|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 14:06:55   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

Včasih se res sprašujem kako pride drek na stene.


Jaz pa vem....smo v BTC naredile zaposlene doktorsko dizertacijo s tega....user posted image


kraljestvo za konja .

Izpljuni.


ne mroem......sem glih kar jedla...user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 14:08:11   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: bumerang

Haha, se vidi, da hodite na morje za tri dni in do kolen.



da slišimo...

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 14:11:22   
bumerang
Da slišite kaj?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 14:13:57   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: higuys

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: ***Želva***

Včasih se res sprašujem kako pride drek na stene.


Jaz pa vem....smo v BTC naredile zaposlene doktorsko dizertacijo s tega....user posted image


kraljestvo za konja .

Izpljuni.


ne mroem......sem glih kar jedla...user posted image


bodi drug in mi prišparaj teh 500 kcal v obliki sendviča user posted image .

hočem vse dirty details

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 14:17:14   
rija
dovolj velik pritisk + pravi položaj = bingouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 14:35:27   
higuys
IZVIRNO SPOROČILO: rija

dovolj velik pritisk + pravi položaj = bingouser posted image


pozabila si ključen element: sprevržen um user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 14:43:47   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Zanimivo.....user posted image plastičen lonček oz. skledo celodnevnega urina s sabo vlačiti in po avtu voziti......pa trop muh zraven.....






Kaj si pa mislila.  Samo da se ne ščije v morje



pa vzemi od maxi kumaric. ta ma pokrovček, pa dihta, pa lahko pišanje zbiraš od vseh skozi cel danuser posted image


Nisam ti ja za te pissing variante......



te pa pišaj v morjeuser posted image


Pišam....pišam.....

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 14:45:38   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: rija

dovolj velik pritisk + pravi položaj = bingouser posted image


A ste to ve le teoretizirale ali tudi praktično dokazale......user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 15:26:47   
HuAnita
Kam? Če je wc, pač tja, sicer pa znajdi se....
Ne bom spet napisala in se zaklala - kot sem enkrat pred par leti na zgražanje nekaterih user posted image - napisala, da me bolj motijo ene določene domače živali ... ki se namakajo z ljudmi - tudi včeraj na enem jezeru je bilo tako, žival notri, pa polno kopalcev, vsi ljudje so šli vem, tako da očitno v teh občutkih pa čisto sama nisem....

Zdaj ziher večina kdaj spusti v morje, tudi otrok čez kopalno pleničko, dojenček, kako boš zdaj njemu sečila obvaroval???!!!
Seveda probamo, da gresta čimvečkrat doma, pa na wc- samo letos ga ob plaži ni bilo, je pač morje utrpelo

Ob tem, koliko škode nekateri vsak dan naredijo na morju, koliko smeti pridelamo, kaj vse nekateri mečejo v morje, se mi zdi lulanje otrok res še najmanj....


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 15:44:09   
FLASK_A
U, vroča debata. Sem vedela, da me je bilo upravičeno sram do kosti, ko se je moj mali zadnjič polulal na plaži. Ima dve leti, na kahlico/WC še ni navajen. Do morja pa nam ni uspelo priti. Aja, pa da se polula v morje mi ni problem- v bazenih pa sem proti in ga bom naučila, da gre na stranišče (na kopališčih je wc itak vedno blizu). Sicer pa na bazene itak zelo malo hodiva z otroci.

A ste ve imele svoje otročiče na morju nage ali v plenici, ko še niso zadrževali lulanja?


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 15:47:33   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

o marija pomagi kakšno čistunstvo no... razumem da se ne lula v morje, če si odrasel, pa zaradi tega, da TI česa ne dobiš, ampak to je pa tudi vse.

Tudi jaz ne lulam ne v morje, ne v bazen, ker mi to pač ni, ampak če pa se polulajo v morje vsi vaši otroci, pa še moj, mi je pa čisto vseeno.
Bazen je druga stvar, ampak morje.

