|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako veš,če ti odteka plodovnica?
28.5.2007 17:20:49   
žarnica
Saj mogoče čist brezveze paniko zganjam, samo ker se je ta nosečnost začela s krvavitvijo, imam skoz slab občutek.user posted image No,že par dni opažam,da mi kdaj kaj priteče na hlačke. Zdaj pa ne vem, al je možno,da je to urin,saj me detece res zelo nizko brca (namesto,da se bi mi premikal trebuh,se mi premika venerin hribček) in sedi v maternici al je mogoče plodovnica.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako veš,če ti odteka plodovnica?
28.5.2007 17:22:44   
Anonimen
Žarnica... Ni ne eno ne drugo... Samo beli tok je. Meni se tudi uliva tako na cajte...

(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako veš,če ti odteka plodovnica?
28.5.2007 17:25:00   
Anonimen
Ja v katerem tednu pa si?
Čist možno da je plodovnica.

(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako veš,če ti odteka plodovnica?
28.5.2007 17:49:08   
Anonimen
Škoda je tukaj karkoli razglabljat,saj je nosečnost zelo pomembna stvar,zato ti polagam na srce,da čimprej obiščeš zdravnika.Tukaj lahko dobiš veliko različnih odgovorov,ki te bodo samo zmedli in celo prestarašili,zato je edino pametno obiskati ginekologa.Želim ti,da ni nič strašnega in da bo nadaljevanje nosečnosti čim lepše.Srečno in drži se.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako veš,če ti odteka plodovnica?
28.5.2007 17:49:45   
žarnica
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Žarnica... Ni ne eno ne drugo... Samo beli tok je. Meni se tudi uliva tako na cajte...


ja,samo a nima beli tok vonja?

Sem pa v 24.tednu

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako veš,če ti odteka plodovnica?
28.5.2007 17:53:26   
Anonimen
A nimajo v Medisau nekih vložkov, ki pokažejo, ali je plodovnica ali ni? All sence ali nekaj takega. Samo menda tudi ti niso zanesljivi.
Jaz bi na tvojem mestu šla na pregled, za vsaj slučaj.

(odgovor članu žarnica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako veš,če ti odteka plodovnica?
28.5.2007 17:56:09   
ronja
verjetno je res beli tok, meni se isto dogaja že nekaj časa. Če je plodovnica, potem so baje hlačke ves čas mokre, ne samo od časa do časa, ker pač ves čas po malem curi, tak so nam vsaj rekli v mš... Ali pa se vlije na veliko, ampak takrat itak veš, da je to touser posted image
Sicer pa, če te skrbi, lahko neseš testirat svoje hlačke (morajo bit bombažne in baje po možnosti bele) v porodnišnico, lahko tudi bombažen vložek, ne sme bit navaden vložek, ker ti majo not ene kemikalije, ki potem motijo to detekcijo snovi v plodovni vodi.
Potem je pa še tretja možnost, baje se da kupit v lekarni en tak test za plodovno vodo, vprašaj, nisem še delala, to je pač moja prva user posted image :) samo slišala sem.

jaz ne bi delala panike, ampak jaz je nikoli ne delamuser posted image , tako da naredi po svoje, sem ti napisala samo par možnostiuser posted image

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako veš,če ti odteka plodovnica?
28.5.2007 17:57:23   
ronja
normalen, zdav beli tok nima vonja!!! vsaj ne nič izrazietega - če ga ima, je navadno nekaj narobe (glivice, itd)... moj vem, da ga nikoli nima, pa ni plodovnica, ker je bilo isto tudi ko nisem bila user posted image ...

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako veš,če ti odteka plodovnica?
28.5.2007 18:20:57   
žarnica
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ali pa se vlije na veliko, ampak takrat itak veš, da je to touser posted image



Ja,tako je bilo prvič. ZDaj pa res nevem. VErjetno se bom kar naročila na pregled. Ziher je ziher.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako veš,če ti odteka plodovnica?
28.5.2007 19:13:48   
Jančika_
Možno je tudi, da plodovnica odteka na obroke. Pri moji prijateljici je bilo tako in sicer so ji v porodnišnici razložili, da se je plodni mehur natrgal nekje zgoraj, torej ne pri materničnem vratu, in ko se je otrok premikal in obračal, je priteklo nekaj plodovnice. Njo so potem dali kar rodit, ker je bila noseča že 37 tednov.



