|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako shujšati 3 kg?
26.3.2009 10:36:04   
mižek
Najprej en lep pozdrav,

verjetno vam je jasno kaj je moja težava, RADA BI SHUJŠALA. Ker pa moje želje niso ne vem kako drastične, so mi diete kot so ločevalna in montigamc kar malo prehude. Rada bi namreč shujšala kake 3kg, vendar mi nikakor ne uspe, se trudim že dva tedna pa ni nobenega rezultata, seveda nisem pozabila na telovadbo in primerno zaužitje tekočine na dan ampak še vedno ni nič pomagalouser posted image .

Tako da bi prosila za nasvete, in bi jih bila zelo veselauser posted image

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 26.3.2009 11:19:45 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako shujšati 3 kg?
26.3.2009 11:48:30   
Lunca1
1. dan - poješ 1 kg kuhanega krompirja
2. dan - jogurt
3. dan - meso ene vrste, karkoli razen svinjskega
4. dan - ena vrsta sadja
5. dan - hrenovke
6. dan - jajca

Shujšal naj bi 6 kg, jaz sem jih 3, s tem da sem jedla sadne jogurte namesto navadnih, za meso vratnik. vse razen krompirja lahko ješ v neomejenih količinah.

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako shujšati 3 kg?
26.3.2009 12:03:33   
mižek

IZVIRNO SPOROČILO: Lunca1

1. dan - poješ 1 kg kuhanega krompirja
2. dan - jogurt
3. dan - meso ene vrste, karkoli razen svinjskega
4. dan - ena vrsta sadja
5. dan - hrenovke
6. dan - jajca

Shujšal naj bi 6 kg, jaz sem jih 3, s tem da sem jedla sadne jogurte namesto navadnih, za meso vratnik. vse razen krompirja lahko ješ v neomejenih količinah.


vse ok, ampak ta drugi dan samo jugurt cel dan nisi bila lačna, in si ostala na tej teži?

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako shujšati 3 kg?
26.3.2009 13:03:25   
livia
Jaz sem zdaj prvič na neki resni hujševalni dieti in ti lahko svetujem ločevalno. Jaz sem v 3 tednih šla dol 3 kg. Imam tudi ene 4 kg viška. Ni treba se je tako drastično držat, predvsem pa ne 90 dni. Delaj po tej dieti dokler ne dosežeš željene teže. Meni so to dieto priporočile prijateljice, ki imajo malo več težav s kilami in so poiskusile že vse sorte in ta res deluje, pa še lačen nisi. Ješ lahko kolikor hočeš, samo drži se predpisanih jedi. Predvsem prva dva tedna kile kar puhtijo.
Srečno.

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako shujšati 3 kg?
26.3.2009 13:12:21   
puppa
Ojej... zdej sem pa usjala...

Hotela sem tole napisati.

Za tri kilograme se ti ne splača imeti ločevalne. Pa še ločevalna povsem zmede prebavo in imaš lahko samo škodo od nje, ne pa koristi.

Med obroki nič prigrizkov, nič sladkarij, čipsov.

SE da shujšat. In to v zelo kratkem času.

< Sporočilo je popravil puppa -- 26.3.2009 13:14:03 >

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako shujšati 3 kg?
26.3.2009 13:14:02   
Lunca1
Mižek se da zdržat tudi samo z jogurtom. Jih poješ ene 6 v dnevu.

(odgovor članu puppa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako shujšati 3 kg?
26.3.2009 14:55:04   
Luni
Jaz bi tudi rada ene tri kilce šla dol user posted image . Prvič v življenju se mi jih je čez zimo nabralouser posted image  Zdaj sem uvedla toplo vodo, brez sprememb pri hrani. Tople vode spijem, kolikor morem (1,5 litra na dan kar gre). Rezultat: prebava se mi je še kar uštimala, kilce ostajajo iste user posted image . Ampak sama vem kaj moram: zvečer ne jej nič! Jaz pa pospravljam ostanke za našo tamalom, aaahhhhhhhhh........