Ma halo, ko se pa kit poserje, polula in mu še pride v morje, je pa kej bolj užitno. tist deci lulanja, pa res ne bo nobenega ubil.
gnusi se vam lulanje, ne gnusi se vam pa polno sončnih krem in krem, pa ličil v morju...

sicer pa jaz ne pijem vode v morju, mam raje kakšen sok na obali.


Sem hotela zelo podobno na malo bolj fin način napisat, ampak ja, točno tako user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 15:48:08   
čebelica01
mojedva sta bla skozi nakca , pa nikoli nobenih infekcij ali kaj podobnega . ko smo prišli iz vode pa v pleničko . pokakal se ni nikoli nobeden v morje . aja v bazenu smo pa  kar v domačem tko , da ne hodimo na kopališča seveda mamo pa wc v bližini in ni potrebe po lulanju v bazenuuser posted image user posted image

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 15:53:46   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A


A ste ve imele svoje otročiče na morju nage ali v plenici, ko še niso zadrževali lulanja?



Nage.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 15:57:12   
lelaval
priznam, da gre včasih kar sama v morje lulat - itak ni edina.če pa reče, pa jo peljem na WC.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 18:56:58   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

o marija pomagi kakšno čistunstvo no... razumem da se ne lula v morje, če si odrasel, pa zaradi tega, da TI česa ne dobiš, ampak to je pa tudi vse.

Tudi jaz ne lulam ne v morje, ne v bazen, ker mi to pač ni, ampak če pa se polulajo v morje vsi vaši otroci, pa še moj, mi je pa čisto vseeno.
Bazen je druga stvar, ampak morje.

Ma halo, ko se pa kit poserje, polula in mu še pride v morje, je pa kej bolj užitno. tist deci lulanja, pa res ne bo nobenega ubil.
gnusi se vam lulanje, ne gnusi se vam pa polno sončnih krem in krem, pa ličil v morju...

sicer pa jaz ne pijem vode v morju, mam raje kakšen sok na obali.



user posted image user posted image  končno ena pametna

Pa kaj nekatere (želva in somišljenice) res ne ločite bazena in morja? Bazen je "zaprta" voda, ki se čisti kemično in skozi filtre. Kljub temu v njej preživi moljon bakterij in gljivic...user posted image
Morje pa je živ organizem, ki se čisti samo, pomagajo mu morski organizmi in morski tokovi. 
Sicer pa je to tema biologije tam nekje 8 razreda osnovne šole... Žalostno, da tega ne veste.
Živela domača banja - aja pa glejte, da jo prej dobro z Ajaxom operete- je ful zdrav za otroka. user posted image

Koliko jih dobi gljivice ali kako bakterijsko okužbo na morju in koliko v bazenu? Me zanima, zakaj se potem sploh kopate v morju, če je pa par kapljic otroškega urina tako fuj in fej... user posted image
A to, da si ga stari prdci naslonjeni na blazine masirajo in se potem vi v tisti spermi kopate vam pa ni fuj? pomislite še na to, pa zihr ne boste nikoli več šle ne na morje, ne v bazen user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 19:14:50   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

o marija pomagi kakšno čistunstvo no... razumem da se ne lula v morje, če si odrasel, pa zaradi tega, da TI česa ne dobiš, ampak to je pa tudi vse.

Tudi jaz ne lulam ne v morje, ne v bazen, ker mi to pač ni, ampak če pa se polulajo v morje vsi vaši otroci, pa še moj, mi je pa čisto vseeno.
Bazen je druga stvar, ampak morje.

Ma halo, ko se pa kit poserje, polula in mu še pride v morje, je pa kej bolj užitno. tist deci lulanja, pa res ne bo nobenega ubil.
gnusi se vam lulanje, ne gnusi se vam pa polno sončnih krem in krem, pa ličil v morju...

sicer pa jaz ne pijem vode v morju, mam raje kakšen sok na obali.