(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako veš,če ti odteka plodovnica?
28.5.2007 20:04:18   
Blacky30
To se je meni ful dogajalo v zadnjem trimesečju. Je bil pa samo prozorni izcedek.user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako veš,če ti odteka plodovnica?
28.5.2007 20:34:15   
rumba
Meni je prvič plodovnica prav počasi odtekala, da niti vedela nisem za to. Ko sem dobila popadke, sem šla v P, kjer so me nadrli, kaj hodim naokoli, ker mi je plodovnica odtekla. Jaz sem le izbulila oči. Odtekla?user posted image
Tako da, ja je možno, da počasi odteka.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
29.5.2007 7:38:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako veš,če ti odteka plodovnica?
29.5.2007 8:25:16   
ribica.

Jaz sem bila na istem kot ti. 25. teden.Ko se mi je zgodilo prvič nisem vedla kaj je. KO se mi je zgodilo drugič, pa me je začelo  že skrbeti. Zato sem šla na pregled. Moja G me je itak nadrla, da je treba takoj prit v takih primerih.
Pri meni je bil samo urin, čeprav je šlo za tekočino brez barve in vonja. Lahko pa bi bilo, da se ti res predrejo ovoji nekje zgoraj in potem počasi pušča. 

Ti kar pojdi na pregled, brez naročanja, saj te bodo itak nprej vzeli.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako veš,če ti odteka plodovnica?
29.5.2007 9:17:22   
Afnica
Pri meni je odtek plodovnice izgledal takole:
 
Razgrajanje malih dveh in kot ena močneja brca, nato kot bi mi ušlo. In sem mislila, da je pač urin in šla na wc. Ampak na poti tja se je kar vlilo iz mene. Zadržat ne moreš. user posted image  Tekočina res brez barve in brez vonja. Ker sem bila v bolnici so me takoj peljali v porodno. Na poti tja je iz mene še kar tu in tam vlivalo. Še na porodni postelji.
 
Res pa je, da ti lahko odteka po malem. Zato svetujem isto kot ostale. Idi na pregled.

_____________________________

Prodamo opremo in oblačila (primerno tudi za dvojčke)
http://oblacilaigrace.moj-album.com/

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako veš,če ti odteka plodovnica?
29.5.2007 11:39:03   
ronja
Madona, punce, dobro, da ste napisale, da je lahko tudi takole po malem! Bom malo bolj pozorna zdaj, hehe. Hvala, nikoli ne veš, kdaj ti prav prideuser posted image

(odgovor članu Afnica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako veš,če ti odteka plodovnica?
20.7.2007 21:05:06   
ašun
Jaz pa mislim, da mi kakšna kapljica uide.

Nisem vedela, da je beli tok brez barve in vonjauser posted image . Jaz ga imam pred menstruacijo in ima vonj in barvo, drugače pa ne.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako veš,če ti odteka plodovnica?
20.7.2007 21:09:00   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

To se je meni ful dogajalo v zadnjem trimesečju. Je bil pa samo prozorni izcedek.user posted image


Pri meni je bilo tudi tako-obakrat!

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako veš,če ti odteka plodovnica?
20.7.2007 21:10:59   
ašun
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

To se je meni ful dogajalo v zadnjem trimesečju. Je bil pa samo prozorni izcedek.user posted image


Pri meni je bilo tudi tako-obakrat!



Pa si se šla pokazat k g. ?


(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako veš,če ti odteka plodovnica?
20.7.2007 21:11:38   
Anonimen
 
mene pa zanima kako si lahko v 24 tednu, v tickerju pa ti piše, da imaš še 9 tednov do poroda.
drugače pa pojdi do G, on bo najbolj vedel

(odgovor članu ašun)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako veš,če ti odteka plodovnica?
20.7.2007 21:18:33   
ašun
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


mene pa zanima kako si lahko v 24 tednu, v tickerju pa ti piše, da imaš še 9 tednov do poroda.
drugače pa pojdi do G, on bo najbolj vedel


Če pogledaš datum, boš videl/a, da je post star.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako veš,če ti odteka plodovnica?
22.7.2007 17:33:29   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: ašun

IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: Blacky30

To se je meni ful dogajalo v zadnjem trimesečju. Je bil pa samo prozorni izcedek.user posted image


Pri meni je bilo tudi tako-obakrat!



Pa si se šla pokazat k g. ?




v prvi nosečnosti sem šla, pa je bil test na plodovnico -..v drugo pa sploh nisem hodila, ker je blo isto kot prvič

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?