|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 11:23:30   
Anonimen
Spodnja tema mi je dala misliti. Ste na mivkasti ali kamniti plaži z otroki brez pleničk. Naenkrat jih prime lulat. Kam jih pošljete: naj počepnejo kamorkoli, na stranišče, v gozdiček, v vodo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 11:24:21   
Splišni
V morje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 11:24:43   
tinkatonka
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Spodnja tema mi je dala misliti. Ste na mivkasti ali kamniti plaži z otroki brez pleničk. Naenkrat jih prime lulat. Kam jih pošljete: naj počepnejo kamorkoli, na stranišče, v gozdiček, v vodo?


Če je v bližini stranišče potem tja. Če ga ni in gre npr za divjo plažo potem pa k bližnjemu grmu, drevo,...V vodo ne!

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 11:25:00   
nati29
Tud v morje.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 11:26:00   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Spodnja tema mi je dala misliti. Ste na mivkasti ali kamniti plaži z otroki brez pleničk. Naenkrat jih prime lulat. Kam jih pošljete: naj počepnejo kamorkoli, na stranišče, v gozdiček, v vodo?


Če je v bližini stranišče potem tja. Če ga ni in gre npr za divjo plažo potem pa k bližnjemu grmu, drevo,...V vodo ne!


enako.

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 11:27:09   
ksenjak
Mi smo se zaradi tega letos prav nasmejali. Ko je našo tamalo prvič prijelo, sem ji jaz v tistem uspela pod rit podstaviti tisto, kar sem imela najhitreje pri roki - plastično sitouser posted image . In na tega se je potem tudi sama navadila in na plaži, ko jo je prijelo šla čepet nad njega. In seveda smo ga po vsaki uporabi umili, konec dopusta pa vrgli. Vsaj upam, nisem pa čisto sigurna.

lp

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 11:27:48   
livia
V morje.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 11:30:15   
rija
mislim, da on to kar sam v morju porihta....ker je šel vsega 2x na bazenu na wcuser posted image

aja, če bi bilo po njegovo, bi itak šel na pomol, pa dol v morje lulaluser posted image user posted image user posted image  smo ga komaj prepričali, da tako ne gre....user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 3.8.2009 11:31:03 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 11:34:09   
Anonimen
Mi smo tisti, ki svako uro letimo na WC - v hotelu, gostilno,...pač kje je.

Kot vidim brezveze. Ker se itak kopamo v vašem urinu. Mene bi bilo sram.

Kar se Janezek nauči to Janezek zna. Upam, da to navado izvajajo tudi doma v vašem bazenu.




< Sporočilo je popravil ***Želva*** -- 3.8.2009 11:47:37 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 11:36:41   
ksenija12
nasa dva lulata v morje...priznam, da sem se že večkrat spraševala, če je to sploh ok, če se spodobi...mogoče katera pokomentira lulanje v morje...

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 11:38:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

Mi smo tisti, ki svako uro letimo na WC - v hotelu, gostilno,...pač kje je. Upam, da to navado izvajajo tudi doma v vašem bazenu.

Kar se Janezek nauči to Janezek zna.

Kot vidim brezveze. Ker se itak kopamo v vašem urinu. Mene bi bilo sram.


podpis.

pa če vas že sram ni, ker otrok ščije v bazene itd. se zamislite nad tem, da ščijejo tud ostali, odrasli, eni so pač totalni prasciuser posted image in to ljudje, k niso najbolj čisti, pa zdravi, v bazen in v morje poščijejo od glivic do bakterij itd. in takrat ko lulaš, je odprt sečni kanal in stvari ne grejo samo ven, pač pa tudi notr, vaš otrok pokasira vse od unih prašičev....tko da jst se neb nasmihala moj otrok v bazenu in morju sam porihta, hi hi hiuser posted image pa ne pol jokat, k bojo kronične težave z urinoinfekti, glivicami al pa še kej hujšga.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 11:42:27   
higuys
ga peljem na stranišče, če je sila k najbljižjemu grmu. Učimo ga , da se v morju (bazenih, domači kadi) ne lula.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 11:51:25   
claud
Lulanje v morjuuser posted image
Pol se pa fajn polulite not in se isti čas na istem mestu mal potunkajteuser posted image

Še dobr da so tuši na plažah....

No če vam že to ni bad, se mal zamislite nad tem:
Ko pošljete otroka lulat v vodo, mu date možnost okube ledvic , mehurja....

Ker sem jst mela kot mala punčka probleme z ledvicami (ne zarad lulanja v vodo, ker do takrat še nism bla v morju), so zdravniki mojim staršem rekli da je lulanje v vodo prepovedano!!!!
Logika....medtem ko lulamo se tam pač razširi da gre voda ven, torej gre lahko kakšna stvar tudi not....
Ledvice in sol...ni dobra kombinacija!

V bazenu pa klor, kar pa ni nč bolš, kvečjemu še več bakterij od ostalih ljudi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 11:52:46   
Anonimen
Saj zdaj imam pred sabo prizor. Otrok se potunka, spije malo vode, poleg kašlja od tega in si poliže ustnice,....

hmmmm... pa na zdravje in dober tek.

