 19:03:46   
ronja
Mi smo z bluetackom na okna pritrdile snežinke iz belega umetnega filca, ki so nam jih enkrat zelo prijazno šenkali v Filcu, Mengeš, ko sem kupovala polnilo za deke.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Okraski za okna
7.12.2012 13:05:12   
dreamhorse
Naredile sva kr iz šeleshamerja snežaka, z lepilnim trakom... pa snežinkice in smrečke...
Za letos bo ok, drugo leto kaj več...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?