user posted image user posted image  končno ena pametna

Pa kaj nekatere (želva in somišljenice) res ne ločite bazena in morja? Bazen je "zaprta" voda, ki se čisti kemično in skozi filtre. Kljub temu v njej preživi moljon bakterij in gljivic...user posted image
Morje pa je živ organizem, ki se čisti samo, pomagajo mu morski organizmi in morski tokovi. 
Sicer pa je to tema biologije tam nekje 8 razreda osnovne šole... Žalostno, da tega ne veste.
Živela domača banja - aja pa glejte, da jo prej dobro z Ajaxom operete- je ful zdrav za otroka. user posted image

Koliko jih dobi gljivice ali kako bakterijsko okužbo na morju in koliko v bazenu? Me zanima, zakaj se potem sploh kopate v morju, če je pa par kapljic otroškega urina tako fuj in fej... user posted image
A to, da si ga stari prdci naslonjeni na blazine masirajo in se potem vi v tisti spermi kopate vam pa ni fuj? pomislite še na to, pa zihr ne boste nikoli več šle ne na morje, ne v bazen user posted image user posted image


pozabla si še izlive kanalizacije, pa drugje po svetu kakega živega srebra in še česa podobno apetitlih v morje. V izoli se je do lani na kopališču izlivala komplet primorska kanalizacija. so se vaši otroci tunkali tam in si 'lizali ustnice' kot je ena napisala? a tisto pa ni fuj, ker je šlo prej čez wc, ki ste ga tako 'sveto' uporable? poleg tega da sploh ne omenjam da ma v dalmaciji večina gostiln in barčkov in podobnih obratov wc zadeve speljane v krasno prozorno vodo morja jadranskega.

vedno znova se čudim čitunskosti nekaterih uporabnic, res...

p.s.: jest v 20+ letih na morju nisem fasala še nikakršnega uroinfekta, glivic ali česa podobnega... a ni to zanimivo, k smo vsi taki prašiči?


< Sporočilo je popravil Felicita -- 3.8.2009 19:16:33 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 19:23:04   
Anonimen
V morje se polula, po mojih navodilih. Vprasa,ce se lahko user posted image , samo ni ji jasno, kje si naj potem roke obrise user posted image .

Sicer pa nic bat, se kopamo v pred in posezoni, skoraj edini na plazi, tak da vas bejba ne bo okuzila.
V bazenu pa striktno na WC, ceprav je bila prvic v enem dnevu vsaj tridesetkrat na wc-ju, da je dobila obcutek, kdaj jo v vodi sploh lulat.

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 20:26:22   
Anonimen
Pa kaj nekatere (želva in somišljenice) res ne ločite bazena in morja? Bazen je "zaprta" voda, ki se čisti kemično in skozi filtre. Kljub temu v njej preživi moljon bakterij in gljivic...user posted image
Morje pa je živ organizem, ki se čisti samo, pomagajo mu morski organizmi in morski tokovi.
Sicer pa je to tema biologije tam nekje 8 razreda osnovne šole... Žalostno, da tega ne veste.
Živela domača banja - aja pa glejte, da jo prej dobro z Ajaxom operete- je ful zdrav za otroka.


pa sj sem napisala, da morje še ni tolk kritično, pač pa bazeni. sam vseen je pa fajn otroke navajat, da pač ne lulajo kar vsepovsoduser posted image

čistim pa izključno in samo s kisomuser posted image ni nobenih čistil v naši bajtiuser posted image