(odgovor članu claud)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 11:53:13   
claud

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

Mi smo tisti, ki svako uro letimo na WC - v hotelu, gostilno,...pač kje je. Upam, da to navado izvajajo tudi doma v vašem bazenu.

Kar se Janezek nauči to Janezek zna.

Kot vidim brezveze. Ker se itak kopamo v vašem urinu. Mene bi bilo sram.


podpis.

pa če vas že sram ni, ker otrok ščije v bazene itd. se zamislite nad tem, da ščijejo tud ostali, odrasli, eni so pač totalni prasciuser posted image in to ljudje, k niso najbolj čisti, pa zdravi, v bazen in v morje poščijejo od glivic do bakterij itd. in takrat ko lulaš, je odprt sečni kanal in stvari ne grejo samo ven, pač pa tudi notr, vaš otrok pokasira vse od unih prašičev....tko da jst se neb nasmihala moj otrok v bazenu in morju sam porihta, hi hi hiuser posted image pa ne pol jokat, k bojo kronične težave z urinoinfekti, glivicami al pa še kej hujšga.



Ups sm šele zdj vidla prbližn isti postuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 11:55:12   
Anonimen
Ups sm šele zdj vidla prbližn isti post


user posted image razlika je sam v tem, da diplomacija mi ni glih vrlinauser posted image

(odgovor članu claud)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 11:55:29   
claud

IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

Saj zdaj imam pred sabo prizor. Otrok se potunka, spije malo vode, poleg kašlja od tega in si poliže ustnice,....

hmmmm... pa na zdravje in dober tek.



Lepo da ti je všeč tak prizoruser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 11:56:48   
claud
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Ups sm šele zdj vidla prbližn isti post


user posted image razlika je sam v tem, da diplomacija mi ni glih vrlinauser posted image


user posted image user posted image A jee blo kj diplomatskegauser posted image user posted image


< Sporočilo je popravil claud -- 3.8.2009 11:58:02 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 11:58:34   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

Mi smo se zaradi tega letos prav nasmejali. Ko je našo tamalo prvič prijelo, sem ji jaz v tistem uspela pod rit podstaviti tisto, kar sem imela najhitreje pri roki - plastično sitouser posted image . In na tega se je potem tudi sama navadila in na plaži, ko jo je prijelo šla čepet nad njega. In seveda smo ga po vsaki uporabi umili, konec dopusta pa vrgli. Vsaj upam, nisem pa čisto sigurna.

lp



Zakaj si morala sito stran vreč? A je smrdelo, je bilo umazano, ni bilo več uporabno....ker po plaži so ljudje pa lahko hodili po lulanju tvojega sončeka?

(odgovor članu ksenjak)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:00:53   
claud

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: ksenjak

Mi smo se zaradi tega letos prav nasmejali. Ko je našo tamalo prvič prijelo, sem ji jaz v tistem uspela pod rit podstaviti tisto, kar sem imela najhitreje pri roki - plastično sitouser posted image . In na tega se je potem tudi sama navadila in na plaži, ko jo je prijelo šla čepet nad njega. In seveda smo ga po vsaki uporabi umili, konec dopusta pa vrgli. Vsaj upam, nisem pa čisto sigurna.

lp



Zakaj si morala sito stran vreč? A je smrdelo, je bilo umazano, ni bilo več uporabno....ker po plaži so ljudje pa lahko hodili po lulanju tvojega sončeka?


Sj pomoje je blo sito, pod sitom pa tisto malo vedro al kako se temu reče......no vsaj tko sm razbrala...user posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:01:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: claud


IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

Saj zdaj imam pred sabo prizor. Otrok se potunka, spije malo vode, poleg kašlja od tega in si poliže ustnice,....

hmmmm... pa na zdravje in dober tek.



Lepo da ti je všeč tak prizoruser posted image


Vidim, da ne razumeš poante.

(odgovor članu claud)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:03:49   
claud

IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

IZVIRNO SPOROČILO: claud


IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

Saj zdaj imam pred sabo prizor. Otrok se potunka, spije malo vode, poleg kašlja od tega in si poliže ustnice,....

hmmmm... pa na zdravje in dober tek.



Lepo da ti je všeč tak prizoruser posted image


Vidim, da ne razumeš poante.


Hm....explainuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:04:31   
Anonimen
sprejemljivo lulanje je edin od morskih zvezdic in ježkov al rakcev al kva so žeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 12:06:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

Mi smo tisti, ki svako uro letimo na WC - v hotelu, gostilno,...pač kje je.

Kot vidim brezveze. Ker se itak kopamo v vašem urinu. Mene bi bilo sram.

Kar se Janezek nauči to Janezek zna. Upam, da to navado izvajajo tudi doma v vašem bazenu.





Claud, moj post se navezuje na to moje sporočilo.

Želim jim prikazati kroženje tekočin. Na tak "okusen" način.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   [Brisano sporočilo]
3.8.2009 12:09:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?