_____________________________



(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako shujšati 3 kg?
26.3.2009 14:57:47   
Pupa7
črtaj kruh in sladkarije in junk food, pa po sedmi uri ne jej... to je to...

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako shujšati 3 kg?
26.3.2009 15:05:33   
mižek
oh ja ti kg, danes sem res pridna sem pojedla zjutraj sadje, za kosilo pa solato. 
Sem se odločila, da bom poskusila z ločevalno, ampak bom si sam pripravila jedilnik, ker sem tak tip, da če se mi zalušta danes solata in krompir na jedilniku pa je nekaj drugega, si bom ziher šla skuhat tisto kar se mi je zaluštalouser posted image .
Seveda se bom držala pravilnega ločevanja, potem pa bomo videli kaj se bo zgodilo, upam da bodo odvečne blazinice izginileuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Bom pa se še oglasila kaj, če bo katero zanimalo, kaki bodo rezultatiuser posted image

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako shujšati 3 kg?
27.3.2009 13:25:21   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: mižek

Najprej en lep pozdrav,

verjetno vam je jasno kaj je moja težava, RADA BI SHUJŠALA. Ker pa moje želje niso ne vem kako drastične, so mi diete kot so ločevalna in montigamc kar malo prehude. Rada bi namreč shujšala kake 3kg, vendar mi nikakor ne uspe, se trudim že dva tedna pa ni nobenega rezultata, seveda nisem pozabila na telovadbo in primerno zaužitje tekočine na dan ampak še vedno ni nič pomagalouser posted image .

Tako da bi prosila za nasvete, in bi jih bila zelo veselauser posted image



priznam....fauš sem ti!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako shujšati 3 kg?
27.3.2009 21:21:11   
kaya2007
tudi jaz imam za shujšat kakšne 3 kile in ti povem, da je to najtežje. po mojem mnenju montignac in podobno NI DOVOLJ za shujšati 3 kile, ki so ponavadi najbolj kritične, ne pa da se ti zdi to pretirano. fora je v tem, da če jih imaš full preveč in začneš jest po montignacu, se ti to valda pozna. če pa imaš samo 3 preveč...močno dvomim. ker verjetno tudi prej nisi full full jedla.
jaz se zdaj kakšne 2 meseca držim precej striktnega jedilnika-nič sladkorja, tudi sadja ne, zelo zelo malo hidratov itd itd (ok, vmes sem malo popustila user posted image ), hodim na fitness, ostale dni tečem...in rezultat? po kavbojkah se full pozna-noge so mi šle kar skupaj, trebuh mi še ni šel stran, po kilah pa ne vem če sem shujšala za eno kilo.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako shujšati 3 kg?
28.3.2009 23:13:40   
darja72
Kaja2007, salo je bistveno lažje od mišičnega tkiva. Saj vem, da veš, ampak tako v tolažbo.user posted image
In imaš prav. Samo 3 kile izgubiti nekomu, ki nima težav z preveliko odvečno težo, je kar težko. Pomaga po moje samo več gibanja in zdrava prehrana.

_____________________________

Kogar ni, ga ne pogrešamo!

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako shujšati 3 kg?
30.3.2009 0:34:25   
mižek
ojla,

se javljam malce bolj pozno, mi skrbi ne dajo spat. No da vam povem kako napredujem z svojo kao dieto, čez vikend sem se spet pregrešila tako da bo jutri vjutro tehtnica pokazala enako, če ne še kak kg večuser posted image . Ti vikendi, me kar vržejo na stare tire potem pa ni čudno da ne morem zgubit kg.
Sem probala z ananasom in vam povem da še nisem izginilauser posted image user posted image , tako damislim da obseg mojega telesa nebo kar skopnel na podlagi ananasauser posted image user posted image user posted image .

Eh te maščobne blazinice, se čez zimo kar naberejouser posted image user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako shujšati 3 kg?
30.3.2009 14:30:44   
Hana76
Evo, tudi jaz bi shujšala za 3 kg, ponavadi mi to uspe. Pozimi namreč vedno dobim par kilc.