(odgovor članu kajajaka)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 20:39:54   
Pupa1
Moja dveletna punčka lula doma že na kahlico, ko pa smo na plaži, pa mi pove, da jo lulat (je pa res, da jo nonstop sprašujem oziroma ji težim, ali jo lulatuser posted image ) in poiščeva kakšen grm oziroma travico (ki ni plaža, da bi se lahko potem kdo ulegel  na tisto lulanje - da ne bo pomote). Mi, priznam, tudi ni všeč, da mamice učijo otroke, da naj se polulajo kar v morje, sploh če so že starejši (razen seveda, če ni druge varante, da recimo ni WC-a ali pa kakšnega grmička, travice, no, potem itak.., ali pa če si kje na kakšni deserted lokaciji). Drugače pa ne vem no, pač mi ni kultivirano lulanje v morje... (na travici oziroma za kakšnim osamljenim grmom, kjer lulajo navsezadnje tudi kužki, se mi vseeno zdi boljuser posted image )... Zadnjič se je v Portorožu v zelo nizki vodi čisto zraven mene in moje pupe polulala kakšne 4 leta stara punčka, je tko šprical naokoli user posted image , očitno ni dovolj nizko počepnila pa še mal je veter zapihal, haha...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 20:41:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Pa kaj nekatere (želva in somišljenice) res ne ločite bazena in morja? Bazen je "zaprta" voda, ki se čisti kemično in skozi filtre. Kljub temu v njej preživi moljon bakterij in gljivic...user posted image
Morje pa je živ organizem, ki se čisti samo, pomagajo mu morski organizmi in morski tokovi.
Sicer pa je to tema biologije tam nekje 8 razreda osnovne šole... Žalostno, da tega ne veste.
Živela domača banja - aja pa glejte, da jo prej dobro z Ajaxom operete- je ful zdrav za otroka.


pa sj sem napisala, da morje še ni tolk kritično, pač pa bazeni. sam vseen je pa fajn otroke navajat, da pač ne lulajo kar vsepovsoduser posted image


Saj locijo, da bazen ni morje.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 20:45:46   
Anonimen
Saj locijo, da bazen ni morje.


ja, če jim povešuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 20:47:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

Saj locijo, da bazen ni morje.


ja, če jim povešuser posted image



No ja, to je pa pogoj user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 21:23:20   
MiaSophia
Umpalumpa, mi je všeč tvoj komentar, nasmejala si me do solz user posted image

< Sporočilo je popravil MiaSophia -- 3.8.2009 21:28:23 >


_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (E. Store)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 21:54:04   
ZmajTolovaj
Moja dveletnica se trenutno odvaja od plenic. Smo ravno na morju. Doma (v apartmaju) je kahlica non stop v pripravljenosti in zdaj, po enem tednu, gre sama tja in se polula na kahlico, ušlo ji je samo ene dvakrat. Je pa res, da je doma kar naga ritka, ker gatke gor in dol ji še ne gre in ji je trenutno lažje bit brez.
Na plaži ima navadne kopalke, ampak vsakič, ko jo vprašam, a jo kaj lulat, reče da ne. Potem se pa zgodi, da se kar med igro polula, čist nevede po moje, na mivko. Zadnjič se je tudi pokakala, edinkrat, in mi je prišla malo s strahom povedat. Pa smo slekle kopalke in kakec zavile v robček in dale v vrečko s smetmi, ki jo imamo vedno zraven. Tud če se na mivko polula, tisto dam na lopatko pa v vrečko. Ne vem, kako naj jo navadim, da bo tudi na plaži povedala, da jo lulat - mogoče nima občutka, ko non stop leta v vodo in ven in ma mokro ritko, najbrž sploh ne opazi?
Drugače - meni osebno se lulanje v morje pri tamalih ne zdi ne vem kaka tragedija, OK če maš wc zraven se res lahk sprehodiš, v bazenu pa raje ne pomislim, kaj vse je not. No sej na bazene niti ne hodimo.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu MiaSophia)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Kam date otroke lulat na plaži?
3.8.2009 21:57:22   
Anonimen
Ne vem, kako naj jo navadim, da bo tudi na plaži povedala, da jo lulat - mogoče nima občutka, ko non stop leta v vodo in ven in ma mokro ritko, najbrž sploh ne opazi?


Po moje tudi ne.
Ko je sla bejba prvic na bazen, je sla prvi dan ene tridesetkrat na wc in sem ze mislila, da se je kaj prehladila. Drugi dan je ze ugotovila, kdaj jo res lulat. Pojma nimam, kako ji povedatuser posted image . Probaj jo veckrat vprasat, ce jo lulat, mogoce. Kaj pa vem.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj v praksi pomenijo spremembe za osnovno...
Jeseni začnejo veljati nekatere spremembe v osnovnih šolah. Na 144 se vpeljuje prenovljen koncept razširjenega programa,...
BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?