Sama ne počnem nič drastičnega, uvedem dodatno športno aktivnost 2x/teden, jem vse, se pa ne nažiram. Okoli 3-4x/teden ne jem po 17. uri.

To je to...user posted image

Upam, da mi tudi letos uspe...user posted image

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako shujšati 3 kg?
31.3.2009 22:47:58   
mižek
pri meni še vedno vse po starem, kg so še vedno enaki. Edino kar sem še dodatno uvedla da ne pijem več sladkane kave in dnevno telovadim po 30 min, bomo videli kako bo čez en mesec

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako shujšati 3 kg?
2.4.2009 14:48:33   
pikica36
jaz tud morem spravit ene 3 kg doluser posted image pa mi tudi ne rata najboljuser posted image , te tazadnje kg so trdovratne ko user posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako shujšati 3 kg?
5.5.2009 20:03:46   
BabyKitty
Jst svoje tri kile izgubljam nekje 3 leta user posted image ne gre in ne gre kljub vsemu vedno pristanem na magičnih 57,5 user posted image Če telovadim dobim take mišice, da me rata sram ker sem kot nogometaš, nobena dieta mi še ni pomagala, nobena vadba in ničččč, vedno pride po enem tednu nazaj na 57,5 pa če se 3 kile zredim al pa če tri kile shujšam user posted image Zdej mi pa povejte za kšn čudežn napitk k to poprav in kupm user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako shujšati 3 kg?
5.5.2009 20:31:18   
Abbey

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura


IZVIRNO SPOROČILO: mižek

Najprej en lep pozdrav,

verjetno vam je jasno kaj je moja težava, RADA BI SHUJŠALA. Ker pa moje želje niso ne vem kako drastične, so mi diete kot so ločevalna in montigamc kar malo prehude. Rada bi namreč shujšala kake 3kg, vendar mi nikakor ne uspe, se trudim že dva tedna pa ni nobenega rezultata, seveda nisem pozabila na telovadbo in primerno zaužitje tekočine na dan ampak še vedno ni nič pomagalouser posted image .

Tako da bi prosila za nasvete, in bi jih bila zelo veselauser posted image



priznam....fauš sem ti!!user posted image user posted image user posted image


jaz pa sem fouš tebi, Moja mura in to zelooooooooouser posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako shujšati 3 kg?
6.5.2009 10:49:25   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: BabyKitty

kljub vsemu vedno pristanem na magičnih 57,5

-----------------
To so tudi moje magične kg user posted image !
Ampak to zato, ker jih lahko samo še s pomočjo magije dobim user posted image !
Drugače pa samo malo zmanjšaj obroke. Po moje se bo poznalo po kakšnem mesecu.

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako shujšati 3 kg?
6.5.2009 17:39:31   
Hana76
Jaz bom že z 62imi zadovoljna...user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako shujšati 3 kg?
7.5.2009 17:20:02   
kaya2007
moje 3 kile ne grejo nikamor user posted image  sem z dieto in fitnessom že nekaj naredila, potem vse malo opustila in ni bilo 2 tedna, ko sem dobila že vse nazaj, če ne še kaj za povrh user posted image  in vseeeeee v trebuh. znorela bom!

(odgovor članu Hana76)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako shujšati 3 kg?
10.5.2009 0:02:22   
Dadi
Jaz sem šla po sistemu manj jejuser posted image ....pa sekiraj se  5 kg dol v roku 14 dni. No zdej sem se sekirat nehala, ampak manj jej bom pa še vedno upoštevala user posted image . Bi bilo še enih 3 fajn zgubit pa pristanem na magičnih 52. user posted image

< Sporočilo je popravil Dadi -- 10.5.2009 0:04:05 >


_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako shujšati 3 kg?
10.5.2009 10:02:57   
muška
meni je pa ločevalna prav fajn za dol skeglat malo kg. Jaz sem se jo šla že dvakrat in sem obakrat spravila brez težav toliko kot sem želela.  za zajtrk sem imela vedno sadje (prvi dan je malo kritično, potem gre!) , za čez dan pa sem se sproti odločala kak dan bo.


(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?